778 Shares 7489 views

Kręgi w zbożu

Kręgi w zbożu.

Nie trzeba być naukowcem, co by zrozumieć, że planeta było coś nie tak. Na przykład, o rząd wielkości wzrostu liczby i siły klęsk żywiołowych, w którym zginęło setki tysięcy istnień ludzkich. szybko zmieniających się parametrów geofizycznych zagrażających Ziemi. Nastąpił pięciokrotny wzrost prędkości dryfu biegunie północnym w porównaniu z poprzednimi latami, zmiana niejednorodna w globalnym oceanu związana z kolei globalnego ocieplenia i więcej. A oprócz tego wszystkiego spadł na nasze głowy kręgów zbożowych. Właśnie zaatakował postów na tym zjawisku. Więc co to jest?

Każdy mówi, że crop circles – największa tajemnica naszych czasów. Kto je rysuje, co one oznaczają? Kręgi znalezionych we wszystkich zakątkach świata: w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Indiach, Rosji i tak dalej. Obecnie, znaleźli ponad 10 tysięcy. Większość kół jest w Anglii, prawdopodobnie, dlatego królowa Anglii obiecał nagrodę dla osoby, która ujawni swoje tajemnice. Ale nawet bez tego nagroda ogromna liczba osób biorących udział w tym maratonie iskatelskom. Chciałbym również zaoferować mój pogląd w tej sprawie. Aby to zrobić, muszę dokonać analogii z kręgów zbożowych i malowideł skalnych naszych przodków.

Starożytne rzeźby skalne zwane petroglify. Słowo to pochodzi od dwóch greckich słów: Petros – Stone and glife – wątku. Ilość petroglify jest ogromny, uważa się, że są one bardziej niż milion, a są one rozproszone po całym świecie. W 1994 roku archeolog Jean-Mari Shove odkrył jaskini w południowej Francji, później nazwana jego imieniem. Jego ściany były około 300 zdjęć wymarłych zwierząt Ice Age lub zniszczone przez prymitywnych ludzi. Altamira jaskinie, znajduje się w hiszpańskiej prowincji Kentabriya, stwierdzono, być może, najstarszej malowidła naskalne. Ich wiek wynosi 40800 lat. Doświadczeni rysunków wielobarwne zwierząt, handprints wykonane z ochry, węgiel drzewny i inne naturalne barwniki. Wiele rysunków przedstawiają sceny polowania, życie, nosi charakter rytualny. Umiejętność starożytnych artystów stale rosną, działki stały się bardziej wyrafinowane, aż doszli do perfekcji współczesnego malarstwa.

Zasadniczo, wszystkie zdjęcia są wyraźne, ale istnieje kilka rysunków, które są tajemnicze i niewytłumaczalne poczucie. Dają nam powód, by zakładać możliwość paleontologicznych kontaktach z przedstawicielami innych światów. Tak więc w jednym z obrazów znajdujących się w północnych Włoszech, widzimy dwa cudzoziemców zstępującego z nieba i dziwne przedmioty w ich rękach wyobrażalne broń dla ochrony przed „szkodliwy” tubylców. I, na przykład, na rysunku, znalezionego w Uzbekistanie, widzimy świecące rock rysunek człowieka w obiegu zamkniętym. Shining postać siedzącą na tronie, stojąc obok niego na twarzach figur na sobie coś w rodzaju maski ochronne. W osobie stojącej na kolanach w dolnej części rysunku tego urządzenia nie jest obecny – to znajduje się w znacznej odległości od świecącego rysunku i, najwyraźniej, nie potrzebują takiej ochrony. Ochrona przed Czym promieniowania może i zamkniętej pętli, jedynego reaktora jądrowego? Nawiasem mówiąc, to od dawna wiadomo, że nasza wyobraźnia nie ma granic.

Teraz wyobraźmy sobie, że musimy zbadać te same obrazy, ale już w stanie małp. Zwierzęta nie mają powodu, że nie mają wyobraźni, ale mają narządy czuciowe, co oznacza że mogą zobaczyć, usłyszeć, poczuć zapach i tak dalej. W naszym przypadku, nasza wełna „badacz” widzi wielkie postacie, może on je wąchać, lizać, dotknąć, ale nie więcej. Nie ma świadomości. On stoi na jednym etapie ewolucyjnej drabiny poniżej człowieka, ale nie ma świadomości na tym etapie, tylko uczucie tutaj. Rysunki wykonane wyższy w stosunku do niej, będąc, są one dostępne do niego tylko w odczuciach. Wracając do kręgów zbożowych.

