326 Shares 4925 views

Zabójca-kanibal Issei Sagawa: biografia, kara i ofiara

Issei Sagawa – potomek japońskiego biznesmena, który bardzo lubi Francji, jej historii i kultury, a więc czułem potrzeby, aby studiować to głębiej. W tym celu przybył do Sorbony. Jednak w gościnnym kraju, uczynił tak, że jest w szoku nie tylko po francusku, ale z całego świata.


Wprowadzenie młodych ludzi

Stało się to w 1981 roku. Niskorosłość Issei Sagawa japoński student spotkał studenta z Holandii o nazwie Rene Hartevelt. Interesy zarówno zbiegają się pod wieloma względami, więc szybko znalazł wspólny język i zaczął sympatyzować ze sobą. smakować one poezję, zostali czytać wiersze, pisząc jednocześnie je na magnetofonie. Idealny związek trwał od Issei Sagawa i Renee Hartevelt dokładnie jeden miesiąc.

Morderstwo Renee Hartevelt

11 czerwca 1981 podczas spotkania literackie młodych ludzi, jak to miał w zwyczaju zaczął recytować wersety. Jak już się okazało później, francuska policja, ich odczyt Rene. W tym czasie nastąpił gwałtowny i głośny huk, po którym przyszedł ponurą i złowieszczą ciszę. Ona stała wieczne dla młodego studenta-holenderskiej.

Szokujące szczegóły obserwacji

Jednak kraj ten nie został uderzony samego morderstwa, ponieważ, podobnie jak w każdym innym kraju, takie incydenty – nie rzadkość. To spowodowało szok publiczności, co stało się potem. Kilka lat po zabójstwie Issei Sagawa opowiedział o swojej haniebnej ustawy.

Odciął ciało dziewczynki, krew zabrakło. Jej ciało wyglądało wołowiny. Fanatic próbował odgryźć pierwszy od pośladków, po nie działa – z biodra. Ale to również nie powiodło się. Potem wziął nóż i pokroić miąższ Rene. Mięso rozpływały się w ustach jak świeżego tuńczyka. Eater myślał wtedy, że w końcu próbowałem białą kobietę. Dla niego, w tej chwili na świecie nie było nic do życzenia.

Po jedzeniu, Issei Sagawa, japoński kanibal, wyciąć kilka kawałków ciała dziewczyny, zapakowane je w plastikowych workach, umieścić w zamrażarce, aby wrócić później i ponownie smak ludzkiego mięsa. Po tym wszystkim, jakby się mogło wydawać przerażające maniaka w spoczynku i doskonały nastrój Poszedłem do kina z przyjaciółmi.

zatajenie przestępstwa

Choć może wydawać się, że część Issei Sagawa psychicznie obłąkany, był świadomy konsekwencji swojego czynu. To z tego powodu, że wrócił na scenę i postanowił ukryć ślady. Położył szczątki Renee Hartevelt w walizkach, zwany taksówkę, który jechał w Bois de Boulogne. Tam kanibal zaczął szukać miejsca, gdzie można ukryć zwłoki. Decydując się na dowodach utopić w stawie, Issei Sagawa miał rzucić w jego walizki z Straszny treści, ale w tym momencie usłyszałem i zobaczyłem dwóch młodych mężczyzn na ich drodze do niego. Jest przestraszony psychopatę, rzucił dwie walizki w krzaki i uciekł w popłochu.

Takie zachowanie, oczywiście, kilka zaskoczenia. Idąc do buszu, aby zobaczyć, co tam jest, byli zdumieni – wystaje z walizką ludzką ręką.

aresztować

Zdobycie sprawcy nie jest opóźniony na długo. Taksówkarz, dobrze pamiętam jego pasażera, powiedział policji o wszystkim, a ona dowiedziała się miejsce jego pobytu. Po pewnym czasie był przesłuchiwany na posterunku policji, gdzie przyznał się do wszystkiego, jako dowód wystarczy. Kara śmierci fanatyk zapisane tylko przez fakt, że tuż przed przestępczością nowy prezydent Francji ogłosił moratorium na ten rodzaj kary.

