351 Shares 1889 views

„Home” fińska sauna w mieszkaniu

Wizyta w łaźni i saun w ostatnich latach staje się coraz bardziej powszechne. Ktoś parze zdrowia, a ktoś tak spędzać czas z przyjaciółmi. Ale chyba każdy z marzeń, że miał własną saunę w mieszkaniu. Raz było to niemożliwe, nawet sobie wyobrazić, ale dziś jest rzeczywistością.

Jaki jest sekret popularności?

Sauna fińska – jeden z najbardziej popularnych rodzajów kąpieli. Panuje przekonanie o ich zagrożeń i korzyści dla zdrowia ludzkiego. Jednakże, mają one złego jest taki sam jak innych sauny (są przeciw-rdzeń, wysokie ciśnienie krwi u pacjentów z innymi chorobami przewlekłymi i kobiet w ciąży), i jest to nieodzowne. Tak więc, w saunie ma pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, praca płuc, oczyszcza ciało toksyn i zanieczyszczeń (skutkuje oczyszczanie) i zwiększa tonu pracy mięśni, łagodzi naprężenie i naprężenie. W celu uzyskania korzystnego efektu procedury, czas spędzony w saunie nie powinno przekraczać 15 minut. Sauna fińska jest często używany przez tych, którzy chcą schudnąć. Jednak schudł wkrótce powróci jako utracone zgromadzone w płynie ustrojowym, a nie tłuszczu. Dlatego sauna jest dobry tylko jako procedura przechodzącą w kompleksowy program odchudzania. Na przykład, regularne wizyty w saunie, stosując naturalne peelingi i maski podciągnął zwiotczenie skóry po utracie wagi, zwraca jego elastyczność, napięcie i miękkość.

"Home" sauna fińska. zdjęcie

Ze względu na tak wiele dobrych cech, wielu mieszkańców miasta sen osobistego sauny w mieszkaniu. Ponadto, jest doskonale łagodzi stres i bezsenność, które jest tak ważne dla współczesnego mieszkańca miasta. Zainstalować go nawet w małym mieszkaniu (nie w apartamentach) jest całkiem możliwe – dzisiejsza technologia może zrobić, a nie co. Decydując się na ten krok, naprawdę pomyślany urzeczywistniać na trzy sposoby. sauna fińska, można kupić gotowe (produkcja przemysłowa), możliwe jest, aby zebrać i zamontować własny (pod warunkiem, że ty lub przyjaciół odpowiedniej wiedzy), aby zamówić łaźnia parowa w firmie, która specjalizuje się w produkcji i montażu poszczególnych saun. W tym przypadku, łaźnia parowa będą instalowane i montowane tylko przez dostępne opcje mieszkań i pomieszczeń, w których sauna będą ważne.

sauna fińska w warunkach mieszkalnych

Projektanci firmy będzie produkować pomiary, aby obliczyć ilość i koszty materiałów, daje cytat, a następnie przystąpić do produkcji pary. Instalacja będzie również włączone do ogólnego wykazu prac. Sauny zebrane „pod klucz” (z zastrzeżeniem uczciwości producenta), doskonale nadające się do pokoju, a także ich praca jest zgodna z „osobliwości” o szczególnym mieszkaniu komunikacyjnej. Fabryka w postaci pary nie mogą przylegać do ściany lub być przystosowane do transmisji danych. W takim przypadku będzie wymagać dodatkowych prac instalacyjnych. sauny fińskie zwykle umieszczone w łazienkach (jest odpływ wody i tak dalej. D). Jednak zdarza się, że są one zainstalowane na szeroki ogrzanej loggię. Dla tej opcji będzie musiał przejść przez całe mieszkanie specjalny komunikat, że nie zawsze jest możliwe. Home sauna jest zasilany energią elektryczną, a jego prędkość przepływu może być znacząca. Średni koszt instalacji sauny w mieszkaniu zaczyna się od 100 tys. Rubli bez instalacji.