442 Shares 9470 views

Toalety "Cersanit". Polska jakość i niezawodność

Wybierając instalację wodno-kanalizacyjną dla własnego domu, chcę zobaczyć sprzęt, który będzie nie tylko piękny, ale również praktyczny i niezawodny. Wszystkie te cechy są w pełni wykorzystywane do misek toaletowych "Cersanit".

Ciekawe szczegóły

"Cersanit" to młoda firma zajmująca się produkcją ceramiki i sprzętu sanitarnego. Firma powstała w 1998 roku w Polsce. Jest też siedziba główna w Kielcach. Niezwykła nazwa to połączenie dwóch słów "ceramika" i "sanitacja". Doskonale scharakteryzują główny kierunek przedsiębiorstwa. W Rosji towary tej firmy są bardzo popularne. Kupujący znają produkty słynne, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, a także miski toaletowe Cersanit. Ostatni produkt na naszym rynku jest szczególnie dobrze znany. Konsumenci zawsze wybierają najlepsze, więc zapotrzebowanie na produkty polskiej firmy stale rośnie. To sprawia, że firma stale nabiera tempa i zwiększa możliwości produkcyjne. Już ponad 40 procent zysków jest eksportowanych. To mówi o tomach, a przede wszystkim o światowym uznaniu.

Pozytywna jakość produktu

W Rosji polskie klozety "Cersanit" sprzedano od prawie 40 lat. Wiele dużych sklepów i centrów handlowych stara się mieć te produkty w swoim zasięgu. Wybór ten jest całkowicie uzasadniony, ponieważ produkty słynnego polskiego producenta mają wiele ważnych zalet:

1) Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które przeszły wszystkie poziomy weryfikacji i uzyskały niezbędne certyfikaty. W pełni spełniają wszystkie europejskie normy dotyczące bezpieczeństwa środowiskowego i higienicznego tego rodzaju produktów.

2) Produkty wytwarzane są w dużych przedsiębiorstwach przy użyciu nowoczesnych technologii.

3) Bogaty asortyment jest stale aktualizowany przez nowe modele, które wykorzystują unikalne osiągnięcia techniczne. Technologowie bardziej skłaniają się do klasycznych form, uzupełnianych przez doskonałą jakość wykonania.

Wszystko to najlepiej opisuje muszle klozetowe "Cersanit" i czyni je godnymi pozazdroszczenia.

Opinia publiczna

Spośród wszystkich różnorodnych produktów wyróżnia się toaleta "Cersanit". Opinie o tym produkcie są zawsze pozytywne. Wśród ludności są bardzo popularne:

  • Tradycyjne podłogi,
  • Nowe wiszące,
  • Kompaktowe warianty połączenia muszli klozetowej ze zbiornikiem.

Każdy z nich ma swoje zalety i zalety. Ogólnie rzecz ujmując, klienci zwracają uwagę na następujące cechy charakterystyczne całej gamy produktów sanitarnych "Cersanit" do toalety:

  1. Praktyczność. Modele są zaprojektowane w taki sposób, że są bardzo wygodne w obsłudze.
  2. Niezawodność. Każdy produkt jest szczególnie silny.
  3. Niepowtarzalna biel, która trwa długo.
  4. Elegancja produktu uzupełnia jego kompaktowość. To zajmuje niewiele miejsca, co jest szczególnie ważne w nowoczesnych małych mieszkaniach.

To dlatego ludzie coraz częściej wybierają muszlę "Cersanit" na wnętrze ich toalety. Informacje zwrotne szczęśliwych właścicieli pomagają w podjęciu właściwej decyzji.

Dwa w jednym

Kupując instalację wodociągową, ludzie mają tendencję do wyboru bardziej technologicznie i funkcjonalnie. Dlatego też większość kupujących zwraca uwagę na muszli klozetowej "Cersanit". Jest bardzo wygodny i łatwy w obsłudze. Dodatkowo, urządzenie łączy bezpośrednio miskę muszli i zbiornik spłukujący. Pozwala to rozwiązać dwa problemy na raz. Takie urządzenia mogą się różnić w kierunku przepływu:

  • Pionowe,
  • Skośne,
  • Poziomy.

Podobnie jak wszystkie inne miski klozetowe są wykonane z wysokiej jakości fajansu. Większość modeli uzupełnia siedzisko z wieczkiem, które często są wykonane z ergonomicznego polipropylenu. Ten materiał jest uważany za wystarczająco silny. Czasami siedzenia używają duroplastu. Jest odporny na zarysowania, nie powoduje korozji i bardzo ciepła w dotyku. Niektóre modele wykorzystują ciekawe urządzenie o nazwie "mikrolift". Przypomina bliżej drzwi, co zapewnia płynne podnoszenie i opuszczanie pokrywy. Woda opadająca odbywa się poprzez naciśnięcie jednego przycisku, który może pracować w dwóch trybach.

Wersja zawieszona

Techniki firmy wykorzystują nowe obiecujące kierunki podczas projektowania modeli. Rezultatem takiego rozwoju jest wisząca toaleta "Cersanit". W swoim projekcie stosuje się nietypową metodę mocowania, która na pierwszy rzut oka może wydawać się dość silna. Ale ta opinia jest błędna. Modele tego typu są mocowane dzięki ramy jednocześnie do dwóch powierzchni: ściany i podłogi. Daje to dodatkową niezawodność urządzenia. Zgodnie ze specyfikacjami technicznymi takie próbki mogą wytrzymać do 400 kilogramów. To więcej niż wystarczające do użycia w życiu codziennym. Wieszak miseczek toaletowych jest wąski (szerokość od 50 do 55 centymetrów), średnio (od 55 do 64 centymetrów) i modele kątowe. Umożliwia to wybór właściwej opcji w oparciu o ilość wolnego miejsca. Dodatkową wygodą jest to, że podłogi w toalecie pozostają całkowicie bezpłatne. To ułatwia czyszczenie. Toalety tego rodzaju w firmie są produkowane w ponad 13 modelach. Najbardziej popularne to: Olimpia, Venezia, Deco, Delfi, Eco, Iruda i Prezydent.