544 Shares 1517 views

Uduchowiony Teatr Zhenovacha Sergeya: Opis, historia, repertuar i opinie

Teatr Studio Zhenovach wśród najmłodszych grup stolicy. Mu trochę więcej niż 10 lat. Sergei Zhenovach – jego twórca, stały lider i występy sceniczne. W repertuarze teatru znajdują się klasyki, i działa przez współczesnych dramaturgów.

Historia teatru

urodzony Teatr Zhenovach po tez festiwal w GITIS. Absolwenci pracowni Zhenovach zaprezentowali swoją pracę. Po festiwal zakończył, Siergiej i jego niedawne studenci zadeklarowali, że pozostanie ze sobą i tworzyć grupy teatralnej. Początkowo mieli planował grać tylko swoje spektakle dyplomowe i działają na różnych obszarach Moskwie.

Ale wkrótce rozszerzony repertuar, aw 2008 uzyskała jego budynku STI. Teatr Zhenovach specjalizuje się głównie w produkcjach mało znany, a wcześniej wystawił lub tych, które są rzadko umieścić w naszym kraju. Chociaż nie są znane klasyczne, część repertuaru wielu zespołów.

Studio Sztuki Teatralnej (STI) Siergiej Zhenovach 16 razy został nominowany 7 razy i stał się zwycięzcą „Złota Maska” nagrody.

budynek

Teatr Zhenovach osiedlili się w zabytkowym budynku. W 19 wieku fabryka rodzina Aleksiejew tutaj. Ona była znana w całym kraju. Tutaj wykonane ozdoby choinkowe, ozdoby i kościelnych przędzy złotym haftem.

Pod koniec 19 wieku doprowadziły fabryki K. Aleksiejew, znany pod nazwą Stanisławskiego. Niewiele osób wie, że Stanisławski był bardziej i inżynier. Studiował maszyny i urządzenia różnych technik złocenia. Lubił technikę. Z inicjatywy K. Stanisławskiego w fabryce otwarto czytelnię, chór, tak że robotnicy przywiązany do kultury.

W 1895 Stanislavski odkrył w swoim teatrze. Aktorzy pracowali. One praktykowane i udział w przedstawieniach w swoim wolnym czasie.

W 1903 roku K. Stanisławskiego kupił pobliskiej fabryki ziemię i postanowił zbudować osobny budynek na nią dla teatru. Nie planowano, aby zobaczyć spektakle, koncerty, odczyty i organizować.

Scena była świetna, a sala mieści 250 osób.

Podczas rewolucji, rząd zażądał budynek teatru Stanisławskiego zapłacić za dodatkową zakładzie dla fabryki, która produkuje obecnie kable i przewody. Stanislavski musiał się zgodzić, ale przyłożył warunek do swoich pracowników, którzy grając w przedstawieniach, otrzymał pracę w Moskiewskim Teatrze Artystycznym.

Studio Sergei Zhenovach sztuka teatralna osiedlili się w budynku teatru Stanisławskiego w 2008 roku. Został on poddany przebudowie, która trwała 2 lata przed tym pomieszczeniu. Pierwszy występ, który został podany w tych murach młodą firmą, to „rodzaj wytarty” od produktu Nikołaj Leskow. Wymiary scenie pozostał prawie takie same, jak były w Konstantine Sergeeviche. Ale publiczność się trochę mniejszy. Teraz tylko 230 osób może zmieścić się w nim. Przy wejściu usług wisi duży portret Stanisławskiego, aw holu – obraz z członków jego rodziny.

Podczas przebudowy budynku zostało zastosowane maksymalny wysiłek w celu utrzymania wszystko jak było w K. S. Stanislavskom. Pozostaje cegły łuki sufit pozostał nietknięty pozostał wentylacji i przewodów miedzianych na zewnętrznych ścianach. Fotele na widowni są stworzeni na obraz starego Moscow Art Theater, który ozdobiony swój oddział w latach 30-tych 20 wieku. Siedzenia są miękkie, wygodne.

Sergei Zhenovach naprawdę chciał stworzyć teatr w jego domowej atmosferze. W tym celu, bufet i duży stół został umieszczony w foyer. Przed występem publiczność są traktowane na herbatę, dżem domowej roboty, lody, a nawet ziemniaki w mundurkach. Jest regał, gdzie można wziąć coś do czytania. Oraz w „rogu portrety autorów pisarzy, na podstawie prac, które są w przedstawieniach teatralnych.

repertuar

Dzięki swojej młodości nie jest bardzo duży repertuar teatru może zaoferować widzom Zhenovach. Plakat to jednak zawiera szereg występów – klasycznych i współczesnych dramatów.

Repertuar teatru:

 • "Suicide".
 • „Gracze”.
 • „Notebooki”.
 • "Kira".
 • „Mistrz i Małgorzata”.
 • "Rzeka Potudan".
 • "Seedy wyścig."

Oraz inne produkcje.

spółka

Zhenovach Teatr – mały, ale utalentowany zespół, składający się głównie z młodych ludzi.

trupa:

 • Ekaterina Vasilyeva.
 • Alexander Proshin.
 • Ekaterina Kopylova.
 • Anastasia Imamova.
 • Igor Lizengevich.
 • Alexander Koruchekov.
 • Ivan Jankowski.
 • Olga Kalashnikova.
 • Gleb Puskepalis.

I inne podmioty.

S. Zhenovach

Sergei Zhenovach urodził się w 1957 roku. Otrzymał reżysera zawód w Instytucie Kultury Krasnodar. W tym samym mieście, zaczął swoją karierę. Po studiach zajął miejsce dyrektora teatru amatorskiego.

1988 Sergey ukończył GITIS kierując jednostce. Potem przeszedł staż. Po tym, zaczął naukę w Piotr Fomenko Workshop.

Kilka lat Sergey Zhenovach był naczelnym dyrektorem słynnego moskiewskiego teatru na Malaya Bronnaya. Wystawił spektakle w warsztacie Petra Fomenko, w Moskiewskiego Teatru Artystycznego imienia A. Czechowa, jak i małym.

W 2005 roku Siergiej Zhenovach otworzyła swój własny teatr. Trupa, wziął ich absolwentów.

Sergei Zhenovach posiada tytuł Honored Artysta Rosji, jest on profesorem, kontynuując karierę pedagogiczną, on został wyróżniony różne nagrody, powtarzane zwycięzcę „Złota Maska”. Jego produkcje wielokrotnie zdobył nagrody na prestiżowych festiwalach.

opinie

Teatr Zhenovach, mimo młodego wieku, jest bardzo popularny wśród publiczności. Dowód ich entuzjastyczne recenzje. Oglądając występy publiczności teatralnej za każdym razem byliśmy pod wrażeniem. Aktorzy pracują świetnie – utalentowany, kochający swój zawód. Sceneria jest dość zwięzły, ale bardzo ciekawe w tym samym czasie. Przedstawienia są złożone, wieloaspektowe, zmuszając myśleć. Wielu widzów zakochać się w teatrze na pierwszej wizycie i stać się jego wiernych fanów.

Kolejny plus teatru – przystępne ceny biletów.

Ale są niektórzy widzowie, którzy wierzą, że teatr kontrowersyjne, amator, nie wszyscy i nie każdy będzie go zrozumieć i cieszyć się nim. Ktoś stwarzające wydają się nieciekawe.