Najbardziej oryginalna, choć nie najwcześniej koło obraz na marginesie odnosi się do 1687 roku. Jest to znany grawerowanie „Diabeł z kosą”. Grawerowania widoczne kolce, ułożone w kształcie koła. Według legendy, rolnik chciał zapłacić żądane kosiarki Sum, mówiąc: „Lepiej niech diabli wezmą owies” Rano, zobaczył, że diabeł zabrał swoje owies. Kręgi w zbożu w czasie wyjaśnił sztuczki siły zła. Nowoczesna historia zaczyna się od społeczności w 1972 roku, kiedy dwóch brytyjskich fanów tajemniczych zjawisk, ciepły księżycowa noc, siedział na wzgórzu Wiltshire, w pobliżu Stonehenge. nadzieję Złapali parę, trzy UFO, które to więc pełne. Luck przekroczyła wszelkie oczekiwania. Sto jardów od swego punktu obserwacyjnego widzieli jak niewidzialna siła dosłownie wypycha uszy pszenicy w kierunku ruchu wskazówek zegara, tworząc ogromne piętno. Zjawisko towarzyszył chrapliwym dźwiękiem i trwała nie więcej niż 20 sekund. Z tego punktu kręgów zbożowych wiadomości padł jak lawina z całego świata. Z czasem stanie się bardziej skomplikowane, wielkość ich wzrostu, a ich liczba. Na początku czerwca 2009 roku, w polu jęczmienia w Oxfordshire, Anglia znaleźć wzór, który naukowcy nazwali meduzy. Dla mnie to wygląda bardziej jak kijanki. Długość kijanki z ogonem więcej niż 180 metrów, jest dość skomplikowany kształt. Rozmiary niektórych rysunkach do 500 m średnicy. Różnorodne motywy i wzory. Jest to różne owady, śniegu, piękne ozdoby. Są to obrazy przedstawiające układ słoneczny, cząsteczka DNA i więcej.

Jakie wnioski można wyciągnąć z powyższych. Pierwszy wniosek jest taki, że istotą tworzenia rysunków na marginesie jest ewolucją naszej planety, a ona stoi na wyższym etapie rozwoju niż ludzie. To nie jest obcy, to nowy produkt, który pojawił się na naszej rodzimej planecie w wyniku procesu ewolucyjnego, następny narysować kochanka Pojawił się w taki sam sposób, jak w tym czasie pojawiły się na ziemi człowieka, który jest również ewolucja naszej planecie. Człowiek stoi na wyższym etapie rozwoju niż małpy, ale nowe stworzenie z kolei stoi na wyższym etapie rozwoju niż człowiek. Okazuje się, że ewolucja nie zatrzymał mężczyznę i udał się, co powoduje, że na świecie istnieje nowa istota, która już zaczęła się objawiać, a jeden z tych sposobów są przejawem kręgów zbożowych. Wróćmy do naszego małpy. Wyobraźmy sobie, że wszedł do jaskini, i patrzy na rysunki na ścianach. To nie ma powodu, i widzi tylko to, co było na nim ludzi. Małpa może spojrzeć na dane, ale nie ma sensu o nich, nie trzeba myśleć mienia ludzkiego. Więc teraz ludzie przychodzą do pola, gdzie widzi złożone postacie noszące pewne informacje i będąc z bardzo wysokim poziomie rozwoju technologicznego. Mocny człowiek, król naturze, on jest tutaj w roli małpy. To może mieć sens treści obrazów, przedstawiła różne teorie ich pochodzenia oraz ich wartości, ale nie ma nową właściwość, który otrzymał podczas ewolucji nowego bytu planety, która stworzyła te rysunki na marginesie. malowidła jaskiniowe nie są dla małp, są wyrażanie siebie osoby. Kręgi w zbożu są wykonane jako zdaliśmy sobie sprawę, a nie przez kosmitów, a nasz ziemski mieszkaniec, który pojawił się nie tak dawno temu. Jego koła nie są wiadomość dla osoby, są one przejawem wewnętrznej zawartości tej istoty, prowadzą one informacje na temat jego struktury, jego zdolności i możliwości. Jej rozwój jest bardzo szybko i poprawie tuż przed naszymi oczami. Widzimy, że istota jest łatwo kontrolowane w czasie i przestrzeni, stoi mocno na własnych nogach i pewnie zamiatanie planetę. Mężczyzna spełnił swoją misję, on wycofany, porzucił swoją pozycję na nowego właściciela planety i zasadniczo stała druga liczba. człowiek będzie teraz aktywnie walczyć o prawo istnienia na planecie z jej nowego lokatora. Lokatorem podczas rysowania kręgów zbożowych.