694 Shares 9900 views

Jak rozwijać poczucie humoru: porady i wskazówki

Bardzo wielu z tych, którzy wierzą, że jest on pozbawiony poczucia humoru, zgodzi się, że macha Humorysta prezentując je białą zazdrość. Ludzie, którzy są w stanie żartować, mile widziane w każdej firmie, są świetni i współczucie, są słuchał i podziwiany. Ale dla tych, którzy nie wiedzą jak, nie ma pocieszenia – istnieją wskazówki, w jaki sposób rozwijać poczucie humoru. Oto niektóre z nich.

Funny być ważne. Ludzie pozbawieni poczucia humoru, w istocie, pedanci, planują oni ich dzień minuta po minucie, a nawet sekunda po sekundzie. A wszelkie odchylenia od tego schematu prowadzi do stresu. Ci ludzie są w stanie wierzyć w przesądy i zabobony. Na przykład, są pewni, że dzień będzie zepsuty jeśli droga przebiegła przez czarnego kota. Dlatego tacy ludzie są bardzo ważne, aby zrozumieć, że poczucie humoru w sytuacji nieoczekiwanej i nieprzyjemny – jest to reakcja obronna, która może neutralizować stres i wypracować w przyszłości radzić sobie ze stresem. Wiele osób pyta, jak rozwijać poczucie humoru? Prosta rada: nauczyć się znaleźć zabawny żadnych kłopotów. Spójrz na części i wyobrazić sobie, jak można śmiać się z sytuacji, które miały się. A to tylko jedna z wskazówek, jak rozwijać poczucie humoru.

Spryt są. Aby przyciągnąć uwagę, że ważne jest, aby nauczyć się być dowcipny. Ani dowcip nie będą przechowywane od komentowania na niektórych odcinkach, nie siedzieć cicho w kącie, a jeśli oni siedzą, nadal będą płacić natychmiastową uwagę na siebie sam dowcipny żart. A przecież cała publiczność przeniosła się do pomieszczeń w strefie środkowej, blisko sprytu. Jak rozwijać poczucie humoru? Dowiedz się żartować w każdej sytuacji! Wit pozwala osobie , aby pokazać siebie, ukryć sztywność żart, to przebranie nieśmiałość. Nikt nie domyśli się, że język ma kompleks lub ma niską samoocenę, albo sam z kimś są cichy typ, a jedno słowo nie rozszerzy. Mogą być bojaźliwe życie jako dzieci. Właśnie ten kontrast, i pokazuje, że genialny nie rodzą, są one przede wszystkim do zrozumienia – jak to się robi. Po nauczył się gry w tenisa lub warcaby lub szachy. Tak też można nauczyć się dowcipem. A dowiedziawszy to ten, który siadywał niezauważony w bok, ma wszelkie szanse, aby stać się duszą firmy. I każda firma. Wystarczy mieć świadomość, w jaki sposób rozwijać poczucie humoru.

Dowcipne ludzie są różni się od innych zdolności asocjacyjnego myślenia. Jego umysł natychmiast tworzą zabawną Association, co widzi lub słyszy. Mimo że ten sposób myślenia jest bardziej powszechne dla ludzi kreatywnych, ale także niepoprawnym maniakiem może nauczyć się wymyślić zabawny stowarzyszenia, jeśli naprawdę spróbować.

Jak rozwijać poczucie humoru i myślenia na podstawie skojarzeń? Trenować lepiej wybrać nieożywiony obiekt, taki jak remisu reżysera. Narysować w wyobraźni swój wizerunek w krawat. Rozważmy krawata, kolor, kształt, przywiązał i zapisać na papierze wszystkie stowarzyszenia, które wiążą go. Niech to będzie nawet ropucha, pyton, sopel lub liny. Napisz, co przychodzi na myśl pierwsze, na tym samym oddechu, bez zatrzymywania się. Dostaniesz prawo do wypełnienia się więcej niż jeden arkusz, NIE wyścigu na papierze. Pisanie, czytać wszystkie swoje pociągnięcia i wykreślić te, które wydają unfunny. Przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz przejechać się te, które nie znajdują się na gruntownej ośmieszyć. Zachować tylko te, które mogą być dumni. Teraz spróbuj powiedzieć coś dowcipnego o dyrektora, używając tych słów. Oczywiście, nie głośno, ale do siebie. Na przykład, jeżeli wzór na krawacie z kropki, a potem – King Peas i jego sekretarka – Księżniczka na ziarnku grochu. Bądź czujny i nie wyrzucaj natychmiast spróbować swoich dowcip na dyrektora, on nie może jej zrozumieć. Zacząć żartować z ludźmi, którzy lojalnie przyjąć krytykę. Jeśli taki człowiek uśmiechem, potem robisz postępy. Pociąg, a wynik nie potrwa długo. I uśmiech częściej rozwijać poczucie humoru.