711 Shares 7183 views

Co się stanie, jeśli przestaniesz narzekać na swoje życie?

Locke Hughes – nie jest osobą, która będzie wyglądał wcale różowo. Ona nie lubi się do tego przyznać, ale w życiu prawie żadnych rzeczy, które nie pójdzie dobrze. Jest to zdrowy mężczyzna w sile wieku, mieszka i pracuje w Nowym Jorku, gdzie ma wspaniałą rodzinę i wspaniałych przyjaciół.

ciągła negatywna

Jednak wielu ludzi, którzy wszystko składa się mniej więcej tak, jak Locke, odnaleźć wątki narzekać. Zapytaj kogokolwiek, jak robił w danym dniu tygodnia, i jest prawdopodobne, że będzie słychać jedną odpowiedź: „Strasznie klasycznej zajęty w pracy”, „Po prostu koszmar zmęczony” lub „prawdopodobnie skończyłaby w tym tygodniu „Można odnieść wrażenie, że zarzuty dotyczące zatrudnienia, zmęczenie, napięcie nerwowe, i tak dalej, stały się znakiem rozpoznawczym udanym życiu dorosłym. Oczywiście, Locke przyznaje, że czasami patrzy na szkle, jak w połowie pusta. Po beztroskiego dzieciństwa, miała szkołę i uniwersytet, przez który przeszedł z niewielkim ale zawsze obecnego niepokoju. Nigdy nie wpływa jej zbyt dużo, ale uczucie było zawsze z nią, czyniąc sobie drogę do jej myśli i co nam myśleć o tym, co jest nie tak z jej życia, dając do myślenia o tych rzeczach, które jest w porządku.

Zapętlenie w zły

W Locke'a, nowy zwyczaj – rozwodzić się nad faktem, że było co najmniej bardzo prawie doskonały. Czy jest to uwaga od siebie, korków lub nudnego projektu w pracy – jest ona ciągle o tym myśleć. Martwiła się o tym, co może się zdarzyć najgorsze, zupełnie zapominając o możliwych pozytywnych rezultatów. Ona myśli, że przez wszystkie wydarzenia opcji, a pozostał niezadowolony z wszelkich drobnych chwil, które, jego zdaniem, mogło być lepiej. Jeśli jest coś negatywnego, Locke cały czas o tym mówić, nie ważne jak nieistotne było to wydarzenie. Zewnętrznie, to zawsze pozostawał dość optymistyczne, więc myślę, że zabicie parę skarg dziennie, takich jak „Nienawidzę metro”, „moje mieszkanie jest tak mały i ciemny”, „Jestem tak zmęczony,” nikt nie boli.

Czas na zmiany

Ostatniej zimy, po kilku bardzo trudnych i nieprzyjemnych momentów w życiu, włącznie ze śmiercią bliskiej osoby i przerwy w stosunkach Locke pesymizm osiągnął swój szczyt. Wróciła do domu po ciężkim i długim dniu pracy i okazało się, że opuścił swoją ostatnią siłę i ostatecznie ugaszony pożar wewnątrz. Siedziała w ciemności na kanapie i płakała. Żyła życiem, że marzymy o młodym człowieku – Locke stał się sukcesem redaktor mieszka w Nowym Jorku. Ale ona była nieszczęśliwa. Wiedziała, że coś trzeba zmienić.

psychologii pozytywnej

W ciągu ostatnich kilku lat Locke spędził wiele badań na psychologii pozytywnej. Studiowała wiele innych badań na moc pozytywnego myślenia i wdzięczności. Pracowała przy artykułach o jak pozytywne myślenie może rzeczywiście zmienić swoje życie, jak twoje słowa mogą pomóc Ci być szczęśliwsi w pracy. Ale nie dążą do zastosowania tej wiedzy w praktyce. Aż pewnego dnia na biurku nie była jedna książka, podpis, który otrzymuje brzmienie: „Dlatego szczęście – nie jest to, co jesteś i co robisz.” Kiedy przeczytałem książkę, wszystko w głowie układać, aż wynik jest coś w mózgu nie jest kliknięty. Nagle zdała sobie sprawę, że ma szansę poprawić swoje życie z pomocą niektórych pracach nad własnymi myślami i słowami.

Jak stać się szczęśliwym człowiekiem?

