332 Shares 8482 views

Seryjny zabójca Robert Modsli: biografia, historia i opłaty

Robert Modsli – człowiek odpowiedzialny za śmierć czterech osób. Jednakże, zasłynął nie tylko z powodu tych morderstw, a najbardziej prawdopodobne, ze względu na fakt, że jedli znaczną część z nich zginęło ludzkiego mózgu. To z tego powodu, że dostał przydomek „Cannibal Hannibala”.


Rodzina od przyszłego kanibala. biografia

Robert Modsli urodził się w lecie 1953 roku w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Liverpoolu. Rodzina Future sprawca był ogromny, ale dla Roberta miała jedenaścioro dzieci. Mawdsley Dzieciństwo spędził w swoim rodzinnym mieście w obszarze Crosby. Jednak nie był wychowany w rodzinie i sierocińca Nazareth House. Instytucja ta była kierowana przez zakonnicę. Rodzina Roberta nie jest bardzo przejawem miłości ich potomstwa, ale wręcz przeciwnie, dzieci są stale perepadalo od rodziców, ale raczej od jego ojca. Aby użyć przemocy fizycznej wobec dzieci rodziców po jakimś czasie wciąż pozbawieni praw rodzicielskich, dzieci zostały podzielone przez opieką domów dziecka i rodziców adopcyjnych. Robert Modsli zaczął wędrować rodziców adopcyjnych i szpitalach psychiatrycznych. Jak później powiedział Mawdsley o swoim ojcu, który chciał zobaczyć go tylko w celu pokonanie.

Uzależnienie i handel Ciało

W późnych latach sześćdziesiątych Mawdsley stał narkomanów, początkowo z przerwami, a później stał się ciężki i ciągłego używania narkotyków. Wtedy nastolatek nawet nie osiągnęły pełnoletności. Aby coś kupić narkotyki Mawdsley zaczął sprzedawać swoje ciała dla mężczyzn, to znaczy, zaczął angażować się w prostytucji. Uzyskane pieniądze początkowo na narkotykami mało, ale za każdym razem, gdy nastolatek coraz bardziej przygnębiony. W końcu Robert Modsli próbował popełnić samobójstwo, ale pożądany rezultat nie jest koniec. Po kilku takich próbach, postanowił działać w inny sposób, a mianowicie, aby poprosić o pomoc psychiatryczną.

opinie

Znajome osoby pozytywnie mówił o Robercie Maudsley, wszyscy uważali go człowiekiem bardzo spokojny i zrównoważony. Ponadto, później mówiło się o nim jako wychowany i inteligentnego dżentelmena. Nie posiadają takie cechy i wygląd, które zwykle posiadają psycholi i maniaków. Robert Modsli pozornie nie było.

sprawozdanie Mawdsley

Przeprowadzając badanie lekarskie Mawdsley pokazał się tylko jeden, który ma wielkie zdolności intelektualne. Ale w tym samym czasie na sprawcy same ankietach stwierdził, że jakiś wewnętrzny głos nakłaniając go do zabicia rodziców, że chłopiec spowodował tyle nieprzyjemne chwile życia. Zgodnie z kanibali przyszłych rodziców w dzieciństwie została zgwałcona, a to, co spowodowało katastrofę w jego umyśle, który jest przyczyną urazu psychicznego. Później złożył oświadczenie do organów ścigania i pracowników służby zdrowia, że jeśli on wyeliminowany przed jego rodzice, to prawdopodobnie nie stało kolejnych ofiar i zbrodni.

zabicie

Maudsley popełnił pierwsze morderstwo w 1974 roku. Okazało się, że zwykły pracowity, które Robert miał spraw seksualnych ujawniły ostatnie fotografie dzieci zostały pokazane. Te dzieci były ofiarami gwałtów. Być może pamiętają o przeszłości, Robert Modsli wpadł we wściekłość, powodując ich pracownik został uduszony. Po krótkim czasie sprawca zatrzymany przez policję. Potem, oczywiście, nie było próbny. Werdykt Mawdsley sądownictwa, został skazany na karę więzienia. Termin – dożywocie. W tym przypadku nie parole przyznane sprawcy nie było.

Jednak Robert Modsli nie był w więzieniu i szpitalu dla umysłowo chorych. Pod strażą, został zabrany do szpitala Broadmoor, który zawierał wszystkie niezrównoważony psychicznie przestępców. Nie Maudsley pierwotnie przydomek „Blue”. Ten pseudonim powiązany z kolorem więźniów Maudsley ofiarą twarze.

