663 Shares 7349 views

Interpretacja snów: marzyć o winogronach – co za?

Jednym z najbardziej użytecznych i szeroko stosowanych roślin jest winogrona. Jego smaczne owoce są spożywane na świeżość, służą do zdrowego soku i pysznego wina. A co, jeśli winogrona były postrzegane w nocy? Proponujemy ustalić taką wizję, starając się o pomoc od razu do kilku najbardziej kompletnych i popularnych książek z czasów naszych czasów.

Sonny Gustav Miller: marzyli o winogronach – co za?

Zgodnie z interpretacją tego źródła, jeśli we śnie zjadłeś owoce tej rośliny, będziesz mieć wiele zmartwień. Jeśli widzisz piękne i dojrzałe kiście winogron otoczone liśćmi, wtedy w życiu możesz osiągnąć znakomitą pozycję pomagającą i pomagać innym ludziom. Marzenie, w którym przejeżdżasz przez winnicę na koniu i wzdłuż drogi, którą odrywasz i jeść pyszne jagody, obiecuje spełnienie pragnień i uzyskiwanie dochodowych i obiecujących prac. Jeśli zjadłeś owoce, które nie lubisz smaku, utracisz spokój.

Marzenie Freuda: marzyli o winogronach – co za?

Ta kolekcja analizuje wymarzone owoce tej rośliny jako uosobienie zmysłowości i przyjemności. Tak, sen, w którym pojawiają się winogrona, odzwierciedla zwiększone znaczenie przywiązane do Ciebie przez seksualną stronę życia. Na przykład, jesteś przyzwyczajony do rozwiązywania wszystkich problemów rodzinnych nie poprzez dialog, ale tylko w łóżku. Być może, podczas gdy ta metoda działa, ale pewnego dnia twoja połowa może się nudzić.

Starożytna francuska książka snów: marzy o winogronach – co za?

Zdaniem autorów tej kolekcji interpretacji marzeń roślina ta jest wyjątkowo dobrym znakiem, obiecującym dobrobytem i szczęśliwym życiem. Powolne winogrona zapominają o zyskach i pomyślnie rozwiązują wszystkie problemy. Dojrzałe same owoce obiecują radość i zabawę.

Ezoteryczna książka snów: co marzy o winogronach

Zielone owoce tego rośliny winiarskiej we śnie jest postrzegane jako przeświadczenie o chorobie. Jagody tego samego koloru działają jak zalecenie sprawdzania ciśnienia.

Sen dla całej rodziny: co marzy o winogronach

Czarne winogrona przewidują, że marzyciel nawiązuje kontakty biznesowe, które w przyszłości przyniesie dobry zysk. Zielone owoce jednak ostrzegaj, że w żadnych okolicznościach nie będzie w stanie osiągnąć zamierzonego celu.

Sen od A do Z: sen o winogronach – dlaczego?

To roślina uważana jest za źródło radości, zdrowia, szczęścia i obfitości. Dojrzałe owoce winogron obiecują szczęście śniącego i spełnienie pragnień i kwaśnych kłopotów. Czarne jagody są przewidywane przez zarzuty i upominania od władz. Jeśli wyobrażałeś sobie, że zbierasz winogrona, a następnie jeść, w najbliższej przyszłości znajdziesz pożądaną, dochodową pracę. Pełne jagody koszyk symbolizuje urzeczywistnienie Twoich pragnień w życiu lub ulotne romans. Marzenie, w którym widać winnicę z zebranymi owocami, obiecuje problemy z winy ludzi oszukańczych i dwustronnych. Jeśli dasz lub sprzedajesz owoce tej rośliny, w prawdziwym życiu, możesz mieć kilku kochających partnerów na raz.