703 Shares 3607 views

Site „Vorkzilla” – informacje zwrotne od klientów i wykonawców

zarobki internetowe – to jest to, co każdy marzy. Po tym wszystkim, może być wytwarzany przez siedzi w domu. Dlatego konieczne jest, aby spojrzeć na to przedsięwzięcie specjalnych miejscach. Są one nazywane wymiany Freelancing. Jednym z tych miejsc stało zasobów internetowych o nazwie „Vorkzilla”. Odpowiedzi o nim są bardzo powszechne. I prawdopodobnie wszystkie freelancerów słyszeliście o tej stronie. Ale to jest w rzeczywistości? Mogę zarabiać tutaj? Albo mamy do czynienia najczęściej oszustwo? Spróbujmy zrozumieć. Wtedy pomóc nam opinię o stronie „Vorkzilla” artystów i klientów. Bez nich niemożliwe jest, aby zrozumieć, gdzie prawda i kłamstwo. Wszakże każdy zasób Internet jest zawsze przedmiotem krytyki i do czynienia z mieszanymi opiniami.


Co to jest

Ale zanim przeczytałem o Witryna „Vorkzilla” opinii, trzeba zrozumieć, co mamy do czynienia dzisiaj. Cóż, jeśli jesteś doświadczony specjalista. Wtedy już zrozumieć, o jakim miejscu mowa. Ale tutaj jest początkujący użytkownik będzie miał dużo czasu, aby zrozumieć ten problem.

„Vorkzilla.ru” odpowiedzi otrzymał jako tzw freelancerów Exchange. Co to jest? To miejsce, gdzie ludzie mogą pracować bezpośrednio na domu. Ludzie składać zamówienia z płatnością (np pisania tekstu na dany temat, utrzymanie strony internetowej, sporządzania opinii z zakwaterowania), warunków i terminów. Potencjalnego wykonawcy złożony wniosek o wykonanie. Jeśli zatwierdzone, popełniają opisaną transakcję i zdobyć pieniądze na swoje konto. Następnie są one wyświetlane na elektronicznej portmonetce. A od niego – do karty bankowej. Całkiem dobry sposób na zarabianie pieniędzy. Panuje przekonanie, że „Vorkzille” bardzo dużo w pracy, płatnego przyzwoicie. Ale to jest naprawdę?

przystąpić

„Vorkzilla” zaczyna opinie bardzo często otrzymują od potencjalnych użytkowników już w momencie przystąpienia do zasobu. Chodzi o to, że rejestracja tutaj jest podzielony na kilka części. I choć wszystkie z nich zostały zakończone, nie będzie uzyskać dostęp do swojego konta. Tak, praca z zasobów Internetu nie będą działać. Musimy przygotować się do męczeństwa z rejestracją.

Dlaczego? To odbywa się w trzech etapach. Pierwsza – najbardziej proste. Otrzymał tylko pozytywne opinie od wykonawców i klientów. Po tym wszystkim, będzie trzeba tylko podać nazwę (login) i hasło do konta e-mail. W zasadzie, jest to zazwyczaj wystarcza na wszystkich giełdach freelancerów. Dopiero po zakończeniu procesu trzeba będzie wprowadzić numer swojej elektronicznej portmonetki, aby wiedzieć, gdzie do wycofania środków. Jednak nie wszyscy tak dobrze, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Teraz musimy nauczyć się podstawowy problem dla wielu użytkowników – kontynuację rejestracji. „Vorkzilla” Opinie wykonawców i klientów w tym zakresie staje się straszne. Dlaczego dokładnie?

pytania

Na przykład, „ze względu na” ogromne kwestionariusz z pytaniami po wprowadzeniu podstawowych danych do rejestracji. Pierwsza opcja, która będzie oferowana – mały test. Jest on oparty wyłącznie na zasadach korzystania z zasobów Internetu. Ale to tylko niektóre problemy nie muszą się pojawić. Nawet jeśli znasz na pamięć wszystkie niuanse umowy użytkownika.

