639 Shares 7466 views

"Theraflu": przewodnik, opinie, ceny. Co może zastąpić „Theraflu”: odpowiedniki tańsze i lepsze

W całym życiu człowieka nie raz musiał przyjmować różne leki. W większości przypadków, popyt leki przeciwgorączkowe i przeciwbólowe. W tym artykule dowiesz się o medycynie „Theraflu”. Dawki nanoszenia, analogi i sprzężenia zwrotnego, który to lek będzie opisane w materiale.


Który jest częścią medycyny?

uwalnianiu leku – proszek. Skład zapakowane w wodoodporne worki, które są montowane w jednym kartonie. Główne składniki aktywne są leki paracetamol, chlorfenamina i pseudoefedrynę.

W jaki sposób środki osobę?

Po zażyciu leku rozpoczyna swoje działanie w 15-20 minut. Takie efekty nie są tańsze analogi „Theraflu”. Wpływ leku trwa od 4 do 6 godzin. Po tym, objawy mogą wrócić.

Paracetamol ma działanie przeciwbólowe na cały organizm. Lek łagodzi i usuwa ciepło gorączkę. Warto zauważyć, że jest to absolutnie nieistotne przyczyny.

Pseudoefedryna działa w naczyniach krwionośnych i błonach śluzowych. Substancja zmniejsza obrzęki i rozdzielania obniża śluzu. W ten sposób nie tylko wpływa na obszar zatok, ale również w krtani. W rezultacie przestaje kaszleć i ślinotok.

Chlorfenamina ma silne działanie przeciwhistaminowe. To łagodzi świąd i redukuje kichanie. Obrzęk błony śluzowej nosa jest szybki, a efekt utrzymuje się przez długi czas.

Wskazania do stosowania środków

Kto musi stosować leku, „Theraflu» (Theraflu)? Instrukcja mówi następujące wskazania:

 • Stan grypy towarzyszy ból głowy, ból mięśni;
 • objawowe leczenie zakażeń wirusowych;
 • w złożonej terapii;
 • zapalenie zatok, zapalenie śluzówki nosa i inne choroby zatok;
 • ból głowy i ból zęba;
 • Alergie w niektórych swoich przejawach, i tak dalej.

Kiedy nie można stosować ten lek?

Lek „Theraflu” i tańsze odpowiedniki drogich leków o tym samym składzie nie mogą być wykorzystane w następujących przypadkach:

 • w obecności nadwrażliwością na jeden z elementów składowych leków;
 • w wieku rozrodczym i laktacji;
 • dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Dopiero po konsultacji ze specjalistą, można zastosować lek w chorobach wątroby i nerek, serca i prostaty.

Instrukcja użycia leku

Medicine „Theraflu” odpowiedniki tańsze i bardziej kosztowne, i inne podobne leki są używane tylko po uprzednim przygotowaniu. Do tego trzeba ciepłej wody pitnej. Zabrania się rozcieńczania leku w herbatę, kawę i inne napoje.

Zalać wrzącą wodę do szklanki i posypać się, by treść jednego pakietu. Następnie trzeba wymieszać i wypić łyżkę osadów lek. W bardzo wysokich temperaturach napoju może czekać trochę i dają strukturę do ostygnięcia.

Powtórzyć procedurę może być nie wcześniej niż 4 godziny. Jak wiesz, efekt działania leku może trwać przez długi okres czasu. Reżim zachowanie ponowne leczenie jest warta tylko tyle, ile to konieczne. Dzień osoba może korzystać maksymalnie czterech opakowań leku. W przeciwnym razie może to być przedawkowanie narkotyków.

Taki system musi być następnie dokładnie tak długo, jak zaleca lekarz. Średni czas trwania podawania jest 5-7 dni.

Charakterystyka stosowania leków

„Lek” Theraflu odpowiedniki tańsze i bardziej kosztowne o tym samym składzie nie mogą być łączone z alkoholem. Może to mieć zwiększoną toksyczne działanie na wątrobę i prowadzić do nieoczekiwanych reakcji. Przed zastosowaniem etanolu lub części kompozycji, które go zawierają, musi czekać do całkowitej eliminacji leku z organizmu.

Po użyciu, lek nie jest zalecany do pewnego czasu, aby usiąść za kierownicą i kierowania pojazdem. Konieczne jest również, aby odroczyć ważną pracę, która wymaga więcej uwagi.

Cena kategoria leków

W zależności od liczby pakietów w cenie pakietu leków mogą się różnić. Więc 10 saszetek będzie kosztować około 300-400 rubli. Wiele kiosków apteki oferują jednak na zakup towarów indywidualnie.

