385 Shares 5008 views

Pierś rentgenowskie, aby Moskwie opłaty, wolne natychmiast. Adresy i centra medyczne

Nie jest tajemnicą, że każda osoba wymaga zaufania do twierdzy własnego zdrowia. A lekarze, jak i pacjenci są zainteresowani braku reakcji po chorób. W tym względzie wyjaśnić popularność są procedury diagnostyczne, które pomagają szybko wykrywać i zapobiegać chorobom.

Jednym z najbardziej powszechnych metod diagnozy jest fluorografii. Gdzie mogę zrobić skrzynię rentgenowskie w Moskwie?

W jakim celu stosuje rentgenowskie klatki piersiowej?

Wraz z otwarciem niemieckiego naukowca Wilhelma Roentgena, można użyć rentgenowskie oraz fluorografię badania, jeśli jest to konieczne.

Określenie „fluoroskopii” jest dobrze znana większości mieszkańców danego terytorium poradzieckim. W czasach sowieckich, roczna przejście promieni rentgenowskich jest koniecznością. Ze względu na stosunkowo niskim obciążeniu promieniowania, procedury stosowane do corocznego badań przesiewowych w celu wykrycia obecności gruźlicy, raka i innych chorób oskrzeli i płuc.

Charakterystyka metody

Metoda ta jest uważana za technicznie proste, prewencyjny. jego koszt (w prywatnych klinikach) jest znacznie niższy niż koszt promieni rentgenowskich.

fluorografii metoda diagnozowania – najbardziej dostępne i znane rosyjskiej populacji wszystkich istniejących metod dyfrakcji rentgenowskiej. Jednym z powodów – jej taniość. RTG klatki piersiowej jest wykonywane za darmo, trzeba tylko pokazać swój paszport w przychodniach publicznych.

Jednocześnie metoda ta najbardziej niedokładna: w porównaniu z X-ray, ostrość obrazu podczas fluoroskopii jest kilkakrotnie mniejsza, dlatego wielu problemów zdrowotnych w skardze pozostaje niejasna. Należy to uznać za tych, którzy są zainteresowani, gdzie można zrobić zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej w Moskwie.

Rodzaje badań fluorografię

Fluorografii nazywany jednym radiograficznych metodach diagnostycznych, które odbywa się proces fotografowania cienie klatki piersiowej, widoczne na ekranie fluorescencyjnym.

RTG klatki piersiowej jest dwojakiego rodzaju:

 1. Film, w którym aparatura radiologiczna obrazu są nadrukowane na folii. W świetle współczesnego rozwoju nauki metody kontroli rentgenowskiej jest przestarzała.
 2. Cyfrowy, który przewiduje przeniesienie obrazu na monitorze. Fluorografii Zasada działania urządzenia jest zapewnienie niskiej dawki promieniowania: przez organizm testowy mija wąską wiązkę i rekonstruowanego obrazu za pomocą oprogramowania. Ale koszt takiego urządzenia jest stosunkowo wysoka, dlatego nie wszystkie szpitale mogą sobie pozwolić na tę technologię.

Pojawienie się technologii cyfrowej dokonał do rozwoju prawdziwie rewolucyjnych zmian fluoroskopii. Obecnie stosowanie roślin o wysokiej jakości z niewielkimi dawkami promieniowania stanowi pojedyncza dawka w jednym badaniu nie więcej niż 0,015 mSv (z szybkością – 1 mSv).

Informacja ta będzie interesująca dla osób zainteresowanych, gdzie można zrobić zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej w Moskwie?

Aby pokazać fluoroskopii?

Oprócz głównego celu – wczesnego wykrywania oznak rozwój gruźlicy i raka zmiany w płucach, ta metoda jest stosowana w diagnostyce:

 • Ciężkie zapalenie oskrzeli;
 • zapalenie płuc;
 • zapalenie opłucnej;
 • rozedma płuc;
 • zwłóknienie;
 • rozsiane i inne.

Skrzynia rentgenowskie podawać we wszystkich przypadkach, w których istnieje podejrzenie poważnej choroby.

