256 Shares 7624 views

Chińskie skutery. Kompaktowy i niezawodny transport

Jeśli zastosujemy się do sytuacji na drogach, to, najprawdopodobniej, można zauważyć, że skutery zyskały szczególną popularność. Stało się to z wielu powodów – począwszy od faktu, że są one małe, ale wystarczającej mocy, a kończąc na tym, że są one najbardziej bezpieczne pojazdu dwukołowego. Ale również zasługują na specjalne podziękowania chińskich motorowerów. Nie są one znacznie różnią się od cech Europy, Ameryki i innych popularnych odpowiedników, ale ich ceny są bardzo niskie. To pozwoliło promować ten rodzaj transportu, ponieważ obecnie prawie każdy może sobie pozwolić, aby kupić motorower. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to chiński wzór, który z nich jest najlepszy do podjęcia? W tym artykule, Twoja uwaga zostanie przedstawiony do najpopularniejszych chińskich motocykli, które można wyglądać i czuć.

motorower Delta

Jeśli weźmiemy pod uwagę chińskie skutery, który podbił świat, pierwszą rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę na ten model, który jest jednym z tych, którzy wolą większości kierowców. Motorower będzie kosztować zaledwie dwudziestu kilku tysięcy rubli rosyjskich, ale specyfikacje są po prostu olśniewające. Rozmiarów jest niezwykle kompaktowy i mały – długość jest mniejsza niż dwa metry wysokości – tylko miernik i maksymalną szerokość nieco ponad siedemdziesiąt centymetrów. Waży 75 kg i może przenosić na sobie dwa razy, to znaczy 150 kg. A wielkość jego zbiornik gazu jest trochę mniej niż trzy litry, a paliwa – trochę mniej niż jeden i pół litra na sto kilometrów. Co do silnika, to jest jednego cylindra, cztery cykle, pod warunkiem, z chłodzeniem powietrzem. Jego objętość wynosi 74 centymetrów sześciennych i mocy – 3,8 KM. Jak widać, chińskie motorowery – to nie jest fałszywy, to naprawdę znakomite pojazdy, które są sprzedawane w bardzo niskiej cenie.

motorower Alfa

Chińskie skutery trudno sobie wyobrazić nie tylko bez Delta, ale również bez Alfa. Model ten jest nieco inny od poprzedniego – a teraz można zrozumieć, co to było. Po pierwsze, jest wart około tysiąca rubli droższych, więc kierowca natychmiast chce wiedzieć, co się dzieje nadpłaty. Na pierwszy rzut oka wygląda identycznie – tej samej wielkości, wagi nie jest inaczej, identyczne ładowność. Ale co wtedy? Ale chodzi o to, że model ten jest również wyposażony w elektroniczny zapłon i że jest dobrym uzupełnieniem okazję do rozpoczęcia, która była dostępna tylko w poprzednim modelu. W każdym razie, jest to świetny pojazd z wyjątkową wydajność w cenie. Warto również zauważyć, że części zamienne do chińskich motocykli te modele dostać dość łatwo, gdyż są one wszechobecne.

Leike

Jeśli mówimy o części do chińskich motocykli, a następnie okaże się, że jest trudniejszy dla tego modelu, ale jeśli spróbujesz, możesz być? dostać. W każdym przypadku należy starać się to zrobić, ponieważ koszt motoroweru jest wciąż niższa niż poprzednich – jest nawet nieco nie do dwudziestu tysięcy rubli. Ale z tym wszystkim, pojazd może nie tylko rozwijać dużą prędkość – do 75 kilometrów na godzinę, ale to wydaje na paliwo trochę więcej – około dwóch litrów na sto kilometrów. Jeśli mówimy konkretnie o silnik, to jest również bardziej wydajne niż poprzednie modele – liczba wynosi około 5,2 KM. Jak być może pamiętacie, chiński motorower „Alpha” był słabszy (prawie dwukrotnie), więc warto pomyśleć o zakupie, że nie jest tak popularna, ale bardzo efektowny pojazd.

OffRoad

Nazwa pojazdu może cię oszukać – wiele osób uważa, że to rower górski podróżować poza drogami i nierównym terenie. Ale w rzeczywistości tak nie jest, i to właśnie brzmiące nazwy, która ukrywa raczej skromne maszynę. Oczywiście, jej pojemność nie jest tak mały, jak może się wydawać, i wynosi 4,6 litra. a., ale tylko motorower może przyspieszyć do 45 kilometrów na godzinę. Ale on ma dużą ładowność, jak jest w stanie utrzymać nie tylko kierowcy, ale również pasażerów. Można przypomnieć na przykład chiński motorower „Delta” – został zaprojektowany wyłącznie dla jednej osoby.

Orion

Innym dziełem chińskich motorowerów twórców – model ten może również cię zaskoczyć, zwłaszcza jeśli porównać jego parametry z jego ceną. To jest trochę więcej niż dwadzieścia tysięcy, ale w tym silniku motorower ma pojemność 5,7 KM. To może przyspieszyć do 75 kilometrów na godzinę. Warto też wspomnieć o specjalnym zwiększona objętość zbiornika paliwa – jest to 5,5 litra, więc trzeba będzie częściej tankować. Kolejne pytanie – czy naprawa chińskich motorowerów. Niektóre modele są już dość popularne, ale mogą pojawić się inne problemy, na przykład, aby wyszukać części lub stacji obsługi, gdzie mistrzowie wziął naprawić nieznanego samochodu.

Favorit

Trzeba też mówić o tym motoroweru, który przypomina raczej rower że pedały zamiast po prostu umieścić silnik. Ale w rzeczywistości, za tą maską kłamstw dość silny napędowego o 18 koni mechanicznych. Ale nawet z takim skutera elektrycznego nie może podkręcenie prędkości powyżej 45 kilometrów na godzinę, co do zasady, właściciele są zawsze brakuje. Warto zwrócić uwagę na oszczędne zużycie paliwa – tylko jeden litr idzie do pokonania setki kilometrów – i to pomimo faktu, że zbiornik paliwa ma pojemność dwóch i pół litra. Pojazd waży trochę ponad czterdzieści kilogramów, więc nie należy zakładać, że będzie można jeździć na nim samodzielnie lub z dużą ilością bagażu. Mówiąc najprościej, jest to bardzo ciekawe i przyjemne do jazdy na motorower, który ma niezwykłą stylistykę, mocny silnik i zoptymalizowane zużycie paliwa. Ale to jest bardzo mały i jest przeznaczony wyłącznie dla jednej osoby, a jego ładowność wynosi nie więcej niż sto kg. Ale cena jest dość rozsądne – zaledwie dwadzieścia trzy tysiące rubli.