818 Shares 4953 views

„Fox tail” – fryzura dla średnich i długich włosach.

Wiele dziewcząt rosną długie proste włosy, nie wiem, co z nimi zrobić. Rzeczywiście, opcja tworzenia pierwotnej masy fryzury, ale po prostu mają proste długie włosy – to nie jest dokładnie to oryginalny, można by nawet powiedzieć nudny. Jak zmienić kształt włosy, ale jednocześnie być doskonałym właściciel za długie włosy? Co fryzura będzie pasować? Najbardziej popularne i modne może być uznany za „ogon lisa” na prawym dzisiaj, aby to zrobić. Koszenia w tym przypadku może być korzystne zarówno długich włosów (zazwyczaj osiąga swój wzrost poniżej linii pasa) i średnim włosów (ich długość zależy od ramion do pasa).

Chciałbym zmienić? Wtedy „ogon lisa” – doskonały wybór

Wszyscy posiadacze długich gładkie włosy nie zmieniła fryzury przez długi czas, ponieważ po długim i twarde otraschivaniya dziewczęta czasami niechętnie podejmują desperacki krok i odciąć ich włosy do maksimum. Dla tych, którzy nie chcą takiej zmiany globalne i chce nieco zmienić kształt włosów, doskonałym rozwiązaniem jest dokładnie „ber”. Koszenie zwłaszcza tych, które mają unikalną obwódki krawędzi: Włosy, znajduje się w środku, mają maksymalną długość, a im bliżej krawędzi (do płatów skroniowych), tym bardziej stają się mniejsze. Utworzony w kształcie trójkąta, który całe jego wygląd przypomina prawdziwy „lisa ogon”. Wygląda na taką fryzurę w specjalnym eleganckie i kobiece, ale nadaje się tylko do długości włosów pod łopatkami na plecach.

Struktura włosów jest bardzo ważne

Jedynym problemem dla dziewczyny, wybierając formę układania, jest to, że będzie pasować, czy nie. Rzeczywiście, niuanse w tworzeniu wiele fryzur, odnosi się to również do długości i konieczności stawienia czoła dziewcząt lisa ogon ". Koszenie tego typu wymaga, aby wszystkie zamki są różnej długości, ponieważ niektóre zamki są łatwe na twarzy, a niektóre są tak długie, że były one na plecach poniżej talii. Można zrobić taką fryzurę na kręconych i prostych włosów. Elegancki i stylowy wszystko jedno, ta forma wygląda dokładnie na bezpośrednim gęste włosy. Jeśli dziewczyna – właściciel dłuższej ale cienkie włosy, kształt ten jest zapewnienie, ze względu na minimalną liczbę pasm wygląd „ogon” będzie, jeśli zerwał. Kiedy robi fryzura „FOX ogon” z długimi włosami, jest ona także do czynienia z problemem brzegach. Fryzjerskich koniecznie ich mielenie lub wprowadzić poszarpany na „ogon lisa” okazała się nie odcięty krawędzie, przy łagodnym kątem.

Obecność lub nieobecność z hukiem – Czy to ważne dla fryzura „wyczyniec”

Wszystkie rodzaje fryzury można podzielić na dwie kategorie:

  • z trzaskiem;
  • bez hukiem.

Zaletą takiej fryzury po prostu polega na tym, że sama obecność lub nieobecność grzywka nie wpływa na kształt fryzury, bo to po prostu nie jest naruszona podczas przycinania włosów. Dziewczynka nie można się martwić o jej włosy będą zawsze wyglądać stylowo i kobieco, jeśli ten „ogon lisa”. Koszenie takiego planu powinny być negocjowane z wyprzedzeniem fryzjera: Jak długo potrwa najdłużej żyła, a co byłoby najlepsze krótkie włosy w części skroniowej. Dzięki takiemu wyjaśnieniu fryzjera będzie łatwiej pracować, wiedząc, „Granica”, a długie włosy pozostaną tak dobre, jak dziewczyna dorosnąć idzie do salonu.

Fryzura „ber”. Długie włosy – jest najlepszym rozwiązaniem, ale co plus „ogon lisa” na średniej długości włosy?

Zaletą tej fryzury jest też fakt, że może ona dalej rozwijać się jako ich włosy i, jeśli chce, aby je regularnie przycinać w formie pre-set. Takich jak włosy, jeśli to konieczne, łatwe do „wyprostować” zrobić dokładnie ten sam poziom długości, po prostu je wzdłuż linii cięcia krótkich nici. Takie fryzury wyglądają naprawdę stylowy i elegancki tylko dla długich włosów, ale jeśli właściciel średniej długości postanowił również zrobić „ogon lisa”, korzyść dla niej jest to, że wtedy takie włosy mogą rosnąć przez długi czas, nawet bez wizyty salon fryzjerski.

„Fox tail” – stylowe, modne i łatwe

Kiedy dziewczęta starają się wybrać ulubioną opcję, biorą pod uwagę nie tylko na wygląd pół godziny po ułożeniu, ale włosy i kształt nawet po zarysowania. Redukcje „ogon lisa” na środkowym i długie włosy są wygodne w tym, że dzięki swoim niezwykłym kształtem do pięknej wystarczy rozpuścić nici im starannie grzebień i naprawić mały lakier do stylizacji. Robi taką fryzurę, może być spokojny, „ogon lisa” jest idealnym miejscem na palach z grzywką i bez niego.

Co więcej, taka fryzura nie wymaga dziewczętom pełną odrzucenia jego długości włosów, ponieważ obraz kobiet zmienia się, ale fakt, że włosy są długie, lewy szczęśliwymi posiadaczami jeszcze bardziej.

Czy „ogon lisa” jest konieczne tylko w profesjonalnym salonie, jako szczególny „chipie” tej fryzury jest to, że krawędź włosach wyciąć nożyczkami w określonym kątem, tak że są one wygięte do wewnątrz, dzięki czemu objętość opakowania.