„Vorkzilla” odpowiedzi w tym zakresie nie dostać bardzo dobre. Choć badania składa się tylko z 12 pytań, wciąż powodować wiele trudności. Nie ważne jak dobrze znasz zasady. Najważniejsze – aby odpowiedzieć na wzór. Ale to nie wszystko. Oczywiste jest, że wśród tych samych stereotypowe pytania tutaj nie uciec. „Vorkzilla” sprzężenie zwrotne od klientów i wykonawców otrzymał po prostu straszne dla trzeciej części rejestracji. Który z nich? Co jest takiego specjalnego?

Koniec rejestracji

Na przykład fakt, że będą musieli ponownie odpowiedzieć na pytania. Ale to jest niemożliwe do przewidzenia. Są one generowane przez „losowo” i nie są powtarzane. Nie możemy powiedzieć, jaki rodzaj badań będzie. Ale istnieje algorytm, który pomaga odpowiedzieć na test.

Tylko 5 punktów – i można przystąpić do wymiany. „Vorkzilla” dla freelancerów opinii robi się daleko od najbardziej świecenia. Pierwszym zadaniem – jest praca z wyszukiwarki. Musimy znaleźć odpowiedź. To może być trudne. Lub nawet z pewną sztuczkę. Ponadto, często będziesz poproszony o napisanie dane z katalogów. Jest to już ogromny problem dla współczesnego użytkownika.

Drugi punkt – oficjalny kurs wymiany różnych walut. Również generowane losowo. Następnie trzeba wpisywać tekst bez błędów. Nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Przedostatni krok – wpisz swój adres e-mail. Wszystko kończy ładowanie mały dokument graficzny z dniem zarejestrowania w nazwie. Nic skomplikowanego. Ale mimo wszystko to pozostawia niezatarty ślad na popularności i reputacji witryny.

niespodzianka

Tylko w tej rejestracji nie kończy. Chodzi o to, że teraz przed wami pojawi się małe okno, które pozwoli wreszcie dołączyć do projektu. W nim będzie musiał zapłacić 250 rubli (w tej chwili) i podaj swój numer telefonu komórkowego. twierdził, że to wszystko jest proste – „weed out” kandydaci, którzy są zdecydowani nie działa.

Z jednej strony, wszystko jest w porządku – kwota nie jest tak duża. A wielu twierdzi, że wymiana „Vorkzilla” jest duże zapotrzebowanie ze freelancerów. Tak, uważam, że jest to możliwe, a nawet konieczne do wiarygodności usług. Ale z drugiej strony, wymóg opłaty rejestracyjnej – popularny użytkowników rozwieść jakość. Zazwyczaj „Vorkzille” zaufanie i pomyślnie zakończyć rejestrację. Należy wziąć pod uwagę – wypłata przychodzi kosztem miejsca podania, nie będzie go zobaczyć.

przyporządkowania

W zasadzie, to nie jest tak przerażające. Po tym wszystkim, „Vorkzilla” otrzymuje opinię na temat różnych zadań i płacić po prostu wspaniały. Zamówić tutaj bardzo dużo. I wszystkie są drogie. I często wykonywane szybko, łatwo i bez zbędnego stresu. Co jeszcze powinniśmy wykonawca?

Tu wszystko jest możliwe, że pragnienie – z tłumaczeniem z języka obcego / na zagranicznych odwołać stron internetowych. Każda usługa oferuje różne zapłatę kosztów. Ale, oczywiście, najbardziej popularną opcją w „Vorkzille” – Program copywriting i przepisywanie. Być może w ten sposób można zarobić dużo. A wszystko to bez kłopotów. Fakt ten zachęca się użytkowników. Po tym wszystkim, każdy jest w stanie napisać tekst na zadany temat w oparciu o wymagania klienta. Płatność nie trwało długo.

zarobek

Naturalnie, każda wymiana Freelancing muszą zarabiać na nim. I tym większa pojemność, aby to zrobić, tym lepiej. „Vorkzilla” w opinii tego planu zostanie zmieszany. Chodzi o to, że obiecuje kłóci się z rzeczywistością na giełdzie. Co otrzymujemy w końcu?

