329 Shares 6792 views

Końskie stawy żel do ludzi – jak bardzo jest skuteczny?

Koński żel na stawy – narzędzie, które zostało pierwotnie zaprojektowane dla zwierząt. Ale tendencja jest stosowanie tego leku u ludzi zaobserwowano w ostatnich latach. Ktoś, gdzieś, a raz próbowała skorzystać z tego narzędzia do bólu w mięśniach, a wszystko – rzucił. Koński żel na stawy zaczęły być wykupione z dużą prędkością, a nie do leczenia ludzi i zwierząt. Po takich „ataków” ludności w farmacji weterynaryjnej producentów oznacza to zdecydowali się wydać specjalny żel o tym samym działaniu, ale dla ludzi. Więc, co jest jego „siła”?

Koński żelu balsam: Składniki czynne i ich skutki

olejek lawendowy pomaga zapobiegać tonizujących i skóry, zapobiega powstawaniu miażdżycy i usuwa vasospasms.

Olejek mięty pieprzowej zwiększa zdolność penetracji do skóry aktywnych składników żelu. Pomaga złagodzić podniecenie nerwowe i przywrócić utraconą energię. Również mennica ma dobre działanie przeciwbólowe, antyseptyczne, rozszerzające naczynia i działanie absorbujące.

Witamina E – dzięki obecności dużej ilości przeciwutleniaczy spowalnia starzenie się skóry i zmniejszenie ryzyka tworzenia się skrzepów i tkankę blizny. Pomaga również wzmocnić wytrzymałość i poprawić oddychanie.

Innym zasadniczym składnikiem żelu końskiego jest metyloparaben lub propyloparaben, który działa jako środek konserwujący nie wydanie rozwijać mikroorganizmy.

aplikacja

Koński Żel do złączy używanych w:

  • Zmiany różnego charakteru układu mięśniowo-szkieletowego;
  • choroby stawów i mięśni (lumbago, zwichnięcia, etc.);
  • zapobieganie napięcia mięśni przed i po treningu.

Ponadto, żel pomaga rozluźnienie (relaks) i jest aktywnie wykorzystywana podczas masażu.

dozowanie

Użyciu żelu do stawów koni, musi być taka sama, jak innych środków o podobnej aktywności: Stosowane do chorych obszarach masa ciała, raz lub dwa razy dziennie, w zależności od nasilenia bólu. Aby wzmocnić efekt na wiele żelu ADVISE nakładania polietylenu i owinięty szal z łóżkiem kompresji. Przy stosowaniu żelu uniknąć otwarte rany i wszelkie dotknięte obszary skóry. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przepłukać pod bieżącą wodą.

Przeciwwskazania

Zastosuj ten lek nie jest zalecany w czasie zajścia w ciążę i raka piersi. Jest to również przeciwwskazania do jego zastosowania jest występowanie alergicznych reakcji na składniki żelu końskiego.

zalety

  • naturalne składniki;
  • długotrwałe;
  • względnie taniość w opakowaniu (500 ml), w których nie ma długotrwałe stosowanie więcej niż raz na miesiąc;
  • okres trwałości 2 lata.

Koński Gel: Opinie

Pomimo faktu, że ten lek może już dawno znaleźć na półkach aptek, wiele osób wciąż nie wierzą w jego skuteczność. I nie bez powodu. Opinie ludzi, którzy używali go na siebie, bardzo pozytywne. Zapewniają one, że żel koński dla złączy można umieścić na każdej nodze.