Jedno opakowanie leku kosztuje około 50 rubli. Jeśli wykonujemy proste obliczenia, można stwierdzić, że najbardziej opłaca się kupić paczkę.

Opinie o leku

Pacjenci stosunek do narkotyków „Theraflu” i rówieśników jest bardzo kontrowersyjna. Niektórzy konsumenci używać tylko oryginalnego leku. Inni nie chcą płacić dużo i wybrać alternatywny lek „Theraflu”.

Tańsze analogi mogą działać w inny sposób. To jest to, co mówią lekarze. Tak więc, głównym materiałem oznacza „Theraflu” podniosła jak korzystne ludzkich proporcjach. Przez zmianę składu leku, można uzyskać bardzo różne efekty z leczenia.

Pacjenci mówią też, że oryginalny lek jest bardzo skuteczny. Działa ona w ciągu kilku minut po pierwszej dawce. Pacjent czuje się zwolniony oddech przechodzi gorączka znika ból mięśni i umysłu. Jest to również zdecydowany plus lek jest mnóstwo wyboru smaku. Wśród prezentowanych produktów można kupić to, co ci się podoba. Tak, dużo popularności to proszek o smaku owoców leśnych, cytryny, maliny i tak dalej.

Co może zastąpić „Theraflu”?

Liczba analogi tego leku mają różne. To wszystko zależy od konkretnego składu leku i indywidualnego oddziaływania jej na ciele różnych ludzi. Co to jest oryginalne środki mogą być zastąpione częściej?

 • "Koldakt Lot Plus" leku. Lek ten jest wytwarzany w postaci kapsułki, jednakże ma zasadniczo identyczny skład. Co więcej, jego cena będzie około dwa razy niższe niż w przypadku leku „Theraflu”.
 • "Antigrippin" środki. Lek ten ma taki sam skład jak oryginalnego proszku. Jednak cena jest kilkakrotnie niższa. Efekt leczenia uzyskuje się podobne.
 • Kompozycja "Negrinpin". Preparat ten paracetamol również obecne, ale dawka była nieznacznie obniżona. Ten lek nie ma środków przeciwalergicznych. Należy zauważyć, że niektórzy pacjenci nie są one potrzebne.
 • medycyna "Lemsip". Preparat ten musi być rozcieńczany w ten sam sposób, jako „Terflu”. Jednak to kosztuje znacznie tańsze. Warto zauważyć, że taki lek ma taką samą szeroką gamę smaków.

W rzeczywistości, analogi narkotyków w „Theraflu” partii. Wszystkie z nich posiadają główną substancję czynną – paracetamol. Również w takich leków obejmują dowolny lek przeciwhistaminowy i duże ilości witaminy C.

Najtańsze leki analogowe

Na podstawie składu leku można znaleźć ich najtańszy analogowy. Będą pić domowej roboty, przygotowywane ze wszystkimi składnikami. Należy być bardzo ostrożnym podczas wytwarzania takich narzędzi i do dokładnego wyjaśnienia wszystkich dawkach.

2 tabletki z Paracetamolem „lek” w dawce 325 mg. Otwarte połówki vsypte i zawartość kapsułki do filiżanki. można użyć klasycznego leku w razie potrzeby dawkę (500 mg). Jednakże, w tym przypadku, efekt leczenia może być nieco mniejsza lub spowolnione.

Następnie wybrać dowolny lek przeciwhistaminowy, że jesteś już zaznajomiony. Może to być „Tavegil”, „Suprastin” „Zyrtec” i tak dalej. Jedna kapsułka powinna być zmielony w podobny sposób i mieszać z paracetamolem.

Następnie przygotowuje się proszek z dwóch tabletek kwasu askorbinowego. W razie potrzeby, można dodać i glukoza. Umieścić uzyskanej kompozycji do kubka i wlać wrzącej wody. W rezultacie można uzyskać analog „Theraflu” narkotyku, ale znacznie tańsze. Taki self-made rozwiązanie będzie kosztować nie więcej niż 5-7 rubli.

nie można posiekać wszystkie te składniki, a tylko pić je jeden po drugim, jeśli chcesz. Należy zauważyć, że wytworzony roztwór będzie wyrażona aromaty jagodowe. Spowodowane jest to brakiem środków konserwujących, środków słodzących i smakowo-zapachowych związków.

Reasumując

Teraz już dużo o leku „Theraflu” (opinie, cena, opis i sposób użytkowania) znać. dowiedział się też o analogicznych leków. Pomimo ich niski koszt, nie jest konieczne, by zmienić termin swojego lekarza za. przed wyborem alternatywnych sposobów leczenia skonsultować się z ekspertem. Bądź zdrowy!