Przeciwwskazania

Procedura przeciwwskazane:

 • dla kobiet w okresie ciąży;
 • Osoby z ciężką dusznością;
 • osób w ciężkim stanie, komplikuje badania (nie jest w stanie stać lub siedzieć).

Jak przygotować się do prześwietlenia?

Przejście prześwietlenia nie wymaga żadnego specjalnego przeszkolenia. Jedyną rzeczą, którą należy unikać spożywania alkoholu w przeddzień. Ponadto, procedura powinna odbywać się na czczo lub ograniczyć lekkie śniadanie.

Jak jest sesja?

Jest to znane każdej osoby dorosłej: pacjent przychodzi fluoroskopii pokoju, gdzie lekarze uratowali mu dane. Obserwowani przez pas do pasa i mieć pewność, aby usunąć dekoracje. Przeprowadzenie profesjonalnej instrukcji, pacjent powinien być twarzą ekranie i naciśnij mocno do jego klatki piersiowej, z brodą opartą na specjalnie wyposażonej stoisku.

Według sanitariusz zespół w momencie, kiedy zdjęcie zostało zrobione, trzeba wziąć głęboki oddech, trzymając swój oddech.

Obraz uzyskany na ekranie monitora, drukowane, a dane pacjenta.

Czy mogę zrezygnować z prześwietlenia?

Prawo daje to prawo. Ale przyjąć taką decyzję należy wydać odmowę na piśmie. W tym przypadku cała odpowiedzialność za własne zdrowie osoba przejmuje. TB w tym przypadku lekarz ma prawo nie podpisać wniosek z badania lekarskiego.

Obecność lekarza uzasadnione podejrzenia czynnej gruźlicy – podstawa prawna skierować pacjenta do przymusowego leczenia.

Pracowników medycznych – stomatologa, okulisty, ginekologa i innych wymagających przejścia promieni rentgenowskich jako warunek otrzymania pacjenta, są nielegalne.

Pacjent ma prawo do wyrażania ich odrzucenie toku studiów, pisał o nim w karty ambulatoryjnej.

Opłata Photoroentgenography (Moskwa)

RTG klatki piersiowej jest uważany technicznie prosty sposób diagnozy. Niemniej jednak dość trudno znaleźć specjalistę, który byłby tak dokładnie i profesjonalnie zawarta.

Wracając do pytania, gdzie można szybko i dokładnie można zrobić zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej w Moskwie, warto zauważyć, że dzisiaj jest rzeczywista ćwiczenie, przejdź do dowolnej przychodni, ośrodek zdrowia, szpital, ambulatorium lub TB ambulatorium. Przeprowadzanie prześwietlenie ludności są również zaangażowane w otoczeniu fluorografię mobilnego. Korzyści z budżetu instytucji medycznych powinny być wolne do przeprowadzenia badania.

W Moskwie 267 polikliniki stylu, praca z których pacjenci są gotowi zostawić pozytywne opinie. W szczególności, to instytucje, takie jak:

 • Kliniki № 194 (na Solntsevsky Avenue, 8);
 • Medical Center diagnostyczny № 9 (Ave Komsomolsk 13a stacji metra "Frunzenskaya".);
 • Klinika № 57 (Kutuzovsky Prospekt, 14, artykułu "Wystawa" metro.);
 • Kliniki № 3 (przez Grokholski pasa 31, młyn "Komsomolskaja" metra ..);
 • Kliniki № 60 (w przypadku dużych Cheremushkinskaya 6a);
 • Klinika № 2 (na owoce, 12, st. Metro "Nahimovskij Prospekt") i inne.

Ale niestety, szpitale miejskie mogą być oferowane w zasadzie przestarzałe metody dokonane na niewystarczających urządzeń precyzyjnych, a wyniki w tym przypadku nie są gotowi tak szybko, jak byśmy chcieli.

pilnie

Ci, którzy interesują się pytanie, gdzie jest pilna RTG klatki piersiowej w Moskwie, to lepiej zwrócić się do prywatnych klinik w nowoczesny sprzęt. W takich miejscach, badania przeprowadzi szybkie i jakości, między innymi, pacjent zostanie oszczędzone długie kolejki. Ale usługa jest świadczona za dodatkową opłatą:

 1. "Medtsentr Marino" (str Lublin. D. 104, str. "Marino", "Ljublino"). Cena: 800 s.
 2. "Medlyuks" (Lilac Boulevard, 32A, Art. "Dzień", "Shchelkovskaya"). Cena: 1200 str.
 3. "Kapitał Arbat" (adres: Great Lane Vlasyevsky, 9, przystanek autobusowy "Kropotkinskaya", "Smoleńsk" …). Cena: 1500 str.
 4. "Profmedpomosch" (str. Minusinskaya d. 3, ul. "Babuszkinskaja", "Swibłowo"). Cena: 1200 str.
 5. "Medline-Service" (ulica Khoroshevskoe Highway 62, wschód Metro: .. "Running", "Poleżajewskaja"). Cena: 850 s. Tel. +7 (495) 236-96-48.

Zalety technologii cyfrowej

W ośrodkach „Medline Serwis” technika cyfrowa jest wykorzystywana, których sprawność wynosi 15% powyżej filmu. To pozwala zmniejszyć ilość promieniowania i uczynić bardziej dokładnych wyników badań.

W klinikach ciąży fluorografii wykonywane w razie potrzeby. Aby uniknąć niebezpieczne skutki dla płodu (mutacje), procedura korzystnie przeprowadza się po upływie 25 tygodni. We wcześniejszym etapie w celu ochrony dolnej części ciała za pomocą przewodu fartuch. Zastosować najnowszą generację urządzeń o najniższej emisji i czulszy film.

Zastosowanie cyfrowego RTG, który znacznie różni się od filmu, można:

 • zmniejszenie współczynnika promieniowania;
 • zwiększyć dokładność wyników;
 • optymalizacji procesu badawczego;
 • uczynić go bardziej ekonomiczne.

Postawienia diagnozy w „Medline-service” szpitale mogą być daleko od każdej stacji metra. Ceny w różnych miejscach mogą się nieznacznie różnić. Na przykład, pod adresem: ul. Berzarina, 17, Bldg. 2, ul. metro „pole Październik”, wartość fluoroskopii – 585 s.

Szybko i łatwo

Można również dokonać pilna rentgenowskie klatki piersiowej w następujących instytucjach:

 1. GMS klinicznych (adres: Str. 2-ci Yamskaya 9 m ost "Marina Grove" ..). Cena: 3490 str.
 2. "Szpital Kliniczny na Jauzé" (pod Volochaevskaya, 15, Bldg. 1, poz. Ilicha Area "" Roman „). Cena: 1800 str.
 3. "Lekarz rodzinny" №1 (według Woroncowa, 19a, Bldg. 1, Art. M. "Stronnictwo placówka", "marksista", "proletariacki", "Taganskaya"). Cena: 1290 str.
 4. "Eurasian kliniki w Nowy Arbate (ST. Nowy Arbat, 36, część budynku. 3, str. M." Arbatskaja "" Bagrationowskaja "" Krasnopriesnienskaja "" Smoleński „). Cena: 3000 str.
 5. "Klinika Zdrowia w China Town" (Maroseyka, 2/15, bud. 1, art. M. "Kitaj-Gorod", "Łubianka", "Plac Rewolucji"). Cena: 1300 str.
 6. "ON Clinic" (adres: Tsvetnoy Boulevard, 30 do 2). O cenę, można zarządzać wielokanałowy tel. + 7 (495) 223-22-22.

Wyniki są zazwyczaj wydawane w tym samym lub następnym dniu. Badania prowadzone są we wszystkie dni tygodnia bez weekendów i świąt w tych prywatnych klinikach.

Dla wygody pacjentów

W sieci wielodyscyplinarnych ośrodków leczenia „ON Clinic” posiada własne laboratorium diagnostycznym klinicznych z międzynarodowym certyfikatem jakości. Wyniki są gotowe w jak najkrótszym czasie i być uznane za ważne w różnych krajach na całym świecie.

Instytucja zapewnia wygodny system zniżek, jak również usługi w zakresie kredytów. Zagwarantowana anonimowość.

Kliniki te są bardzo dogodnie położony w pobliżu stacji metra, pracuje siedem dni w tygodniu.