Po przeprowadzeniu długiego dochodzenia i postępowania sądowego Issei Sagawa jeszcze go nie karać, uznając go za psychicznie obłąkany.

przestępca działalność literacka

W lipcu 1983 roku, japoński kanibal z więziennej celi został przeniesiony do szpitala psychiatrycznego na przedmieściach stolicy Francji. W instytucji przestępcy zaczął pisać książkę, że popełnił przestępstwo. To był nazywany „The Fog”. Issei Sagawa, którego książki sprzedano ponad czterystu tysięcy egzemplarzy, później napisał kolejną pracę – „Sagawa litera” Ten ostatni został uznany w Japonii i zdobyła jedną z najbardziej prestiżowych nagród literackich.

uwolnienie

Issei Sagawa Byliśmy bardzo bogatych krewnych, którzy stali się wszelkich starań, aby powrócić go do ojczyzny. wystarczająco silne, kampania została uruchomiona, co spowodowało maniaka nadal transportowany do Japonii. Tam został również umieszczony w szpitalu psychiatrycznym.

Wydaje się, że leczenie przyniosły rezultaty, choć jest prawdopodobne, że osiągnięty wyżej wymienionych krewnych, ponieważ w dniu 14 września 1985 r Issei Sagawa, którego wspomnienia stały się bardzo popularne w jego ojczyźnie, został zwolniony i jest uznawany jako osoby zdrowej. Nad nią ustanowiony opiekę rodzicielską.

Życie po wydaniu

Co dziwne, ale po Sagawa został zwolniony, był ściśle zaangażowany w takie działania, które były w oczach całego społeczeństwa. Jeszcze bardziej dziwne wygląda japoński nastawienie opinii publicznej wobec kanibali. Od to było dosłownie gwiazdy. Tak więc, w 1992 roku została zaproszona do popularnego kanału telewizyjnego ten kraj, gdzie był prowadzącym w ciągu kilku tygodni. Potem zaczął kręcić filmów pornograficznych był bezpośrednio zaangażowany. Fabuła filmu została nierozerwalnie związana z tematem kanibalizmu. Sagawa grał je wszystkie tego samego szaleńca, który chce jeść kobiety. Jeden z jego filmów, jest on dobrze o nazwie – „Chcę być spożywane.”

Wątpliwości, że pozbył się choroby, tylko gorzej po tych filmach. Kanibal po zarzutów, że czasami chce zjeść jego przyjaciół, w tym głęboko przekonany.

Jeszcze bardziej niesamowite jest to, że dziwna historia Issei Sagawa nie kończy. Na przykład, jakiś czas temu miał narzeczoną w którym szaleniec postanowił poślubić. Miała zaledwie dziewiętnaście lat, przeczytała wszystkie książki z kochankiem, i postanowił, że – jej bohaterem. Gdy psychopata jest pytanie, czy chciałby spróbować kawałek ciała ukochanej, żartuje.

„Ona jest za młoda, a moi lekarze wolno jeść mięsa z powodu cukrzycy” – mówi Issei Sagawa.

Jednak rodzice Renee Hartevelt słusznie oburzony, co się dzieje i za wszelką cenę dążyć Sagawa powrócić do Francji. Wierzą, że jeśli maniak uznawane zdrowe, co oznacza, że może teraz zostać osądzony. Ale Cannibal Obrońcy też są w defensywie, podejmuje wszelkie środki, aby powrócić nie stało we Francji. Mają zapewnić, że Sagawa zabrany do szpitala, gdzie traktują neurotycznych ludzi. W tym dniu, gdy sprawca działa tam na swojej pracy. I okazało się, że w niedalekiej przyszłości będzie on opublikować książkę „Słownik kanibalizmu”.