727 Shares 6712 views

Recenzje właścicieli, „Chevrolet Lacetti” opis modelu

Prawie 190.000 samochodów „Chevrolet” realizowany rosyjskich dealerów w 2013 roku. Jeśli spojrzeć na statystyki sprzedaży, możemy powiedzieć z pewnością, że jest to najbardziej popularna marka w rosyjskim przestrzeniach otwartych (ustępując „olbrzym” przemysłu samochodowego – Wołga VAZ). W większości przypadków, ołów „Lacetti” wśród modeli sprzedaży marki. Niewiele osób wie, że w łacinie nazwa tego modelu oznacza „młodość i wigor.” Cóż, przyjrzyjmy się, jak to jest energiczny sedan.


Zewnętrzny wygląd – opis i opinie właścicieli

„Chevrolet Lacetti” naprawdę wesoły wygląd, ale również luksus to jest bardzo trudne do połączenia. Sądząc po opiniach, najnowsza restyling modelu dał jej bardzo dyskretny i skromny wygląd. W ogóle, według opinii z właścicieli, „Chevrolet Lacetti”, ponieważ pierwsza generacja była znana jego wygląd. Tak, to jest harmonijny, brzydkie formy nie, ale od reszty „Lacetti” samochody będą się różnić trochę. Zaradzić tej sytuacji można tylko stylizacja, ale to omówimy w osobnym artykule. Jak za projekt samochodu „Chevrolet Lacetti”, który jest pokazany na zdjęciu powyżej, to na pewno rodzaj imponujące. Ciekawe optyka, chrom krata i prostokątne przeciwmgielne stworzenie pozytywnego wrażenia na temat samochodu. nadkola i boczne jakby spuchnięte, ale nie muskularny, więc nie można mówić o agresji. Ogólnie samochód nie wygląda jak „pracowników państwowych”, ale coś pomiędzy biznesem a klasą ekonomiczną.

wnętrze

Według opinii z właścicieli, „Chevrolet Lacetti” jest jednym z niewielu low-end, który ma przyzwoity poziom wyposażenia. Przede wszystkim chcę zwrócić uwagę na architekturę panelu przednim. To naprawdę jest wykonany na najwyższym poziomie, ale materiały wykończeniowe mogą być pokachestvennee. Jak opinie właścicieli, „Chevrolet Lacetti” wyposażona jest w bardzo sztywną i dźwięcznym tworzywa sztucznego, które od czasu do czasu daje o sobie znać. Ale nie każdy jest tak pesymistyczny. Twórcy powodzeniem eksperymentował nad kolorem dekoracji wnętrz. Dzięki zastosowaniu odcieni skóry z jasnoszarym wnętrza samochodu zwiększa wizualnie.

parametry techniczne

silnik Gamma nie jest bardzo zróżnicowany – występuje tylko 2 z silnikiem. Podstawa 109 jest wytrzymałe jednostkę objętości benzynowy 1598 centymetrów sześciennych. Silnik sekund w swoim zakresie 1700 „kostki” ma moc 122 KM. Ponieważ pierwszy samochód przyspiesza do „setki” w 11,4 sekundy i 10,6 na sekundę. Szczytowa prędkość – 187 i 195 km na godzinę, w zależności od silnika. Zużycie paliwa jest dość standardowy. Samochód miejski spędza 10 litrów, a utwór 6-6,5 litrów benzyny.

"Chevrolet Lacetti" – cena

Posiadając 432 000 rubli, można bezpiecznie przejść do salonu i kupić nowy sedan w standardzie. Ze względu na wysoką niezawodność i nowoczesny design samochodu, możemy śmiało powiedzieć, że „Chevrolet Lacetti” – doskonała alternatywa dla VAZs krajowych.