150 Shares 2681 views

Jak schudnąć w 3 dni: pomoc w nagłych wypadkach diety

Jak chcesz, aby zawsze być w formie i nie martwić się o dodatkowy ciężar. Każdy zaznajomiony z sytuacją, gdy nagle zaplanowanym ważne spotkanie czy imprezę, gdzie trzeba mieć pewność, aby być w pełni formy walki. Życie to jest to, kupić swój ulubiony strój uniknąć dodatkowych kilogramów. Oczywiście, wtedy nie będą tych, którzy muszą stracić ponad sześć kilogramów, ale stracić 2-6 kg w ciągu trzech dni jest możliwe. Na pewno też nie wiem, jak schudnąć w domu szybko i sprawnie. Wtedy będzie warto wiedzieć, że z różnych sposobów, aby schudnąć, istnieje dieta awaryjnego pozwalając na krótki czas, aby rzucić kilka dodatkowych kilogramów. W naszym przypadku, będziemy koncentrować się na jak schudnąć w 3 dni.

Aby rozpocząć, należy zauważyć, że te diety poniżej, nie należy używać więcej niż wyznaczonym czasie, gdyż mogą one spowodować uszkodzenie ciała. Cały problem diet awaryjnych jest to, że znacznie ograniczyć spożycie witamin i składników odżywczych, które są niezbędne dla utrzymania wszystkich procesów życiowych. Wniosek z tego wszystkiego jest: stosować dietę awaryjnego tylko wtedy, gdy dobrze, tylko bardzo pilną potrzebę, aby schudnąć. W przeciwnym razie wybierz lekką dietę lub nawet zrezygnować z nich dopiero zaczyna się prawidłowo odżywiać.

Jak schudnąć w 3 dni na twaróg? Niskotłuszczowy twaróg, o niskiej zawartości tłuszczu i lepiej pomóc w tym czasie stracić do 5 kg.

Śniadanie: jedno jajko gotowane.

Obiad: Trzy godziny po otrzymaniu 150 g jajka jeść twaróg herbatę.

Obiad: znowu jeść, co jadłeś na obiad.

Kolacja: to nie jest. Oznacza to, że jesz przed obiadem, a potem – nie. Tak więc, nie może być wszystko aż do następnego ranka, można pić tylko wodę mineralną.

By the way, to dieta jest bardzo lubiący Klaudiya Shifer, którzy nie przeszkadza czasem zafundować sobie smaczne. I aby szybko wypracować kształt, używa tej diety.

Jak schudnąć w 3 dni na kapuście? Na tej diecie można wybrać dowolny rodzaj kapusty, ponieważ kaloryczność produktu jest bardzo mała. Pozwól mi zwrócić uwagę na fakt, że dieta nie jest najłatwiejszy, będą chcieli jeść cały czas, ale w czwartym dniu, stojąc na wadze, można zauważyć, że stracili do 4 kg.

Śniadanie: kubek zielonej herbaty

Obiad: sałatka z kapusty.

Przygotowuje się następująco: Chop kapusty (można wymieszać kilka rodzajów), dodać do niej trochę cebuli i pół pomidora. Cały sezon z oliwą z oliwek.

Obiad: duszone lub gotowane na parze. Nie dodawać soli i pieprzu. Można pić herbatę, ale nie pożądane.

Aby dodać trochę zabawy diety, kupić kilka różnych odmian kapusty. Tak będzie smaczniejsze i bardziej interesujące.

Jak schudnąć w 3 dni na ogórki? Jest to ulubiony dieta Anita Tsoy, którą często wykorzystuje przed wyjściem na scenę. Dieta jest trudne, więc nie trzymać się go dłużej niż 3, co najmniej pięć dni.

Menu: wszystkie posiłki w ciągu dnia będzie się składać z 1-2 kg świeżych ogórków i wodę (około 2 litrów). Rozprowadzić równomiernie przez cały dzień. Przed pójściem spać, gdy jest bardzo źle, można wypić szklankę odtłuszczonego jogurtu.

Przez trzy dni można stracić do 6 kg.

Jak szybko i skutecznie schudnąć w 3 dni w „ekstremalnych” diecie? Możesz stracić do 5 kg. Głód będzie towarzyszyć przez cały czas, szczególnie trudno jest konieczne w nocy. Dobrze cierpieć!

Śniadanie: Wypij szklankę wody, do której dodano łyżkę miodu i 4 kropli soku z cytryny. Po 15 minutach, wypić kawę lub herbatę.

Obiad: mała porcja warzyw z gotowanego kurczaka lub indyka.

Obiad: będzie miał płyn, jak to jest konieczne, aby zjeść zupę z kapusty.

Wytwarza się go w następujący sposób: 150 ml kapusty 200g wrzenia wody (kapusta lepsze). Czas gotowania – 20 minut. Pozostawić rosół ostygnie trochę i zacząć pić małymi łykami w ciągu 30 minut. Oczywiście, nie wyśmienite, ale będzie musiał poczekać.

Jeśli głód nie pozwala spać, można wypić szklankę odtłuszczonego jogurtu.