96 Shares 5593 views

Teatr młodzież Fontanka. Historia powstania

Przez wiele lat, Teatr Młodzieży na rzece Fontanka jest bardzo popularny wśród mieszkańców i gości Petersburgu. On przyciąga widzom jakąś niezwykłą energię, łączy znakomite obrazy, dynamika, niewiarygodną wyrazistość, prostotę i jednocześnie, nasilenie tego słowa. Teatr jest ciągle brzęczy twórczego życia, tutaj odbywają się „skecze”, recytowane i pojawiają się na widowni sąd nowych sztuk, z których każdy jest prawdziwym arcydziełem.

Utworzenie Teatru Młodzieżowego na Fontanka

Historia jego pochodzenia jest związana z ogrodu Izmailovo, gdzie mała scena deska została wyposażona raz. To właśnie na jej scenie zespołów aktorskich i orkiestr pokazał publiczności swój talent. Już w tym czasie pracował w ogrodzie Izmailovo znanych reżyserów, aktorów i dyrektorów artystycznych, przyciągając publiczność śmiałe eksperymenty teatralne i niezwykłe występy.

Pierwszym dyrektorem – V. Malyschitsky

W 1979 roku Władimir Afanasievich posiada stanowisko naczelnego dyrektora. Uważa się, że od tego czasu Fontanka Youth Theatre rozpoczął swoją historię. rok później pomyślnie przeprowadzono premierę Goller gry zatytułowanej „Sto Bestuzjew braci.” Można powiedzieć, że był to rodzaj studio dla młodych aktorów i reżyserów, których głównym zadaniem było znalezienie nowego słowa w sztukach teatralnych. W tym czasie pracował Wasilij Frolov, Nina Usatova, Alexander Mironchik Oleg Popkov Vladimir Chalifa. Plakat Teatr młodzież Fontanka była reprezentowana przez takich dzieł jak „Sotnikov”, „Dzień trwa dłużej niż sto lat”, „szkoda wakacje.” Po pierwsze, bardzo jasny, ale krótki okres życia instytucji zakończyła się odejściem jego główny twórca – V. Malyschitskogo.

Teatr życiowego w kierunku E. Padwa

W 1983 roku fotel szefa dyrektora trwa nowego trenera. Pierwsza gra, która pojawiła się na scenie pod kierunkiem E. Padwie, był „Duck Hunt” Vampilov. Występy mówiąc: „Five Corners” S. Kokovkina, „Wieczór” A. Dudarev „The Gambler” według Fiodora Dostojewskiego – na różnych festiwalach i konkursach zostały przyznane nagrody. Występy z zespołem Teatru Młodzieżowego znane są nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Jednak przeżywa kryzys twórczy i duchową, Mr.Efim w 1989 roku wycofał się z jego kierownika biura.

Teatr dziś

Od 1989 roku szef instytucji jest Siemion Spivak. Ze względu na wprowadzone je do tekstu, Teatr młodzież Fontanka zyskał nowy oddech. Występy tego „magicznego” reżysera można uznać publicznie dostępne w pełnym znaczeniu tego słowa. Jego występy „Blow” Elena „Drogi” i „Tango” i grać najlepszych aktorów dzisiaj. Valery Kukhareshin, Natalia Dmitrieva, Olga Lysenkova, Elena Solovieva, Tatiana Grigorieva – są to nazwiska wyróżnionych artystów, dla których raz po raz widz przychodzi do Teatru Młodzieżowego na Fontanka. Repertuar od wielu lat czyni te występy arcydzieła jak „Zachód słońca”, „Szepty z Odessy” i stosunkowo nowych produkcjach ( „wilkami Moon”, „Trzy siostry”, „Pięć wieczorów”) za każdym razem przechodzą z pełnym domu.