272 Shares 2697 views

Czy warto wybrać stragany w teatrze?

Kiedy przychodzi ten ekscytujący czas wizyty w teatrze, to nie jest trudne i zdezorientowany. Po tym wszystkim, przed trudnym problemem biletów. Jak dokonać wyboru? Są stragany w teatrze jest najbardziej wygodne i drogie obszar? Spróbujmy zrobić małą wycieczkę i zobaczyć, co naprawdę powinno być zaznaczone.

Co to jest orkiestra?

Określenie „obory” przyszedł do nas ze starożytnego Rzymu więcej. W teatrach czas się, co do zasady, na wolnym powietrzu wokół sceny z aktorami są półkoliste pad pełen widzów. Publiczność była mieszana grono. I bogaci, a biedni ludzie stojący spojrzał na widoku. Już pod koniec XIX wieku, w pobliżu sceny były dwa rzędy siedzeń. Za nimi była przestrzeń do wypełnienia przez publiczność na tanie bilety, które korzystają sytuację okularowej. Słowo „orkiestra” ma korzenie francuskie (PAR – załączony, Terre – ziemia) i oznacza „na ziemi”.

Ogólna definicja brzmi następująco: Parter – siedzenia w teatrze, znajdujące się na podłodze równolegle do płaszczyzny scenie i są niższe niż jego poziomu. Większość teatrów płaszczyzny zrozumiany w kierunku rzędów. Poprawia to przegląd. Kramy w teatrze jest miejscem najbardziej popularne i korzystne. Między sceną a stragany to kanał dla orkiestry.

Plusy i minusy straganach

Bez względu na to jaki gatunek Państwo preferują. Jeśli jest to spektakl muzyczny dramat lub opera orkiestra teatru pozwoli Ci:

– poczuć pełny dźwięk głosów;

– cieszyć się bogactwem i spójności przy akompaniamencie muzycznym;

– zobaczyć i zbadać znaki twarz i strój.

Należy zauważyć, że w różnych miejscach, stragany z tych pozytywnych niuansów bardzo indywidualna. To wszystko zależy od specyfikacji pokoju:

– akustycznych;

– wysokość stopnia.

Wady to konieczność, aby utrzymać głowę w stanie podwyższonej.

Jeśli akustyka pomieszczenia niezbyt szczęśliwym na czele, jak również w częściach bocznych wykopu, a wręcz przeciwnie, czystość dźwięku może być zniekształcony. Ale zdarza się to rzadko. Najwygodniejszym i badania jest uważany za centralną częścią siódmego rzędu.

W niektórych przypadkach, miejsca na ziemi naprawdę zepsuć przyjemność z tego, co dzieje się na scenie? Taka sytuacja może wystąpić, gdy pełny efekt, który obejmuje dużą liczbę dodatków. Kramy nie będzie można zobaczyć wszystko, co dzieje się więcej wolumetryczny, innymi słowy, aby „złapać” cały obraz. Zdarza się to często w przedstawieniach baletowych. Gatunek muzyki może również odgrywać ważną rolę. stragany wady są szczególnie dotkliwe w Filharmonii, a nie w teatrze.

Przydatne wskazówki theatergoers

Oprócz powyższego, miejsce na ziemi nakładają pewne obowiązki. Ta część hali są przejrzyście i można być ustalone poglądy wielu ludzi. Oznacza to, że wygląd i trzeba odpowiednio.

Kładzie duży nacisk na widowni w niektórych przedstawieniach. W tych produkcjach, nie można być tylko widzem, ale również w pewnym sensie stroną dzieje, ponieważ stragany w teatrze jest traktowane jako dodatki. Bądź na poszukiwania. Nie nadużywaj perfum lub wody kolońskiej. Pomyśl o tych, którzy siedzą obok. A jeśli naprawdę chcesz, aby cieszyć się widokiem, dbać o zakupie biletów na początku jest to konieczne. Po tym wszystkim, jest nadal w stajni teatralnych – jest to najwygodniejsze i pożądane miejsce dla każdego widza.