358 Shares 4317 views

"Toyota 4 Runner" – crossover z przyszłości!

Prezentacja nowego samochodu terenowego „Toyota 4 Runner” odbyła się wiosną tego roku w mieście Palm Springs w Kalifornii. Nowością w porównaniu do swoich poprzedników znacznie zmieniło, nie tylko w wyglądzie. Oprócz projektowania, japońscy projektanci zadbali wnętrza. Teraz samochód „Toyota” (nowy rozjazd 2014 lineup) stał się bardziej atrakcyjny, wydajne i wygodne. W tym artykule będziemy mówić o wszystkich cech nowej, piątej generacji w wierszu legendarnego japońskiego crossovera.


projekt

Jak wiadomo, model „4 runner” początkowo charakteryzowała jego „surowy” wygląd. Teraz jednak producent zdecydował się na nowy produkt jeszcze bardziej groźny i agresywny, dodając jej nowy przód i tył optyki, nową osłonę chłodnicy, wlot powietrza, a także zaktualizowaną konstrukcja zderzaków. Ogólnie zmodernizowany SUV stał się bardziej brutalny niż rozjazdy 2013 „Toyota Runner”. Ale w tym samym czasie, nowość nie powoduje niesmak wśród nabywców, co oznacza, że projekt Japończyków nie zostały utracone.

A co jest w środku?

„Toyota 4 Runner” – crossover, który będzie miał zupełnie nowe wnętrze. Więc producent powiedział. Jest prawdą, bo teraz samochód ma lepsze materiały wykończeniowe, nowy panel instrumentów, która nie kryje wyświetlacz LCD informacji, jak również nowy projekt torpedy. Należy również zauważyć, że w nowością stał się bardziej przestronny niż jego poprzednicy, co dowodzi możliwość komfortowego pobytu wewnątrz 7 osób.

„Toyota 4 Runner” rozjazdy: przegląd specyfikacji technicznych

Jeśli początkowo legendarny „japoński” obsadzone przez dwa silniki, to jest teraz piąta generacja „Runner” mogą być dostarczane na rynek rosyjski tylko z Ody do wiązki silnika. Na pytanie „Dlaczego to się stało?” Producent twierdzi, że to wszystko wydarzyło się z powodu niskiego popytu na tym urządzeniu. Dlatego ci, którzy chcą kupić nowy „Toyota 4 Runner” zwrotnice mogą korzystać tylko jeden silnik, który ma pojemność 273 koni mechanicznych i objętości roboczej 4 litry. Urządzenie ma system rozmieszczania walec V-kształtny. Maksymalny moment obrotowy silnika wynosi 377 Nm. Wraz z nowym silnikiem jest tylko jedna skrzynia biegów – pięć krok „automatyczne”.

"Toyota 4 Runner" Zwrotnice: zużycie paliwa

Warto zauważyć, że pomimo tak dużej pojemności skokowej, silnik zużywa tylko 10 litrów na 100 kilometrów na trasie podmiejskiej. W mieście, liczba ta wzrasta do poziomu 14 litrów na sto.

koszt

W odniesieniu do cen nowych „Toyota 4 Runner” – rozjazdy 2014 lineup, jego producent jeszcze trzyma w tajemnicy. Jednak według najnowszych informacji, pierwsze import nowych samochodów w całej Europie należy ustawić na końcu tej jesieni. Wtedy staje się jasne, co kosztowałoby japoński crossover. W Rosji, dostawy nowej „Toyota” nie jest oficjalnie zaplanowane, więc jedyną opcją zakupu – jest zakup samochodów na zamówienie z zagranicy.