289 Shares 6351 views

Najbardziej niezawodne SUV według Warranty Bezpośredniego

Ostatnio bardzo popularne SUV. W związku z tym, dane zaczęły pojawiać Oceny samochodu. Przykładem tego jest badanie „najbardziej niezawodnych SUV.” Ponadto, kwestia niezawodność może być uważany za najbardziej popularne wśród tych kierowców, którzy zamierzają kupić podobnego samochodu w przyszłości. Mimo wszystko, jeśli nie powiedzie się żadnych szczegółów, będzie musiał zapłacić bardzo dużą sumę pieniędzy na jego naprawę.

Co o bezpieczeństwo SUV

Kwestia wiarygodności ekspertów zaangażowanych popularna firma Warranty Direct. Organizacja ta specjalizuje się w kontroli jakości samochodów. Naturalnie, eksperci z firmy nie wiedzą o wszystkich możliwych problemów, które mogą wystąpić. Ale nadal, gdy rankingi „najbardziej wiarygodne SUV” wzięli pod uwagę wiele różnych czynników. wskaźnik niezawodności, co było głównie w firmy badawczej ekspertów wziął pod uwagę częstotliwość, z jaką się problemy, koszt ich naprawy i cenę części zamiennych. W związku z tym, te samochody, które rozkładają się to rzadko, ale mają wysokie koszty utrzymania, nie mógł dostać się na pierwszej linii, bo to nie kosztuje zbyt wiele.

Najwyżej oceniane

Wyniki badań stwierdzono, że najbardziej niezawodny samochód na świecie – Honda CR-V. On jest nie tylko bardzo rzadko wybucha, ale także wartość jego usług nie jest bardzo wysoka w porównaniu z innymi modelami. Druga i trzecia pozycja są japońskie samochody Suzuki Grand Vitara oraz Toyota RAV4, odpowiednio. Jeżeli pojazd jest zajmując trzecie miejsce oferuje bardzo wysoką niezawodność, koszt części zamiennych jest zbyt wysoka.

pozakonferencyjni rankingi

Najbardziej zaskoczył samochód, który zabrał ostatnie miejsce w rankingu „najbardziej wiarygodne SUV”. Było to BMW X5. Oprócz jego outsidera wymienione Volkswagen Touareg i Audi A6. Tak niska osiedlili się tylko ze względu na bardzo dużą wagę do szczegółów komponentów. Nie każdy kierowca może zawierać takie pojazdy w porządku. W związku z tym, że nie trwają zbyt długo

Co jest wynikiem

Więc, co można powiedzieć o rankingu „najbardziej wiarygodne” SUV? Fakt, że badanie to nie ma zastosowania w naszym kraju, jest to wielka wada, ponieważ którego jakość pojazdów terenowych może być oceniana pośrednio. Ale w rzeczywistości jest bardzo cenione nie tylko niezawodność samochodu, ale koszt jego utrzymania nie dostać się kłócić. Można komponenty samochodowe, które są drogie, nosić tytuł „najbardziej wiarygodne”? Auto jest w stanie wyciągnąć od swojego właściciela dużo pieniędzy na utrzymanie. Czasami taniej jest kupić mniej niezawodne SUV, a jednocześnie spędzać dużo mniej pieniędzy na zakup części składowych do naprawy. Kupując samochód, to zwracać uwagę na koszty części zamiennych. Jest możliwe, że ulubionym SUV będzie dla ciebie bardzo ciężkie jarzmo na szyję. Doprowadzi to tylko do niepotrzebnych wydatków, a do wielu niepotrzebnych kłopotów.