846 Shares 9022 views

Amur korek. Właściwości lecznicze drzewa uzdrawiającą

Amur korek, właściwości lecznicze były znane od niepamiętnych czasów, jest wieloletnie drzewa liściaste. Jego piękny ażurowa korona ozdobiona pierzaste liście. Szeroko stosowany w recepturach tradycyjnej medycyny prawie wszystkie części tej rośliny. Skuteczne właściwości lecznicze wykazują liści drzew.

Amura korek właściwości lecznicze, które manifestują się jako w kompozycji użytecznych dla człowieka składników zawiera, w każdym z jego różnych liści witamin. Bogaty w tej części flawonoidów roślinnych, olejków eterycznych i garbników. Ze względu na niestabilne, obecność w liściach leczniczych, Amur korek jest w stanie wywierać przeciwbakteryjne, antyseptyczne i antihelminthic działania.

Chińczycy zwana aksamitna drzewo czarne perły. Nie jest to zaskakujące. Jej owoce, mający kształt okrągły, pomalowane na czarno. Z wyglądu przypominają one czarną perłę. Jeść jagody Amur korek drzewo, właściwości lecznicze, które umożliwiają obniżenie poziomu cukru we krwi, jest zalecana dla osób cierpiących na cukrzycę. Owoce z roślin, w których część zawiera do ośmiu procent olejków eterycznych, może prowadzić do normalnych procesów metabolicznych w ciele i aktywować pracy trzustki. Uzdrowienie jagody używane w eliminacji przeziębienia. Pomóż im i grypę.

zalecamy jeść na czczo rano, trzy lub cztery jagody do normalizacji poziomu cukru we krwi. Jednocześnie owoce nie powinny pić płyn. Warto pamiętać, że aby uzyskać pożądany efekt należy jeść owoce codziennie. Półroczny kurs obniży wskaźniki poziomu cukru do wartości przyjętych za normę. Jeden lub dwa aksamitne jagody, które są wykorzystywane do snu, pomaga leczyć przeziębienia i grypy. Dzienne spożycie tej samej ilości leczniczej owocu drzewa pozwala normalizować ciśnienie krwi u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym.

Amura korek właściwości lecznicze, które mają wiele aspektów, znajduje zastosowanie w postaci wywary, napary. Aby te leki leczniczych z kwiatów, jagód, kory i liści drzewa. Na przykład, wywar z owoców pomaga pozbyć się zapalenie opłucnej, gruźlica płuc, zapalenie płuc i cukrzyca. Te same właściwości i leczniczy na korze drzewa. Wywary z części roślin przyczyniają się do przepisu dezodorantu, ściągające, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Amur korka właściwości terapeutyczne pozwalające na to zalecane w przypadku chorób żołądka, choroby jamy ustnej i czerwonki, jest stosowany w takich patologiach jak nalewki. Uczynić ją z owoców rośliny. Wywar z kory młodych drzew pomaga przy zapaleniu nerek i trąd. I zastosować go jako żółciopędnie. Do wytwarzania leków leczniczych Dziesięć gramów suchej sproszkowanej kory aksamitu przegotowanej wody. Mieszaninę podpalono piętnastu minut, a następnie ochłodzono i przesączono. Bulion należy spożywać dziennie, przez podzielenie objętości na trzy części.

Napar z liści drzewa korkowe Amur odpowiedziach otrzymanych jako sposób poprawy trawienia. Nalewkę z tej samej części roślin leczniczych może pomóc w przewlekłe zapalenie wątroby i pęcherzyka żółciowego postaci.