Locke sobie sprawę, że jej ciągłe skargi nie pomogą jej wypuszczać parę nagromadzonych na skutek negatywnych emocji. Oni tylko przyczyniły się do faktu, że jest ona gotowana w kociołku z własnym pesymizm i użalanie się nad sobą, w tym na wpół pusty szklanych negatywów. I pozbyć się go, miała nie tylko przestać narzekać, ale także zastąpić negatywny prania coś pozytywnego. Jak zrobić sobie szczęśliwszym człowiekiem?

Skoncentruj się na tym, co chcesz, aby przyciągnąć do siebie

Kiedy okazuje się, że myślisz o czymś, co nie chce (na przykład: „Mam nadzieję, że …”) – zatrzymać i odpocząć. A następnie uruchomić z pozytywnych zwrotów, takich jak „Chciałbym, aby zobaczyć …”. Nawet małe rzeczy, takie jak „Partia ta rzeczywiście będzie zabawa” lub „Ten projekt jest udany”, pozwoli Ci zmienić wygląd na wiele rzeczy.

Przestań się obwiniać

Każdy słyszał o tym, co negatywne jest generowany, jeżeli osoba karci siebie. Jednak niewiele osób ma pojęcie, jak często myśli o sobie w sposób negatywny, przeklinając siebie i obwinia żadnego problemu. Jeśli zaczniesz obwiniać siebie i obwiniać – dowolnymi środkami powstrzymać. Jeśli uważasz, że „Boże, wyglądam okropnie,” to ktoś zrobić nic dobrego, nawet jeśli mówią, że to tylko siebie. Oczywiście, aby poradzić sobie z tym bardzo trudne, zwłaszcza w tych czasach, kiedy czujesz się naprawdę straszne, ale jeśli nadal można zmusić się do myślenia o czymś pozytywnym, można zauważyć, że będzie znacznie lepiej.

Zmień swój proces myślowy

Jeśli zauważysz, że jesteś w depresji i czujesz się smutny, trzeba zadać sobie pytanie: „Co mam na myśli, zachęca mnie lub zniechęcać mi żadnych polowanie” Innymi słowy, za każdym razem, można zauważyć, że zaczniesz się martwić, zatrzymać i celowo myśleć o czymś innym: o komplementy ty dzisiaj od kogoś otrzymał lub o pięknej formie okna. Jeśli po prostu powiedzieć sobie: „W rzeczywistości, mam teraz wszystko jest w porządku”, będzie to świetny sposób, aby wyprostować się, gdy zaczniesz się martwić o jakiekolwiek szczegóły.

Wyniki eksperymentu

Trzeba spróbować kroki, bo naprawdę działa. Locke był zdumiony wynikami swojego eksperymentu. Była zaskoczona, jak łatwo jest włączyć skargę do pozytywnych myśli. Oto kilka przykładów, jak to się zmieniło swój proces myślowy. Od kilku dni pogoda była zimno i deszczowo, a Locke przyznał się, że jest jednym z tych ludzi, których nastrój zależy od pogody na zewnątrz. W drodze do pracy, wyjęła telefon może dać innym i narzekać i napisać zły komunikat, że można wysłać go na portalu społecznościowym. Zamiast wzięła przerwę, wziął głęboki oddech i myśli o tym, jak była szczęśliwa do pracy na ich wymarzonej pracy i iść do urzędu codziennie faworyta. Jeśli potrzebujesz inny przykład, tutaj jest: jeden dzień, Locke przypadkowo złamał swój telefon. Złamała ekranu tak, że poprawka nie było już możliwe. Wiedziała, że będzie musiała zapłacić z własnej kieszeni do nowego telefonu, ale zanim zdążyła go dostać, musiałby spędzić cały dzień bez telefonu. Przed eksperymentem byłoby nerwowy przez cały dzień, ale Locke zdecydował się tylko zrobić sobie przerwę od technologii – i był zaskoczony, że było to bardzo relaksujące doświadczenie. Spotkała się z przyjacielem na kawę, a nie siedzieć w słuchawkach, co pozwoliło jej zobaczyć i usłyszeć wszystko, przez które został on przechowywany. I chociaż proces był dość kłopotliwe, była w stanie zwrócić uszkodzony telefon, odbieranie imponującą zniżkę na zakup nowego. A to nie wszystko! Więc należy spróbować ten eksperyment na własną rękę – i widać, że skargi nie ponosi Pan jakieś dobre są twoje życie staje się gorszy, tak, że masz pilną potrzebę coś zmienić. Powtórzyć drogę Locke i stać się szczęśliwym człowiekiem!