333 Shares 3238 views

Prawdziwa zgodność Sagittarius mężczyzn i kobiet Pisces

Zgodność znaków Zodiaka zawsze martwiła nawet tych, którzy nie wierzą w horoskopy. Zanim zrozumiemy, jaka jest zgodność człowieka z Strzelcem i Rybami, warto zapoznać się z podstawowymi cechami każdego z tych oznaczeń.

Człowiek Strzelec

Jest bardzo aktywnym i gadatliwym człowiekiem. Jest bardzo optymistyczny, lubi ryzykować i podróżować. Za całą dobroć i dobrą naturę osobiście czasami marzy o czymś nieosiągalnym. Z reguły człowiek tego nie wie, czego chce. Nie jest bardzo skłonny do romantycznych impulsów, a poczucie tożsamości nie jest jego modą. Jeśli chodzi o małżeństwo, ten człowiek woli flirtować bardziej niż poważne długotrwałe relacje. W istocie człowiek Strzelca jest bardzo praktyczny w sprawach finansowych, ale jednocześnie jest hojny. U kobiet ocenia ekonomię i nie lubi być zazdrosna.

Kobiety Ryby

Jest to bardzo marzycielska i miękka osoba, która po prostu jest stworzona z miłości. Ma kobiecość, urok i urok. Bardzo lubi komfort i luksus. Pewna tajemnica Ryb przywiązuje się do jej tajemnicy i oszustwa. Ponadto wielkie poczucie intuicji pomaga jej natychmiast zobaczyć oszustwo. W stosunkach kobieta tego oznaczenia wymaga dużo, czasami zwracając uwagę na sarkazm lub żrące uwagi. Niemniej jednak, dla mężczyzny, dom, w którym jego żona – ryba czeka na niego zawsze będzie cichym portem.

Zgodność mężczyzn Sagittarius and women Pisces

Oba te znaki zachowują te same zasady w życiu. Jedyną różnicą jest to, że Ryby z reguły poszukują sfery, w której mogą być ofiarni i poświęcenia, Strzelec przez całe życie dąży do samodoskonalenia. Zgodność znaków Sagittarius i Ryb determinuje przede wszystkim agresywne zachowanie pierwszego. Kobieta Ryba nie ma nawet czasu, aby odzyskać, jak się okazuje w silnych ramionach Strzelca. Kiedy zostanie stłumiona, będzie niestrudzenie słuchać wspaniałych planów człowieka i wspierać go w każdy możliwy sposób. Kobieta Ryba będzie czekać na towarzysza z dalekich wędrówek i zadbać o przytulność w domu. Ponadto pomaga mu na całej drodze poszukiwania duchowych prawd. Zgodność Strzelców i Kobiet Psy Męskie mogą zostać wstrząśnięte w przypadku, gdy ten pierwszy jest nadmiernie wyrzucany przez swoje marzenia i przestaje liczyć się z opinią towarzyszki. I chociaż ma wspaniałe zdolności oratoryjne i nie uważa opinii innej osoby za autorytatywną, czasami ten znak słucha porady towarzyszki, ponieważ ona będzie tym, kto raz go podbił. W takich przypadkach małżeństwo Ryb i Strzelca można nazwać pomyślnym i silnym sojuszem. Problemy mogą jednak pojawić się w innym polu. Faktem jest, że kobiety są zawsze gotowe do pomocy rybom. Z biegiem czasu wiele osób zaczyna przyjąć to za pewnik. Ponadto w walce z trudnościami, kobiety z tego oznaczenia wolą czekać, a nie dalej. Co nie można powiedzieć o ludziach Strzelec. Dla nich taktyka "idź z prądem" jest po prostu niedopuszczalna. Z biegiem czasu różnica w ich zachowaniu stanie się problemem, a dobra zgodność człowieka Strzelca i kobiety Ryby dosłownie stopi się na naszych oczach. Często są to niezgodności, które są przyczyną kłótni. Jednak jak pokazuje praktyka, większość par skutecznie pokonuje ten etap w relacjach i żyje szczęśliwie po jej zakończeniu.