121 Shares 7259 views

Ascendent w Leo u mężczyzn i kobiet

Ascendent lub rosnąco znak – jest to symbol zodiaku pierwszego domu horoskopu. Ta konstelacja, która znajduje się na wschodnim horyzoncie w momencie narodzin.


Upadek w Leo

Jest to jeden z najbardziej uderzających znaków. Ludzie, którzy mają Ascendenta w Leo, emitują specjalną energię i magnetyzm, co przyciąga uwagę innych. Czasami zdarza się, ponieważ są zbyt głośne. W innych przypadkach jest to spowodowane regalnym zachowaniem, które powoduje zainteresowanie innych. Ci ludzie przywiązują dużą wagę do ich wyglądu, zwłaszcza włosów.

Duma i demonstracja siły są związane z tym rosnącym znakiem. Ten układ daje słoneczny i radosny usposobienie. Pierwszy dom i następca determinują skupienie się na osobistym "ja". Pragnienie podziwiania otaczających ludzi sprawia, że Lwów stara się stać się centrum uwagi. Mają bardzo silne pragnienie sprawiedliwości, co sprawia, że walczą o prawa osób znajdujących się w gorszej sytuacji. Wiele uwagi poświęca się tym osobom na samorealizację i kreatywny rozwój. Mogą pomóc w trudnych sytuacjach, a w zamian wymagają tylko szacunku. Ascendent w Leo czyni ludzi sympatycznymi i komunikatywnymi.

Są skłonni podejmować decyzje rozsądne, często obiektywnie ocenić siebie i innych. Niemniej jednak, mają cierpliwość, a ich idealizm pomaga uniknąć kłopotów.

W takich ludziach często występuje zwyczaj przecenienia siły. Wynika to z naturalnego entuzjazmu i optymizmu wobec każdego nowego przedsiębiorstwa.
Niezależnie od wieku, ludzie, którzy mają wzniesienie w Leo, to dzieci pod prysznicem. Wyglądają na wesoły, uprzejmy, szczodry i dziecinnie naiwny.

Znani ludzie z wzniesieniem w Leo: George W. Bush, Robert Downey Jr, Justin Timberlake, Mohammed Ali, Celine Dion, Donald Trump, Elton John i Marilyn Monroe.

Mężczyźni z rosnącym znakiem Leo

Upadek Leo w człowieku powoduje konieczność bycia w centrum uwagi. Jeśli jego pojawienie się nie pozwoli na oczarowanie wszystkich wokół niego, użyje jego oratoryjnych zdolności i powiązań, aby być zauważonym. W związku, potrzebuje kobiety, która będzie mniej jasna osobowość. To powinno być spokojne i niepozorne. W żadnych okolicznościach nie pozwoliłby swojemu partnerowi na zaćmienie. Lew, co do zasady, ma doskonały smak i oczekuje od jego wybranego. Lubi udawać, że pieniądze nie są problemem, że ma ich dużo, ale zazwyczaj tak nie jest.

Ascendent w Leo z kobietą

Taka kobieta chce być w centrum uwagi, zwłaszcza gdy jest dużo ludzi wokół. Uważa, że jest najlepsza, wywołuje pewność siebie i seksualność. Pomimo tego, nie zawsze jest taka pewna, jak się przedstawia. Poszukuje niezależnego mężczyzny, który będzie kochał ją dla determinacji i egocentryzmu.

Jej duchowy rozwój i spontaniczność przychodzą do głowy w związku, w którym pragnie podziwu dla swojego partnera. Lioness przez większość czasu jest w zabawnym nastroju i uwielbia drażnić jej wybrany. Jeśli poczuje brak winy, może z łatwością znaleźć innego partnera i nie zajmie jej dużo czasu. Lioness ma prawdziwy żeński magnetyzm. Taka kobieta nie może szanować człowieka, który staje się niewolnikiem. Musi znaleźć dobrą równowagę niezależności i intymności z wybranym, który będzie z nią równy.

Wodnik z Ascendantem w Leo

Wodnik i Lew zajmują pozycje przeciwległe w kole zodiakalnym. Dzięki tej kombinacji słońce i wzorcowi znaków, człowiek stale stara się znaleźć równowagę między pragnieniem Wodnika, aby uwolnić się od kondycji społecznej i pragnienia Lewiego, aby bronić jego twórczego indywidualizmu. W każdym razie stara się być optymistą i polega na szczęściu, akceptując wyzwania związane z losem.

Dzięki uprzejmości Leo, Aquarius zwraca uwagę na to, jak wygląda w oczach innych ludzi. W ten sposób często będzie mógł uzyskać podziw i poszanowanie społeczeństwa. Niemniej jednak potrzeba uznania i podziwu jest zasadniczo sprzeczna z pojęciami Wodnika. Znak powietrza jest głęboko przywiązany do jego niezależności i zupełnie obojętny wobec opinii otaczających ludzi, więc często dostaje reputację osoby ekscentrycznej.

Jego sprzeczna natura prowadzi do zamieszania wokół Wodnika. Upadek w Leo, oczywiście, podbój i kolorowy, ale zbyt różny od słonecznego znaku Wodnika.

Uczciwość, niezmienność w ideach i działaniach wraz z odwagą i hojnością – to właśnie łączy te dwa znaki. Pozwala to zachować równowagę między Leo i Aquarius. Ta kombinacja słońca i wzrastającego znaku daje ludziom nieodparcie i niezwykły urok.

Lew – wygląd

Jeśli chodzi o wygląd, nie ma nikogo bardziej ładniejszego niż mężczyzna lub kobieta, która ma Ascendenta w Leo. Wygląd przedstawicieli tych znaków jest zawsze jak lwa.

Z reguły osoby takie mają średnią wysokość i dość szerokie ramiona. Mają dobrze ukształtowany system mięśniowy i duże, duże kości. Tors jest dobrze rozwinięty.

Leo zawsze troszczy się o jego grzywę, włosy zajmują ważne miejsce w wyglądzie takich ludzi. Mogą być faliste lub proste, ale muszą być miękkie i gładkie. Kolor włosów jest od ciemnoskórego do blondynów, choć znają się także rudowłosej osoby, które mają lwowską wzniosłość. Na człowieku z danym znakiem wystarczająco wyraził predyspozycję do łysienia. Ich głowa ma kształt okrągły, oczy są duże, brązowe lub zielone. Kolor twarzy Lewa jest zazwyczaj lekki i lekko rumieniony.

Lew-Człowiek

Ascendant w Leo, człowiek daje silne cechy: szeroki czoło, dość duży nos z garbką i dużymi, widocznymi policzkami.

Proporcje ciała są harmonijne, wzrost jest dość wysoki, nogi są długie. Mięśnie jest średnio lub wyraźnie wymawiane. Ogólny wygląd zawsze stwarza wrażenie szlachty i dumy. Ubrania są często żółte i pomarańczowe (ulubione kolory Lwa), ale w każdym przypadku są wysokiej jakości.