Po morderstwo i kanibalizm

W 1977 roku, zabójca Robert wraz z innymi chorymi psychicznie więźniów chwycił jeden odbyciu kary kryminalnej. Ten ostatni został skazany na karę więzienia za pedofilię. Maudsley z partnerem wziął go jako zakładnika zamknięte w osobnej komorze. Są to zarówno więźniów poddanych jego ofiarą licznych tortur i nadużyć. W końcu, po obu zmęczony, zakładnik zabity. Strażników wpadł do komory, która przez długi czas nie mógł się do niego dostać, bo z tego, co miał do złamania otwarte drzwi, dosłownie oszołomiony i wstrząśnięty tym, co zobaczył. Odkrycie czaszki pedofila była łyżka i niektórych zabity mózg zniknął. Osłony i eksperci medycyny sądowej Przeszukałem całą komórkę, ale brak mózgu nie zostały znalezione. Wszyscy zgodzili się, że część ludzkiego mózgu jedli Robert Modsli, czarny charakter, który „łyżka” przyszedł na miano po incydencie. Za to przestępstwo został skazany Robert ponownie skazany na więzienie i przekierowany do innego więzienia. Ale Maudsley chciał wrócić, jako nowego więzienia Wakefield, nie był do ich upodobań. Władze spełniają wymagania więźniów kryminalnych nie czują takiej potrzeby.

Dwa kolejne morderstwa

Dwa kolejne więźniów zmarło z więzienia Wakefield kanibali Maudsley ręce w 1978 roku. Jeden z tych dwóch był Saône Darvud. Został skazany na karę więzienia za przestępstwa seksualne. Robert Modsli udało się zwabić Darvuda do celi, gdzie, korzystając z chwili okazało się, zaatakował go. Po pierwsze, sprawca próbował udusić swoją ofiarę, ale najwyraźniej zmienił zdanie i zdecydował, że nie, uderzył go kilka rany kłute do najważniejszych organów. Saône Darvud zmarł niemal natychmiast, a następnie Maudsley nadziewane zmarłego pod łóżkiem, więc nie było to widoczne.

Po wykonaniu wszystkich tych czynności, Robert Modsli kontynuuje wdrażanie celach przestępczych. Zaczął dzwonić do swoich współwięźniów zamordować, ale nikt nie odpowiedział na jego telefony nie są, jak nie rozmawiał z nim, i to, co najmniej, jeśli w wrogich stosunkach. Następnie Robert Modsli, nie zamierzała realizować swój plan, postanowił przyjść do swojej ofiary. Niepostrzeżenie wkradł Bill Roberts, Maudsley dźgnął go. Nie zatrzymując się tam, Robert Modsli rozpoczął stosowanie jego ciosów przeciwnika, a następnie całkowicie rozbiła mu czaszkę o ścianę.

Następnie Robert Modsli, seryjny zabójca, jakby nic się nie stało cicho wszedł do pokoju do na oficera ochrony celnej, umieścić przed nim krwawy nóż ze słowami tego wieczoru strażnik rolka zabraknie kilku więźniów.

Tłumaczenia w specjalnej komorze

W 1983 roku administracja zakładów karnych została zawarta po Maudsley te zbrodnie, które są zbyt niebezpieczny psychopata dla wszystkich więźniów. Od prostych i tradycyjnych kamer, zdecydowano się przenieść Maudsley w specjalnym pomieszczeniu, z którego może on ani uciec, ani powodować nikomu krzywdy. Ponieważ taka specjalna komora w instytucji nie istnieje, władze zdecydowały się zbudować i wyposażyć nowy. Aby to zrobić, dwa konwencjonalne kamery, umieszczone w podziemiach więzienia były połączone. W nich został umieszczony maniaka.

Tylko raz dziennie, Robertu Modsli wolno chodzić na świeżym powietrzu, czas ten spacer to jedna godzina. Wielkość izolowanej komorze, w której porcja zdanie Psycho przeciwbólowy jest 6 x 3,5 m. Od tego czasu, jak Maudsley został przeniesiony do tego aparatu, to ani razu nie stykać się z każdym więźniem. Meble w pokoju, który zawiera słynne maniaka, wykonany z kartonu, oraz wszystkich innych niezbędnych elementów mocno przykręcone lub do ściany lub podłogi komory.

Jeszcze kilka faktów na temat Maudsley

To Robert Dzhon Modsli stał się prototypem Hannibala Lectera z filmu, nakręcony przez twórców Hollywood, zatytułowanego „Milczenie owiec”. Jednak Maudsley ledwie zna. Teraz nie chce komunikować się z praktycznie wszystko, nie wchodzi w dialog nawet z lekarzy.

Obecnie Robert Modsli bardzo poważnie chory, i to jest całkiem możliwe, że wkrótce umrze. Wielu naukowców, zarówno z Wielkiej Brytanii i innych krajów, którzy chcą dostać się po śmierci jego Maudsley mózgu narażać go na badania. Nawet niektóre oferta za tę możliwość zapłaty sumy pieniężnej w wysokości trzydziestu ośmiu tysięcy euro.

To wszystko, co wie o przestępczej społeczeństwa żołna nazwie Robert Maudsley. Jego biografia jest dość skąpy w świetle faktu, że znaczna część swego życia spędził w więzieniu, ale zgodnie z prawem Zjednoczonego Królestwa odtajnić informacje na temat przestępców szeregowych jest dozwolone tylko po sto lat.