358 Shares 7074 views

Skutery elektryczne – Teraz w walizce

Skutery elektryczne – skutery są takie same, a jedyną różnicą jest obecność baterii, która działa zgodnie z ogólną zasadą, jest wystarczająca do siedemdziesięciu lub więcej kilometrów.

ogólny opis

, W zależności od modelu i mocy, aby w pełni naładować silnik od gniazda zasilania musi być maksymalnie siedmiu godzin. Głównym jakości, które charakteryzują skuterów elektrycznych jest to, że są one absolutnie nieszkodliwy wpływ na otaczającą atmosferą. Oni nie emitują szkodliwych substancji, które nie są pojazdy pracujące na paliwie. Dlatego skutery elektryczne są dość popularne. W UE dla nich to nie jest zobowiązany do zapłaty za przejazd, które sprawia, że ten typ skutera bardziej opłaca się pracować. Ponadto, są one bardzo tanie w obsłudze ze względu na ich „paliwo” – Prąd – znacznie tańsze niż gazem lub benzyną.

charakterystyka

skutery elektryczne mają niski poziom hałasu, który, oczywiście, jest to kolejny plus. Cicha praca silnika jest nie tylko irytujące, ale także pozwala cieszyć się szybką i komfortową jazdę. W ostatnich latach, zalety tego pojazdu została oceniona przez Rosjan. Dlatego popyt skutery elektryczne w naszym kraju rośnie z każdym dniem. Klienci nie zatrzymuje nawet fakt, że bateria powinna być częściej naładować. Ta mała niedogodność jest więcej niż zrekompensowane przez wszystkich innych świadczeń. Kompaktowe Twin City skutery elektryczne wyposażone w dwa wisiorki. fotel kierowcy, oparcie wyposażone, komfortowy poziom regulowany. Istnieje również wymienny pedały i podnóżki. Kiedy spadnie kierowcę i korpusu maszyny do ochrony bezpieczeństwa łuku. Bagaż na prawie wszystkie modele zaawansowanych czynności. Skutery elektryczne wyposażone w trybie reflektorów LED i odzyskiwania energii podczas hamowania, tj. E. naładować baterię.

Ich układ hamulcowy – rodzaj bębna, z trzech trybów jazdy. Prędkość maksymalna, która pokazuje większość modeli – i pięćdziesięciu kilometrów na godzinę, o średniej masie urządzenia od siedemdziesięciu do osiemdziesięciu pięciu kilogramów.

Co ciekawe

Obecnie niektórzy producenci wytwarzają elektryczny skuter trzykołowy, który jest idealny dla osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci. Na przykład, chińsko-włoski pomysł «E3WM» trochę gorszy i jego zwrotność konwencjonalne modele, ale znacznie przewyższa je oferują komfort. Oprócz zwykłego zestawu składników, posiada także zamkniętą kabinę, dzięki czemu możliwe, aby poruszać się w każdych warunkach pogodowych. Wiele teraz wolą podróżować nieobciążony przez nadwagi. Ale to składany skuter elektryczny staje się obowiązkową częścią bagażu. Nie jest to zaskakujące, gdyż (o wadze zaledwie dwadzieścia pięć kilogramów), pojazd ten może być złożony i umieszczony w specjalnym przypadku, jeśli to konieczne. Te skutery elektryczne są wykonane głównie z włókna węglowego, dzięki czemu jest bardzo proste, ale w tym samym czasie i są trwałe. Rozwijają prędkość do średnio czterdziestu pięciu kilometrów na godzinę. Dzieje się tak ze względu na wbudowane silniki kół. Takie pojazdy mogą być na jednym ładowaniu do pokonania prawie czterdzieści kilometrów.