689 Shares 3068 views

Hydroizolacja podłodze w łazience – zwłaszcza zalecenia i

Bardzo często relacje z sąsiadami mogą zostać uszkodzone ze względu na fakt, że masz je przypadkowo zalane. Nie tylko, że z tego powodu, jest pogorszenie stosunków, sprawca musi wydać znaczną kwotę naprawy w domu, jak iw krajach sąsiednich. Aby uniknąć tych problemów, izolacji podłogi w łazience muszą być wykonywane sprawnie i niezawodnie.

Obecnie istnieje wiele różnych materiałów, ale najbardziej popularne i lubiane są hydroizolacji materiały, które są produkowane przez takich znanych firm jak CERESIT, IVSIL, Glims. Hydroizolacja podłodze w łazience odbywa się metodą tapetowania lub drogę do prania. To wszystko zależy od powierzchni, a także okresu, dla którego konieczne jest przeprowadzenie niezbędnych prac.

Jeśli uszczelniania podłogi w łazience prowadzi sposób z powrotem na linie przy użyciu materiałów, których rolki są wzmocnione poliestru lub włókna szklanego, lub mające podstawę bitumu. Przy układaniu tego ostatniego, to konieczne jest zastosowanie palnika, a wszyscy inni są samoprzylepne bazowej. Głównym celem ich stylizacji jest wysokiej jakości materiał i dokładne oznaczenie.

Hydroizolacja podłodze w łazience przy pomocy rolek nie zawsze są przydatne w małych pomieszczeniach. Okleechnaya sposób jeszcze bardziej wiarygodne, ale jest to czasochłonne i pracy. Podczas korzystania z bitumu bazowa powinna być dobrą wentylację podczas pracy, ponieważ nie ma nieprzyjemny zapach. Ale zaletą jest to, że od razu po ułożeniu materiału jest to możliwe do zrobienia. Ale jedna z wad jest to, że wysokość pomieszczenia jest ograniczona do kilku centymetrów.

Hydroizolacja podłodze w łazience metodą powlekania jest bardziej uniwersalny, a więc w nowoczesnym budownictwie jest używany znacznie częściej. Sposób ten charakteryzuje się prostotą i wydajności. Przy wykonywaniu tego rodzaju pracy nie jest konieczne przeprowadzenie wszelkich prac przygotowawczych, które w swoim czasie oszczędza czas. Zastosowanie jako masy uszczelniającej bitumu i polimeru i polimer na bazie cementu i cementu kit i różnych uszczelniających.

Najczęściej są materiały bitum-polimer i bitumu z gumy. Ze względu na właściwości tych materiałów są dobrze przylegać do powierzchni i są odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych. Podobnie jak w pierwszym i drugim przypadku, aby być zainstalowane w żywicy, która nieznacznie zmniejsza wysokość pomieszczenia.

Często stosuje się w bardziej tradycyjny sposób uszczelniania za pomocą cementu i cement polimeru pasty. Ich wytwarzanie wymaga wody, cementu i zaróbkę polimeru. Ten rodzaj izolacji posiada wysoką trwałość i niezawodność, a wadą jest to, że przygotowana mieszanka powinna być bardzo szybko położyć, więc nie mogą być przechowywane przez długi czas.

Jednym z najbardziej zaawansowanych uszczelka poliuretanowa jest lany. Różni się tym, że jest to pojedynczy materiał składnik, który nie tworzy stawy i chroni przed różnymi drobnoustrojami, a to jest możliwe do natychmiastowego klejenia płytek. Uszczelnianie powlekania metodą najlepiej nadaje się do niewielkich przestrzeni, w których może być zastosowany z wałka lub pędzla. W celu przeprowadzenia uszczelnienie spoin i szwów, stosuje się masy akrylowej lub uszczelniaczy.

Uszczelniania drewniana podłoga w łazience odbywa się albo za pomocą bitumu, albo za pomocą kitu jednoskładnikowego poliuretanu. To ostatnie pozwala zabezpieczyć drewnianą podłogę z różnych szkodników i napięty gazowej. Ponadto, tego typu mastyk zachowuje swoje właściwości w zakresie temperatur od -40 do + 90 °, co jest szczególnie przydatne w domach wiejskich lub domki.

Podczas przeprowadzania tego typu naprawy konieczne jest ścisłe przestrzeganie technologii, a praca jest wykonywana tylko przy dodatnich temperaturach i wilgotności powietrza nie powinna być wyższa niż 60%.