185 Shares 7590 views

Odbudowa zniszczonych włosów idzie gładko z najlepszych kosmetyków

Oprócz prostych reguł delikatnej pielęgnacji dla zniszczonych włosów, istnieją metody ich odzysku. Pozwalają one na wszystkich lub przynajmniej na jakiś czas, aby pozbyć się z poważnymi problemami, które psują wygląd włosów. A ponieważ kobiety fryzura jest ważnym składnikiem zadbanym i pięknym wyglądzie, a odbudowa zniszczonych włosów staje się poważnym problemem w porządku obrad.


Być może, na czas niezbędny, aby zmienić fryzurę jakoś ukryć niezdrowe włosy. Wśród wielu opcji można wybrać modną fryzurę, aby uzyskać wspaniałą fryzurę. Tak długo, jak dbać o zdrowie włosów, rosną z powrotem i będzie mieć zdrowe, długie, lśniące, soczysty. Takie słowo, co chciałbyś mieć.

Aby rozpocząć odbudowę zniszczonych włosów powinien być wybór masek, środki codziennej pielęgnacji i ze zmieniającą stylizacji. Warto wybrać dobry kompleks witaminy w celu wzmocnienia. A jeśli nic nie pomoże, należy skonsultować się z lekarzem trichologist.

Maski do odzysku

Rewitalizacji maski dziś produkować najbardziej znanych firm specjalizujących się w narzędzia do pielęgnacji włosów. W instrukcjach użytkowania wymienionych: Nałożyć maskę powinien wynosić nie więcej niż raz w tygodniu. Należy wybrać maskę złożoną ważne, aby przywrócić naturalne składniki: oleje, witaminy, enzymy i białka. Na przykład maska Avon, zawierająca masło shea; lub wzmocnienie maski farbowanych włosów z Garnier olejem winorośli i innych.

Nowoczesne medyczne kosmetyki , w tym do pielęgnacji włosów, charakteryzuje się obecnością nietypowych składników: kwasu hialuronowego (na głębokie głowy wilgoci), komórki macierzyste roślinne (na przykład, komórki liliowy aktywować wzrost włosów), Ekstrakt łożysku, superpolimery. Na przykład maska „Intensive odzysk” ze znanej firmy na rynku Pantene zawiera witaminy i polimerów dla rozwiązania problemu rozdwajaniu i kruche włókna.

Styling Tools jest teraz chroniony

Linia produktów do stylizacji transformacji. W szeregach są pianki, aerozole i lakiery, ochronę przed wpływami termiczne włosów, podkręcania, prostowania nici, i doprowadzania włókien włosów kompleksy witaminowe (nivea, Timotei). Zatem stosowanie stylizacji nie zatrzyma się, ale raczej pomaga w odbudowie zniszczonych włosów. Jeśli chcesz zrobić wiele stylizacji, nie można już ograniczać się, nawet jeśli twoje włosy są osłabione i uszkodzone.

Przywracając strukturę włosa

W tym najbardziej potrzebują włosów farbowanych. Obecnie rynek oferuje szeroką gamę produktów kosmetycznych, niektóre z nich nie wymagają spłukiwania lub moczenia czas na włosach. Natychmiastowe odzyskiwania zapewnia natryskowego kondycjonowania (na przykład, kolorów za Wella wszystkie struktury dniowe farbowanych włosów), tonerach (na przykład „wzrost energii” z Gliss Kur do przerzedzanie włosów, zawiera białka w żywności i substancji czynnej wzrostu – winianu karnityny nie wymagają zaczerwienienie). Wolą środki do białek wzmacniające strukturę (na przykład, białko ryżu).

Leczenie i odbudowa włosów

Na potrzebie poważnego traktowania chodzi, gdy włosy wypadają ponad 100 dziennie. Najdroższe lekarstwo obecnie na rynku jest uważany przez Vichi Dercos. Ale zanim będzie można spróbować i niedrogie środki, takie jak szampony i z łożyskiem przeciw wypadaniu włosów i wzrostu włosów od Evinal. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów i naprawdę pomaga.

W przeciwieństwie do większości dostępne w sklepach szamponów i balsamów naprawdę pomaga przed wypadnięciem szereg nowych środków z Loreal: regenerujący szampon, odżywka, maska i zraszanie zdrowotnej. Loreal środki zawierają kwasu niezbędnego aminokwasu argininy „-” aktywny składnik, wygładzanie powierzchni włókien wzmocnienia struktury nadająca połysk. Wszystkie pozostałe pomoc z „utratą” włosów ze względu na kruchość i nie rozwiązuje głównego problemu.

Wśród leków, które zapobiegają utracie działający dokładnie na żarówki mogą być również nazywane Alerana. Szereg narzędzi, które pozwala firmie w celu stymulowania wzrostu, a nawet zwiększyć gęstość włosów, aby nadać im zdrowy wygląd i blask (Shine). I ten niezwykły środek, do którego jesteśmy przyzwyczajeni: spryskać minoksydyl poprawić mikrokrążenie w skórze i stymuluje wzrost mieszków włosowych, szampon, odżywka, maska, tonik, a nawet witaminy i kompleks minerałów (tabletki) – zawierają stymulatorów wzrostu naturalną podstawę.

Wreszcie, należy pamiętać, największą skuteczność w odzyskiwaniu zniszczonych włosów można osiągnąć przy wykorzystaniu środków jednej serii. Chroń włosy przed niepotrzebnymi wpływów (szorstki zarysowania, wysokie temperatury, suszenie, curling), aż będą one zdobyć wystarczającą wytrzymałość.