552 Shares 7819 views

Renault Grand Scenic – przestronny, szybki, prestiżowy

Produkcja minivan Renault Grand Scenic z towarzyszącymi zmianami i izmeneneniyami strukturalnych trwał od 2004 do 2009 roku. W tych pięciu lat, samochód zwiększył swoje korzystne właściwości, wyprzedzając głównych wskaźników jego poprzednik Renault Scenic, rozszerzona wersja, która jest. Wymiar obu samochodów pozostała taka sama, z wyjątkiem faktu, że rozstaw osi nowego samochodu świeci przez 5 cm i dodano zwisu tylnego 18 cm. Całkowita długość od Renault Grand Scenic wzrósł o 23 centymetrów w stosunku do Renault Scenic. To dużo, ale jeśli wziąć pod uwagę, że ciało jest również nieco przyszedł do ręki, proporcje zostały zachowane, a teraz wszystkie parametry maszyny są we względnej równowadze.

Podstawowymi składnikami modelu Reno Megan, traktowanych jako podstawa do projektowania Renault Grand Scenic, nie wolno było swobodnie zmienić siatkę rozmiarze, a projektanci ograniczały się do zwiększenia długości pojazdu 23 cm. Ale we wszystkich czołowych pozycjach pod względem powierzchowności, a także przy projektowaniu zmian ustrojowych miała pełną swobodę działania, a fakt ten nie omieszkał skorzystać z deweloperami. Modernizacja głównie wpływa wnętrze Renault Grand Scenic, która dokonuje przeglądu prawie wszystkie pozytywne i nie pozostawiają wiele do życzenia. Wewnątrz znajdują się trzy rzędy siedzeń, jak przystało na minivan. Drugi i trzeci rząd są modulowane w sekundach. Poduszki są umieszczone blisko podłogi i tyłu – każdy w swoim gnieździe. Okazuje się całkowicie płaską ziemię, dzięki tej użytecznej sektorze tylną przestrzeń samochodu wzrosła do 1920 litrów. Nawet dla minivan, że to dużo.

Circular szklenie Renault Grand Scenic oferuje niespotykany poziom oświetlenia w świetle kabiny na zewnątrz. Główny strumień światła przechodzi przez wielki obszar szyby prawie pół kwadratowy. m. Lekka i dodaje podwójny dach o powierzchni 1,6 tys. m. Duże okna boczne dać dobrą opinię w środowisku miejskim, a tylne drzwi szklane uzupełnia widoczność z tyłu obwodzie maszyny. Przy słonecznej pogodzie można zmniejszyć poprzez oświetlenie z okiennicami zainstalowanych na bocznych i tylnych okien.

Fotel kierowcy Renault Grand Scenic jest wyposażony w zestaw urządzeń, które regulują wysokość siedziska, zmieniając swoją pozycję w stosunku do kolumny kierownicy i pedału gazu i hamulców. Tazhe założona oparcie drążki zmiany. Dźwignia zmiany biegów umieścić na desce rozdzielczej i jest zawsze pod ręką. Short-przełączający, cichy, osiągając utrwalenia.

Dobrze przemyślany system bezpieczeństwa wszystkich samochodu, zaczynając i kończąc ABS zestaw poduszek powietrznych w wysokości sześciu sztuk. Elektroniczna kontrola hamowania rozkład siły hamowania na wszystkie koła zapewnia wyjątkową gładkość. Silniki z Renault Grand Scenic nielicznych trzy różne pojemności silnika benzyna i mocy od 115 do 135 KM, a dwa turbodiesel – 100 i 120 KM napędowy koła 16 cali, opony rozmiar 205/60. Transmisja może być w dwóch wersjach, z pięciostopniową ręcznego przekładni lub sześć prędkością. Samochód Renault Grand Scenic w drogich, zaawansowanych wariantu dostaje automatyczną skrzynią biegów cztery prędkości.