645 Shares 1352 views

pozostały encefalopatia

Określenie „encefalopatia” jest wystarczająco szerokie. Jest to ogólny termin, który odnosi się do różnych schorzeń ośrodkowego układu nerwowego i mózgu – od podstawowych objawów, takich jak bóle głowy, niepokój, nerwowość, zawroty głowy, zaburzenia snu i pamięci do poważnych chorób, takich jak mielopatią, padaczka, upośledzenie umysłowe, mózgowe paraliż hydrocephalic zespół i neuropatia. Dlatego klasyfikacja tej choroby jest bardzo obszerna.


Przede wszystkim, w celu rozróżnienia między nabywane i okołoporodowe gąbczastej jako przyczynę i charakteru uszkodzeń mózgu, powodując u dorosłych oraz w okresie okołoporodowym, całkowicie różne. uszkodzenie mózgu spowodowane chorobą resztkową sklasyfikowanych jako encefalopatii. Choroba ta może być spowodowana przez uraz czaszkowo-mózgowy, infekcji, stanów zapalnych, układu krążenia krwi w całym organizmie, a szczególnie mózgu. Resztkowa encefalopatia, znany również jako encephalomyelopathy. ICD-10, choroba nie jest to wskazane, lecz termin ten jest stosowany od 1960 neurologii

Najczęściej pozostały encefalopatia – jest trwała, mało progresywny neurologiczny niedobór wynikające z wpływu chorób i czynników patologicznych. Charakteryzuje się takimi objawami neurologicznymi jak regularne bóle głowy, niedowład, refleksyjny niewydolności piramidalnej, dystonia, omdlenia, osłabienie funkcji poznawczych i inteligencji, zmęczenie, a nawet zaburzenia psychiczne. Dlatego dość często wynikają z błędów medycznych resztkowa encefalopatia zostanie zdiagnozowany jako choroby psychiczne i leczenie objawowe jest podane.

Niestety, resztkowy encefalopatia u dzieci jest słabo diagnoza. Encefalopatia dzieci występuje z powodu okołoporodowe i u noworodków związanym z niedotlenieniem i niedokrwienne uszkodzenie mózgu, wady wrodzone, a obrażeń przez szczepienie, obecność wad wrodzonych mózgu i mutacji genetycznych. Intrygi choroby polega na tym, że pierwsze objawy mogą wystąpić w każdym wieku, ale choroba może wyjść na jaw kilka lat później.

Resztkowa Encefalopatia: Leczenie

Podczas zabiegu używa narkotyków, mających na celu poprawę przepływu krwi do mózgu. Ponadto, w zależności od dostępnych objawów przydzielono do grupy otrzymującej lek moczopędny środki przeciwdrgawkowe i działań, a także różne kompleksy witaminowe.

Obecność objawów płucnych łamania aktywności ruchowej i zwiększonej pobudliwości nerwowej i odruchu polega na zastosowaniu korekty pedagogicznej dzieci masaże, ziołowe kursach medycyny, kompleksowej terapii fizycznej i różnych technik fizykoterapii. Jako wspomagania leczenia, różne środki folk zapewnić ustąpienie choroby. Na przykład, powszechnie używany ziołowy specjalny balsam, który ma na celu poprawę krążenia krwi, zmniejszając zawroty głowy i czyszczenia naczyń mózgowych. W tym balsam należy przygotować trzy wlewy: koniczyna czerwona (45 g koniczyny kwiatów na 500 ml 40% alkoholu) rasy Dioscorea (55 g korzeni na 500 ml 40% alkoholu) i propolis (100 g propolisu na 1 litr 70% alkoholu) , Zabarwienie powinny być mieszane w równych proporcjach. Zebrane przez rozcieńczenie 50 g wody, łyżeczkę trzy razy dziennie po posiłku. Wstęp nalewka trwa dwa miesiące, a następnie zrobić dwutygodniową przerwę.

Gdy kompleksowe leczenie i właściwe podejście do niego jest całkowicie uleczalna resztkowa encefalopatia w 20-30% przypadków. Konsekwencje tej choroby może być syndrom hydrocephalic, resztkowa dysfunkcja mózgu i dystonia. Najpoważniejsze konsekwencje są padaczkę i porażenie mózgowe.