Pacjenci podjąć w

 • B. Molchanovka 32, część budynku. stop 1 metra "Arbat";
 • Trehgornyi Val, 12, Bldg. 2, m stop "Ulica 1905 Goda" .;
 • Vorontsovskaya 9, Bldg. 6, stacja metra "Taganskaya";
 • Vorontsovskaya, 8, Bldg. 5 metro stop "Taganskaya" (Centrum dla dzieci);
 • Zubovsky Blvd., 35, Bldg. 1, m przystanek. "Park Kultury".

Zastosowanie nowoczesnych urządzeń, odpowiednimi normami międzynarodowymi, wygodny harmonogramem, wysoko wykwalifikowany personel umożliwiają Sieć klinik przynosił do spełnienia wszelkich potrzeb pacjentów.

przez całą dobę

Czasami działa rozkłady człowiek malowany dobrem rzadkim, a pilnie przejść badanie brakuje dziennych.

zegar Photoroentgenography w Moskwie odbyła dwadzieścia dziewięć ośrodkach zdrowia komunalnych (bezpłatnie w miejscu zamieszkania) i wielu prywatnych klinikach. Wśród nich – wyżej wymienione ośrodki, które, sądząc po opiniach, są bardzo popularne.

Do listy płatnych ośrodków świadczących gabinet rentgenowski wszystkich dni tygodnia oraz w weekendy i święta, należy dodać:

 1. "Lekarz rodzinny" Hospital Center. (. Zatrzymaj M. "Bakuninskaya"), tel. +7 (495) 266-95-73.
 2. "MedTsentrServis" (Ost Podziemne :. "Kursk", "Aviamotor", "Taganskaya", "Street 1905"). Tel. +7 (495) 266-15-20.
 3. "Nordic ośrodek zdrowia" (przystanek Metro "Aviamotor".), Tel. +7 (495) 488-41-36.
 4. "Niarmedic" (Ost Underground :. "Timiryazevskaya", "akademicki", "Belyaevo", "Turgieniew", "Electrozavodskaya", "China Town", "Schukinskaya", "Nagatinskaja").
 5. "CM – Klinika" (pozostały m: "Białoruś", "Tekstilschiki", "młodzież", "Novoslobodskaya", "Alekseevskaya", "Białoruś", "ENEA", "Dynamo", "Vojkovskaya.".). Tel. +7 (495) 488-41-29.
 6. "Doktor Ozon" (. Ost M: "Poleżajewskaja", "Dmitrij Donskoj Boulevard"). Telefon: +7 (495) 488-41-33.
 7. "Centrum endochirurgii i Litotrypsja" (Ost Underground :. "Highway zapaleńców", "Guerrilla"), tel: +7 (495) 488-32-36).

HOMO'89

centra danych oferują usługi informacyjne dla przedsiębiorstw. Możliwość korzystania z procedury w biurze lub na terytorium produkcji, jeśli jest to konieczne, aby zbadać dużą liczbę pracowników jest szczególnie ważne. Można zamówić badanie w dowolnym dniu.

Wychodzące szafka fluorografii wyposażony w nowoczesną technologię, która zapewnia zmniejszenie dawki oraz maksymalne wiarygodne wyniki. Pojemność biurze – do 100 osób dziennie. Ceny dla wszystkich procedur – 500 s. Drukowanie zdjęć można zrobić w 100 p.

Adres: Wschodnia. m. "Poleżajewskaja", "Wyścig", "Alma-Ata". Tel. +7 (495) 941-29-74, +7 (963) 991-29-74, +7 (963) 991-20-34, +7 (495) 779-98-90.

Kontakt z płatnego centrum medyczne pozwala zajęty klientom przejść procedurę bez zmiany ich rutyny.

Photoroentgenography: Cena (Moskwa)

Razem fluorografii w Moskwie, można przejść do 137 szpitali. Cena wywoławcza badań – 200 s. Średni koszt prześwietlenia w stolicy – 1036 pkt.

W stolicy można dostać tę usługę jako płatnego lub bezpłatnego, jeżeli to konieczne, nawet w nocy. Bądź zdrowy!