151 Shares 9636 views

Acura ZDX: gdy komfort jest idealnie połączony z mocą

W sercu nowej wersji samochodu Acura ZDX, które znajdują się pod zdjęciem, to zna model MDX, które już udało się udowodnić się jako elegancki samochód, który szczyci gimnastyczny wygląd, wysoką moc i luksusowej limuzyny, która jest wykonana przez wykańczania ręcznego. Ogólnie rzecz biorąc, jest to samochód średniej wielkości SUV, który może pomieścić pięć dorosłych osób w tym samym czasie. Wielu ekspertów wywołać wagon samochód, który posiada komorę ciała. Model można znaleźć pewne podobieństwo do BMW X6.


Producent ustawione pod maską Acura ZDX w kształcie litery „V”, sześć, moc silnika 3,7 litra. Ten pojazd silnikowy pozwala rozwinąć moc 300 koni mechanicznych. Urządzenie pracuje w tandemie z zautomatyzowanej skrzyni biegów, która posiada funkcję ręcznej zmiany biegów. Na przyspieszenie od zera do „setki” samochód wymaga 7,3 sekundy, co jest tylko nieznacznie wyższe niż odpowiadające im dane w BMW X5 i X6. Według danych paszportowych samochodu, zużycie paliwa w trybie miasta wynosi 14,7 litrów, w mieszanym – 12,4 litra, a na autostradzie – 10,23 litra na sto kilometrów. Między innymi, Acura ZDX jest wyposażone we wszystkie koła układ napędowy, który jest w stanie automatycznie i niezależnie od siebie, w zależności od niektórych lub innych warunków ruchu, rozproszonych między kołami momentem.

Pakiet standardowy zawiera samochód rozmiar koła z 19 cali, panoramiczny szyberdach, dwustrefowa kontroli klimatu, wyświetlaczy z kamery cofania do wygodnego parkowania, system nawigacji, podgrzewane fotele, automatyczne oświetlenie wnętrza i więcej. Należy również zauważyć, lampy ksenonowe, które są wyposażone w automatyczny układ regulacji. Szczególne słowa zasługuje system multimedialny, który zawiera osiem głośników, USB, radio satelitarne i zmieniarka CD na sześć płyt. Wczesny i Technologią – Ponadto, dwa opcjonalny pakiet przewidziany Acura ZDX. Pierwszy z nich obejmuje, oprócz wyżej wymienionych cech tempomat, zawieszenie, które jest monitorowane i kontrolowane automatycznie, system ostrzegania o kolizji i martwego, a także koła sportowe kierownicy. Co do drugiego, to istnieje możliwość otwarcia samochodu i uruchomić silnik bez klucza, zdolność do poruszania się system śledzenia i raportowania sterownik do sytuacji drogowej w przednich siedzeń z perforowanej skóry wykończenia, Bluetooth dla telefonów bez podnoszenia słuchawki.

Co do deski rozdzielczej, to na Acura ZDX wykonany jest w ogólnym stylu firmy, która od dawna jest znakiem towarowym. Jedynym wyjątkiem jest zastrzeżenie, że kiedy stacyjka monolityczny centrum ciemnieje. Pomimo dużej liczby różnych przełączników i przycisków na nim, jazda jest dość prosta. Pod względem komfortu, znajdujących się na przednim siedzeniu dla ludzi nie skarżą się na to. Ale siedzi za nimi pasażerowie mogą narzekać i cierpieć z powodu braku przestrzeni wyznaczonej przez konstrukcję tylnej klapie. Wiele uwagi poświęcono producenta bezpieczeństwo pasażerów. W rezultacie, samochód otrzymał najwyższe pięć gwiazdek w oparciu o wyniki testów zderzeniowych, które zostały przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych. Co do kosztów ZDX Acura, jego cena dla odbiorców krajowych, w zależności od konfiguracji, waha się od 2,6 do 3,3 mln rubli.