522 Shares 1199 views

Zobaczmy książkę snów: zegarek na rękę we śnie

Widziałeś dzisiaj zegar na ręku? A może prezentowałeś się jako prezent? W każdym razie ten sen niesie cenne informacje. Warto zajrzeć do snu i przekonać się. Możliwe, że znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań.

Symbol czasu we śnie

Zegar w marzeniu iw rzeczywistości jest symbolem czasu. Obserwując ruch strzałek, rozumiemy, jak szybko przechodzi życie osoby. Prawdopodobnie już wiesz, co marzyłeś o zegarków? Tak, przypomnijmy sobie, że życie jest krótkie i masz wiele do zrobienia. Jak mówią, człowiek przychodzi do tego świata z jego misją i musi koniecznie spełniać to. Kiedy zobaczysz takie marzenie, warto zastanowić się, dlaczego zostałeś wysłany na ten świat. Być może robisz coś nie tak. Pamiętaj, jak zmienił się zegar. Jeśli szybko zliczyli sekundy, to w prawdziwym świecie tracisz energię irracjonalną. Zmieszasz się na drobiazgach, ale zostawiając poważne rzeczy. Jeśli strzały poszły powoli, jakby rozciągając się, budząc się, pomyśl o swoim codziennym życiu. Najprawdopodobniej, jako dorosły, nie osiągniesz sukcesu w życiu: nie zbudowałeś kariery, nie masz rodziny, nie masz lojalnych przyjaciół, a do tej pory nie wiesz, co to jest – prostego ludzkiego szczęścia. Zły znak, mówi, że książka marzeń, zegarki są brzydkie i stare, brudne lub wytarte. Oznacza to, że wkrótce będziesz bardzo chory. Choroba zajmie nie tylko Twoją siłę, ale i lata, przybliżając Ci starość. Jest również bardzo źle, jeśli ręce zegara staną lub zatrzymują się, gdy patrzysz na zegar. To dla smutku, dla śmierci.

Piękne i drogie zegarki

Jeśli we śnie jesteś właścicielem pięknych i kosztownych zegarków, spodziewaj się wygranej i przyjemnych wiadomości związanych z poprawą sytuacji finansowej. Ogólnie rzecz biorąc, oglądać w zegarku sen, wykonane ze złota i ozdobione kamieniami szlachetnymi – do dziedzictwa, do nieoczekiwanych wpływów pieniężnych. Jeśli dziewczyna marzy, że jej dłonie zdobią elegancki i bardzo kosztowny zegarek, wkrótce wyjdzie za mąż. Małżeństwo odniesie sukces. Jeśli dziewczynka weźmie za sobą długopis, wtedy w rzeczywistości będzie tęsknić za kochankiem, a potem będzie żałować, że nie uratowała relacji. To zły znak, aby stracić je we śnie, zgodnie z książką marzeń. Nadgarstek czuje się ukochanym – oznaką losu. Zalecamy rozważenie wybranego przez siebie i zapamiętanie jej twarzy. Ten wąski kawałek przyszedł do twojego snu, aby zapoznać się.

Kupować lub zgubić

Bardzo interesujące jest interpretowanie tego, co kupić lub utratę tej dekoracji. Przechodzimy przez książkę snów: nadgarstek nabiera dla siebie sypialni – jest to nowy etap w życiu. I los daje Ci jeszcze jedną szansę na poprawienie ścieżki życia. Jeśli we śnie stwierdzisz, że je zgubiłeś, przygotuj się na kłopoty. Najprawdopodobniej przyszłe życie będzie zależało bezpośrednio od okoliczności i nie będzie można w jakikolwiek sposób wpłynąć na przebieg wydarzeń. Jeśli według snów znalazłeś zegarki na nadgarstek (we śnie), ktoś potrzebuje ciebie, ktoś potrzebuje pomocy. Być może z tego zależy od życia kogoś.

Symbol i znak

Jak widać, zegar to nie tylko sen. Ten znak przesłany Ci przez Destiny. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na interpretację w książce snów i wyciągnąć właściwe wnioski.