498 Shares 6786 views

Dlaczego rozwścieczony mąż? Co jeśli mąż jest wściekły i podrażniona?

kłótnie domowe, być może, nie szczędził małżeństwo. Tymczasowe docieranie w związkach są normalne i nie wymaga interwencji specjalisty. Ale co, jeśli ciągle rozwścieczony męża? Jak uspokoić i być zredukowana do minimum ewentualnego konfliktu? Jak się zachować, gdy jeden z jego rodzaju męża drażni i powoduje negatywne emocje? Odpowiedzieć na pytania pomogą informacji zawartych w artykule.

Dlaczego doprowadza do furii jej męża: główne przyczyny

Czynniki wpływające na samopoczucie kobiety, bardzo dużo. Oprócz cech fizjologicznych, dokonujących niestabilną tło emocjonalne (menopauza postmenstrual zespół, ciąży i połogu), istnieją inne powody, które wywołują negatywny rozwój zajęcia partnera. Na przykład:

  • Wieloletnie żal.
  • Brak uwagi ze strony męża.
  • niezadowolenie seksualną.
  • Nieufność.
  • Kłopoty mieszkalne (obciążenie w pracach domowych, brak pieniędzy, długi, etc.).
  • Niezdolność partnera wysłuchać opinii i pragnień żony.

To tylko krótka lista, co powoduje drażliwość u kobiet. Elementary bałagan popełnianych przez małżonka może wywołać wrogość ze swoim kochankiem. Wiele kobiet twierdzi, że ich wściekły mąż, po raz pierwszy do czynienia z takim problemem.

Dlaczego ukochany powoduje drażliwość

Każdy z nas jest wyjątkowy, każdy wychowany w różny sposób, a więc mają różne poglądy na temat świata. Ze względu na odmienność postaw życiowych i wartości, kobieta może niechęć do męża. Co zrobić, jeśli mąż jest wściekły i podrażniona? Postaraj się go zrozumieć. Na przykład, nie było w zwyczaju, aby pokazać nadmierną wrażliwość na jego rodzinę, a on i jego dzieciństwo trwało to zachowanie jako normę. Teraz, jako mąż, to zachowuje się tak samo jak jego ojciec, mając nadzieję, że wychował się w takich samych warunkach jak on. Ale nie masz kontakt fizyczny powoduje nieporozumienia, i zaczynają się podrażniona, zamiast z nim rozmawiać. Przytulić swojego partnera, powiedz mu, jak bardzo go kocham. Czy to tak często, jak to możliwe, i będzie przyzwyczaić. Pamiętaj, że zmienia się zmienić postawę męża do siebie.

Kto jest winny?

Nie jest konieczne, aby sprawca powinien być negatywny człowiekiem. Same kobiety często nie mogą się zdecydować, co chcą z ich drugiej połowie, jako konsekwencja, podrażniona i nie może znaleźć kompromis.

Psychologowie zgadzają się, że jeśli mąż zaczął rozwścieczyć, należy najpierw zrozumieć siebie. To jest sklasyfikowanie każdego z roszczeń i zrozumieć, czy tak źle w związku w tym momencie. Chcesz zatrzymać zły z lub bez? Porozmawiaj z wewnętrznej „I”, a następnie przełączyć się na drugą połowę dialogu.

Profesjonalne doradztwo

Co jeśli rozwścieczony mąż? Spędzić trochę treningu. Pod warunkiem jednak, że takie sytuacje zdarzają się dość często, można zrobić prostą rozmowę z mężem.

Do ćwiczeń, pomaga poprawić relacje z bliskimi, trzeba wziąć kawałek papieru i podzielić ją na pół linią. Z jednej strony spisać wszystkie negatywne cechy człowieka i jego czynów, a drugi – reakcję na tę okazję. Zaspokoić potrzebę prawdziwie słuchać swojego serca. Jeden czyn – jedno bardzo jasne i silne emocje.

Pod koniec ćwiczenia powinny analizować swoje własne odpowiedzi. Pomoże to zrozumieć, jesteś stale rozwścieczony mąż lub po prostu odpowiedź na małe, nie warte uwagi codziennych sytuacjach.

Po zakończeniu analizy, linia rozdarcia na arkuszu. Teraz połowę wcielać swój wkład w związek i co przynosi im w drugiej połowie. Przyjrzyj się jego reakcji na działania ukochanej: być może nadszedł czas coś zmienić w sobie i ciągłe przestępstwo (skandale, spory), aby zastąpić ciepła i opieki?

Gdy zatrzasnąć drzwi?

Szczelina może być bolesne dla obu partnerów. Ale nie pochopne wnioski i zrezygnować, ulegając chwilowym impulsem. Nawet jeśli mąż jest denerwujące i irytujące bardzo silny, a po prostu nie radzi sobie z negatywna, zawsze jest inne wyjście. Spróbuj porozmawiać z kimś, zapytać o radę od starszego pokolenia – matka, babcia, siostra. Ich doświadczenie może pomóc uniknąć rozwodu.

Jednak gdy drażliwość uzasadnione poważnymi brakami małżonkiem, takich jak alkoholizm, przemoc, komercji i egoizmu, jedyny prawidłowy sposób – aby rozproszyć. Według statystyk, w rodzinie, w której człowiek jest sadystą albo alkoholikiem, są skazane na rozwód. Nie staraj się skleić złamane i nieskończenie ostrzec męża, to nie pomaga. Tracisz tylko czas i własne nerwy.

