192 Shares 9892 views

Ofiary chirurgii plastycznej: Przed i Po (zdjęcia)

Przez dziesięciolecia, szybko rozwijająca się dziedzina medycyny, takich jak chirurgii plastycznej. W chirurgii estetycznej ma swoje pozytywne strony. Wreszcie, ludzie, którzy nie są zadowoleni z tego, co natura je podano, można poprawić swoje błędy. Walcz z wrodzonym danymi i zmienić je bardzo trudne, ale chirurgia plastyczna nie jest już po prostu okazało się, że nic nie jest niemożliwe.

Ale jest w tym i minusów. Plastikowa nie zawsze sprostać oczekiwaniom i zainwestował pieniądze w nim. Z powodu błędu lekarza lub zbyt częstych operacji może być przekształcona z normalnego człowieka w potwora. I takie przypadki wiemy dużo. W wielu krajach, nie było ofiar chirurgii plastycznej. Przed i po operacji ich różni wygląd.

Zagraniczne ofiary z tworzyw sztucznych

Niektórzy ludzie na świecie znanych tylko dzięki tym, że zamienił się w potwory za pomocą tworzyw sztucznych.

Jeden z najbardziej znanych ofiar Chirurgów Plastycznych była żoną amerykańskiego biznesmena Dzhoslin Vildenshteyn. Jej mąż bardzo lubił koty, i to jest próbą podbić jego serce zawsze, zdecydowaliśmy się jak zwierzę. Teraz jest znana jako narzeczona Frankensteina. Po zainwestowała dużo pieniędzy, aby włączyć się w piękną kobietę, ta kobieta była najbrzydszy na świecie. Przed operacją, była zwykłą dziewczyną całkiem przystojny. Ale ona sama nie lubi własnego wyglądu, i ze strachu, że jej mąż będzie ją znaleźć zastępstwo, zdecydowała się iść pod nóż chirurga. W wyniku licznych operacjach twarz Jocelyn zmieniła się nie do poznania, a jej mąż ją opuścił. Ale nie poddawaj się, i wydaje się być zadowolony z wyniku, jak to zawsze chętnie pozują do dziennikarzy.

Z powodu nieudanej chirurgii plastycznej włoskiego towarzystwa Mikaela Romanini zyskał światową sławę. Drastycznie zmienił wygląd ofiary chirurgii plastycznej. Przed i po zdjęcia z tworzyw sztucznych na – dwie różne osoby. Nadal nie jest jasne, dlaczego Michael zwrócił się do chirurgów plastycznych. Przed operacją, była uważana za jedną z najpiękniejszych dziewcząt we Włoszech. Teraz to się nazywa małpa i inaczej wyśmiewany. Jest laureatem tytułu „Best of Italy ogromnych ustach.” Natychmiast oczywiste, że towarzystwa uwielbia korzystać botox i kolagenu. Po kilku operacjach, usta zaczęły zajmować połowę twarzy. Ale ona nawet nie myśleć, aby zatrzymać.

Ofiary chirurgii plastycznej: Przed i po (Rosja)

Już dawno przestała być tajemnicą, że wiele gwiazd wyglądać wielkie dzięki wykwalifikowanych chirurgów. Aby olśniewające piękno w każdym wieku, gwiazdy są skłonni płacić żadnych pieniędzy. Czasami zaczynają korygować niedociągnięcia, które naprawdę nie zmienia swoje oblicze ku dołowi. Zaszokować publiczność nie może tylko zagraniczne ofiary chirurgii plastycznej przed i po. Rosyjskie gwiazdy nie są daleko od nich. Dążąc nie jest gorsze od zagranicznych gwiazd, lokalni przedstawiciele czasami nie wiem kroki w showbiznesie. A teraz wielu z nich są – ofiarami chirurgii plastycznej.

Alex

Na przykład, wokalista Alex popełnił błąd, starając się zmienić trochę wargę. Nie jest jasne, dlaczego poszła za nim, ze względu na jego wygląd i był tak piękny. Ale piosenkarz postanowił poszerzyć usta. Wynik nie był taki sam, jak chcielibyśmy. Po wstrzyknięciu usta były spuchnięte Alexa i zaczęły boleć. Ona nie mogła jeść.

Kiedy odwróciła się do lekarzy z prośbą o usunięcie leku, eksperci odrzucił go: istnieje możliwość, że może cierpieć nerwu twarzowego. Piosenkarka nominowana do masażu, który jest lekko poprawione efekty operacji. Ale wracając dawny wygląd nie wyjdzie. Więc dostała do przebojów „ofiar chirurgii plastycznej”. Przed i po piosenkarka zupełnie innej procedury. Jest mało prawdopodobne, że będzie chciała nigdy eksperymentować z jego wyglądem.

Masza Rasputina

Mąż rosyjskiej pop gwiazdy Masza Rasputina nie wstrzymane fundusze, aby ich ulubiony młody i piękny. Singer zwiększył biust i całkowicie redrew twarz. W rezultacie trudno nazwać sukcesem. Po korekcji kształtu nosa, usta, podbródek, kości policzkowych i cięcie oko zwrócił kobietę zdalnie przypominające Masha Rasputinu się operacji. Nowe funkcje są bardziej prawdopodobne, aby straszyć, niż powodować podziw fanów Maszy.

Ludmiła Gurczenko

Podczas swojego długiego życia, znaną aktorką kina rosyjskiego wielokrotnie apelował do usług chirurgów plastycznych. Ostatnia operacja przeprowadzona, gdy miała ponad 70 lat. Wielu ekspertów Ludmiła zniechęcać od tego, odnosząc się do jej wieku, ale nie z powrotem w dół.

Zgodnie z przewidywaniami lekarzy, operacja nie powiodła się. Ze względu na liczne procedury skóra stała się cienka, szwy były bardzo długie gojenie blizn. Modernizacja nie przyniosły pożądanych rezultatów, a znacznie pogorszyły wygląd Gurchenko, dzięki czemu jest starszy niż jego lat. Mówią, że gdyby nie liczne operacje, aktorka mogłaby żyć znacznie dłużej.

Twin kotwice – ofiarą chirurgii plastycznej

Nie tylko kobiety mają obsesję na punkcie manii dobrze wyglądać. Wśród mężczyzn, istnieją również ofiarą chirurgii plastycznej. Przed i po operacji ich wygląd nie jest porównywalna, a to nie jest komplement. Jednym z takich przykładów było francuscy gospodarze TV Igor i Grigorij Bogdanow. Teraz są one również ofiarami chirurgii plastycznej. Przed i po braci zmieniło się wiele. Wcześniej było to całkiem miły człowiek, ale dziś są one bardziej jak przybysz z innej galaktyki.

Teraz jest to już 60 lat, a wyglądają dość dziwnie. Implanty w policzkach i brodzie, zastrzyki z botoksu zrobili swoje. Ale, bracia i jeszcze dodane do listy zatytułowanej „ofiar chirurgii plastycznej przed i po” transferu z udziałem ich można zobaczyć na wielu kanałach telewizyjnych. Nawet na tym ludzie wiedzą, jak zarabiać pieniądze i popularność.