711 Shares 3045 views

Uczenie się wszystko, co jest wokół nas: Jesienne znaki dla dzieci

Oprócz różnych wiedzy naukowej, dziecko powinno również otrzymać cenne informacje na temat wszystkiego, co go otacza. W ten sposób dziecko powinno zrozumieć, co jakiś liść należący do którego ptaki odlatują do cieplejszych klimatów, a które mają pozostać na zimę, etc. Jest również dobrze zorientowanych w znaki, aby móc niezależnie przewidzieć pogodę.

o dzieciach

Należy zauważyć, że informacje dla dzieci jest konieczne, aby wybrać prostsze, tak aby mogły one w pełni zrozumieć, o co chodzi. Na przykład, rodzice zrobiliby dobrze zrobić mały wybór i przeznaczyć go na oznaki jesieni dzieci. Jest to również dobre spisać wszystkie znaki, a następnie sprawdzić, czy pochodzą one prawdziwe, czy polegać na nich w przyszłości.

żniwa

Dla zbiorów niektórych roślin może dokonać precyzyjnych prognoz. Na przykład, wielki znak, że będzie to proste do zrozumienia dziecku: zimna zima powie wielkie żniwo jarzębina. Również ten berry będzie również powiedzieć, że pogoda będzie jesienią: w lesie dużo jarzębina, jesień jest deszczowo, jeśli bardzo mały – suchy. Ponadto można przewidzieć pogodę orzechy i grzyby, jeśli małe grzyby i orzechy jest wiele, musimy spodziewać się okrutne, ostre zimy. Poniższe jesieni znaki dla dzieci, która będzie opowiadać o zimie: jeśli dużo żołędzi, zimna zima się we wrześniu w dąb. Na zimnym zimowym uprawy derenia również powiedzieć, czy to dużo, zima będzie „zła”.

listowie

Co jeszcze może być oznaki jesieni dla dzieci? Wiele rzeczy można powiedzieć liści jesienią. Na przykład, gdy osika liście spadnie na ziemię „twarzą” do góry, zima będzie „twarzą” w dół zimny – ciepły. Jeśli jednak w ten sposób, i że to zima będzie inna na zimno. Liście brzozy można mówić o pogodzie wiosennej. Tak więc, jeśli żółtej brzozy z góry, sprężyna będzie wcześnie, a jeśli niskiego powieszenie – późno. Kawałek wiśni mówić o jesiennej pogody. Chociaż nie wiśnia będą zanikać całkowicie, bez względu na to co spadł śnieg, wszyscy schodzą. A jeśli wiele drzew liście pozostały na gałęziach, jak należy spodziewać się mroźny, lodowate zimy.

żywe istoty

Istnieją również oznaki jesieni dla dzieci, które są predyktorami owadów, ptaków, a nawet zwierząt. Na przykład, jeśli ptaki lecą na południe, lecąc nisko, śniegu jest mało, jeśli wysokie – dużo. Jeśli późną jesienią, można zobaczyć komary, a zima jest łagodna. Warto również zauważyć drobiu czy kurczęta chowają głowy w piasek, a wkrótce być zimno. Dźwigi latające na niebie mówią o jesiennej pogodzie, jeśli lecą powoli, „mówić” do siebie, jesień być ciepłe.

pogoda

Ale jesienią znaków i powiedzeń, w którym pojawi się pogoda. Jeśli jesień była ciepła zima zimno. Jeśli we wrześniu, słychać grzmoty, jesień będzie przyjemny, ciepły, a jeśli w październiku – zima będzie śniegu-free. Rym jesień rano powiedzieć, że o tej porze roku znowu będzie ciepło i pogoda – na sucho i słonecznie. Przez Babim lecie można również zrobić wiele przepowiedni: jeśli pierwszy dzień będzie ciepły, więc spadnie. I vice versa. Jeśli babie lato obfituje internetowej, czas jesień będzie ciepła, ale zimą – zimno. Jeśli pająk spada na roślinach jest ciepły. Nawet oznaki jesieni dla dzieci: jeśli szary jesienny poranek, dzień będzie czerwony. A jeśli na wierzba można znaleźć wczesne mróz, zima zimno.