Dlaczego rozwścieczony mąż w czasie ciąży?

Oczekiwanie na dziecko – nie najbardziej wspaniały okres w życiu kobiety. Wbrew twierdzeniom kolorowych magazynów i społeczności online ciąży kobiet nie jest coś magicznego i szalenie piękne. Oczywiście, sama świadomość, że wkrótce urodzi dziecko, kawałek siebie i swojej kochanki, inspiruje i unosi się do nieba. Ale we wszystkich 9 miesięcy kobieta czeka na trudnych testów: zmiany hormonalne, przyrost masy ciała, przyzwyczaić się do faktu, że jest teraz przyszła mama. Wszystko to ma poważny wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną.

W tym okresie, dla kobiet, szczególnie ważne jest, aby uwaga ukochanej: to musi być tam nie wiem co. Małżonek jest zobowiązany do sobie sprawę, że ze względu na globalne zmiany jego ukochana może stać się zbyt sentymentalny, płaczliwy i rozdrażniony. Dlatego każdy kaprys musi łagodnie reagować, zgadzając się z nim lub oddala się od konfliktu.

Dlaczego kobiety drażliwość podczas ciąży?

Niektóre kobiety zaczynają odczuwać wrogość wobec męża ze względu na fakt, że jej negatywne zmiany obwiniany na poziomie podświadomości, które doprowadziły do poczęcia dziecka. Stają się agresywne, nie przyznają się do swojego człowieka, a w każdy możliwy sposób starają się unikać bliskości (zarówno fizyczne jak i duchowe). Również takie zjawisko jest uważane za rodzaj ochrony nienarodzonego dziecka. A kobieta w ciąży czuje się wokół niewidzialnej niebezpieczeństwie, i stara się chronić swoje dziecko od niej.

Jesteś wściekły mąż w czasie ciąży i nie wiem jak sobie z tym poradzić? Spróbuj się zrelaksować w jego obecności, przypomnij sobie, że on – ojciec dziecka w łonie matki, a nie za nic w świecie nie będzie powodować ból dla Ciebie lub Twojego dziecka. Nie zabraniam ukochanej cię dotknąć, zobaczyć, jak rośnie brzuch. Często spędzają czas razem, spacer, odpocząć na świeżym powietrzu, będzie to korzystne dla relacji. Jednakże, jeśli lubisz staje się nie do zniesienia, spróbuj wyobrazić sobie życie bez męża. Psychicznie symulować jak światło pojawia się dziecko, ale bez ojca, jako powrót do pustego mieszkania, gdzie nie będzie czekać. Co się tu dostałeś? Uczucia wywołane tymi myślami pomoże uniknąć konfliktu z partnerem.

depresja poporodowa

Negatywny stan, w którym mieszka prawie co trzeci młody matka nazywa depresja poporodowa. Stała zmęczenie, winę na kobietę w pracach domowych jak mycie, sprzątanie i gotowanie uczynić ją denerwują przy najmniejszym pretekstem.

Kobiety, które twierdzą, że ich mąż wściekły po porodzie, często nie są jeszcze w pełni sprawny z pojawieniem się dziecka, ponieważ proces narodzin dziecka jest uważane za stresującą sytuację. W pierwszych miesiącach życia potrzebują więcej wsparcia i zrozumienia ze strony żony. Jeśli kobieta nie daje, ale raczej wnieść do niego coraz bardziej wyszukane wymagania, jest obarczona skandali i nieporozumień w rodzinie. Mąż powinien wiedzieć, że jego ukochana jest teraz zagrożone: dowolny niepoprawne słowo mówione, krytyka przeciwko niej przez długi czas są przechowywane w pamięci, a następnie może doprowadzić do konfliktu.

Jak pomóc sobie pozbyć po urodzeniu wrogości wobec męża?

Intymność, wiele młodych matek powoduje awersję. Ich małżonków, ich odpychać, unikając wspólną rozrywkę. Ale nie sądzę, będzie to trwać wiecznie. Około 2-3 miesięcy po urodzeniu dziecka wszystko jest znormalizowana i pragnienie, aby być blisko najbliższymi tylna pokrywa swoje serce.

Negatywność doświadczony przez partnera, odbędzie się, jeśli przestaniesz psychicznie obwiniając go za nadmierny sytości, i że nie miał czasu. Być bardziej miękkie, niech drugi dzień ojciec spędzać czas z dzieckiem, poprosić o pomoc, udział wraz z mężem i ich problemy nie iść w siebie. Jedynym sposobem będziesz w stanie przezwyciężyć kryzys w związku, w połączeniu z pojawieniem się dziecka.

Jak zatrzymać irytujące?

Co jeśli mąż jest wściekły i wszystkie jego działania? Naucz się relaksować. Nie trzeba pić antydepresanty górskie i środki uspokajające, na tyle psychicznie, aby przejść do miejsca, w którym czujesz się dobrze i przyjemnie. Wymienić negatywnych z pozytywnymi emocjami, reagują na wykroczenia żona niespodziewanie go przytulić, pocałować, i chwała. Pozwoli to zmienić na lepsze.

Wiem, że problem leży nie tyle w partnera, ale w was, to wy, którzy wybrali go jako partnera życiowego.