Początkowo, obiecujemy kosztownych zamówień. I, oczywiście, wysokie zarobki. To, co nie jest na żadnej innej giełdzie. Po rejestracji staje się jasne, że nie wszystko jest takie, jak obiecał. Po tym wszystkim, średni koszt 1000 drukowanymi literami na „Vorkzille” jest o 10-15 rubli. Dla studenta lub nastolatek wystarczy. Ale tutaj podstawowej pracy takiej wysokości nie jest odpowiedni. Z drugiej, a nawet wolne rynki zwykle kosztują 1000 znaków bez spacji jest 25-30 rubli. Z tej płatności, można łatwo zarobić 15.000 miesięcznie. A nawet więcej. Więc to nie jest tak, że wszystko jest dobrze, jak się wydaje. Ale rynek rzeczywiście płaci, a nie oszustwo.

od klientów

Ale „Vorkzilla” opinie klientów w tym zakresie staje się w zasadzie tylko pozytywna. Jest to zrozumiałe – wykonawcy na tej wymiany będzie faktycznie pracują. Po tym wszystkim, że zapłacił za pieniądze rejestracyjnym. Tak, są ustalane.

Ponadto, jak zostało powiedziane, średni koszt 1000 znaków 10-15 rubli dla „Vorkzille”. Dla artysty to nie wystarczy. Ale dla klienta – w tym czasie. Nie wiele, a nie kilka. I można utworzyć wiele podobnych zleceń. To pozwala stale wypełnić swoją stronę lub portal nowych oryginalnych artykułów.

Ponadto, klient jest bardzo zadowolony z pracy w miejscu podania. On „moderatorzy Vorkzille” reagować szybko. I natychmiast reagować na wszelkie dolegliwości. Tak, można mieć pewność, że nie tylko płacić za pisanych tekstów lub zadań.

Na części wykonawczej

Ale artyści w ogóle o rynku „Vorkzilla” nieco innego zdania. I to jest jego podstawą. Po pierwsze, należy zwrócić tutaj nie jest tak wysokie, jak obiecał. Ponadto, wiele zamówień, ale wszystkie są tego samego typu. I wykazać swoje umiejętności w pełni jest niemożliwe.

Ponadto administracja miejsce pracy i skarg jest również nie jest zadowolony wykonawców. Wszakże w większości przypadków (lub raczej na stałe) wszystko rozstrzygnięta na korzyść klienta. Nawet jeśli w rzeczywistości zrobił źle. Tak, artysta będzie na temat „praw” tu ptaków. Nie jest to najlepszy scenariusz. Zwłaszcza jeśli robisz kosztownych zamówień. W przypadku reklamacji usługi (nawet okazało) nie będą wypłacane.

Trzeci punkt, który złości użytkowników – jest to ogromna prowizja za wypłatę środków. W rzeczywistości okazuje się, że „Vorkzilla” – Rozwód dla pieniędzy. Stała i ciągła. Kiedy wypłacić środki z konta będzie musiał zapłacić 20-30% całkowitej kwoty. I szybkość przetwarzania zapytań również nie jest zadowolony – około 14 dni. Tak więc „Vorkzilla” – nie jest najlepszym miejscem do zarabiania pieniędzy.

wyniki

Więc tutaj mamy do czynienia z wami jedną z giełd freelancerów. Jak widać, jest to popularne. Ale nie używać jednocześnie ogromny popyt. To przeciwieństwo. Jeśli chcesz po prostu zobaczyć, co „Vorkzilla” można przyłączyć się do projektu. Dla normalnego (a tym bardziej trwały) działa ten zasób jest praktycznie zaprojektowane.

Ale w ogóle, możemy założyć, że „Vorkzilla” – to rozwód, i naprawdę działa strony w tym samym czasie. Wszakże w nim będzie można zarobić. Penny, ale mimo to nie po prostu zostawić bez wynagrodzenia i rejestracji płatnej. Tak więc, być może, zasób i warte uwagi. W każdym przypadku, aby zrozumieć , co rynek freelancerów.