614 Shares 2115 views

Włosy zelektryfikowanych, co robić?

Naelektryzowane włosy … Co robić?


Marzenie każdej kobiety – piękne, zdrowe włosy. Ale włosy miał wspaniały widok, powinny być zadbane. Właściwa pielęgnacja włosów obejmuje nie tylko ich mycia, krój i styl, ale także zapobieganie różnym chorobom włosów, wzmacniając je i leczenia.

Wiele kobiet są zaznajomieni z tej sytuacji: wyjście z domu jest kilka minut, ale fryzura nie chce podjąć właściwe spojrzenie, naelektryzowane włosy, co robić? Problem ten jest znany właścicielom długie cienkie włosy. Więc dlaczego naelektryzowane włosy?

Aby zrozumieć, dlaczego włosy została zelektryfikowana, rozważmy strukturę włosa. Suszarka składa się z pręta (widoczna część) i korzenia. Zewnętrzna warstwa jest nazywana naskórka włosów. Składa się on z kilku warstw komórek przypominających półpaśca lub łuski szyszek świerkowych. W zdrowych włosów, te łuski są w bliskim kontakcie ze sobą, dzięki czemu włosy elastyczne, sprężyste i lśniące. I to właśnie od stanu naskórka zależy od wyglądu włosów. Pod wpływem różnorodnych czynników (promieniowanie ultrafioletowe, nagłe zmiany temperatury, trwała lub farbowanie) włosów może być rozcieńczona, tracą sprężystość i połysk. Takie włosy już nie w przeciwieństwie do sąsiedniego zdrowego naskórka blisko siebie to, że włosy stają się porowate i są łatwo nagromadzenie elektryczności statycznej. Same włosy odznaczają się dobrą przewodnością elektryczną, a to jest szczególnie zauważalne zjawisko to w sierści. A w zimie, podczas noszenia nakrycia głowy, wydaje się jeszcze bardziej.

W salonach kosmetycznych można często usłyszeć kobiety mówią fryzjera: Zazwyczaj, mistrz powinni zastosować specjalny stylizacji włosów cienkich – musy, kremy, żele „zelektryfikowana włosy, co robić?”. Można stosować produkty do układania włosów zawierające mikrocząsteczki z wosku lub oleju ciekłego keratyny aminokwasu lub pantenolem. Po umyciu włosy taki powinien stosować szampony zawierające silikonowy, keratyna i ceramidy. Wskazane jest, aby używać po odżywkę do mycia włosów. Grzebień najlepiej jest używać tylko naturalnych materiałów (drewno, szczotka z naturalnego włosia). Czasami pomaga wyeliminować problem podkreślając – wyjaśnienie poszczególnych pasm, które sprawiają, cienkiej sierści bardziej rygorystyczne. Jeśli używasz suszarki, wybrać model z funkcją jonizacji, która zapobiega elektryczność statyczna budować na włosach.

Są to środki, które mogą pomóc ludowych, jeśli cierpią z powodu problemu: co zrobić zelektryfikowana włosy … Przez takich środków, na przykład, obejmować mleko migdałowe oraz wyciąg z ziarna porośniętego pszenicy. Nadania koniecznej sztywności cienkich włosów jest zalecany do płukania włosów, po przemyciu wodą i sok z cytryny lub rozcieńczonego piwa. Jest to metoda, w której włosy są traktowane silny parzonej herbaty. Na kubka wrzącej wody rozpuszcza 1 łyżeczka herbaty warzone, a po herbata jest ciepło, stosuje się myje włosy. Aby uzyskać najlepsze wyniki mogą być umieszczone na pokrywie ocieplenia stać 5-10 minut, spłukano ciepłą wodą i suszy w sposób naturalny.

Że włosy były posłuszne i nie zelektryfikowanych zalecana maska mango. Mango pół konieczności rozdrobnienia w mikserze, mieszać z 1 łyżeczka jogurtu i 1 żółtka. Maska jest stosowana na mokre włosy, umieścić na pokrywie ocieplenia i pozostawić na 15-20 minut. Po płukaniu dokładnie ciepłą wodą.

Pomaga uporać się z problemem elektryzacji i zwilżające cienkie włosy na dzień wody mineralnej z zraszacza. Można posypać lakier słaby utrwalenie fryzury i podzielone na oddzielne pasma palcami. W skrajnym przypadku wystarczy, aby wygładzić włosy nasączone wodą.

Mamy nadzieję, że włosy skarg dziewczyn zelektryfikowanych, co robić „, zawsze reaguje, dając jej niezbędnych porad.