385 Shares 5230 views

Syfon do pisuaru: rodzaje funkcji instalacyjnych

Pisuar – oszczędne pod względem zużycia wody wodociągowej obiektu. Dziś, narzędzia te są instalowane nie tylko w toaletach publicznego celów, ale także w tradycyjnych domach. Wybór dobrego pułapkę na pisuaru, można osiągnąć znaczące oszczędności w obszarach, gdzie istnieje wodomierze.

Odmiany syfonów od typu instalacji

Na podstawie charakterystyki instalacji można wybrać ściennych i podłogowych syfon pisuaru. Wszystkie modele z pierwszego typu cieszą się dużą popularnością, ponieważ ich instalacja wymaga mniej miejsca. Sekcja ta zawiera ukryte pułapki z uwalnianiem wody, skierowanej do ściany, jak również z systemu otwartego pionowego wylotu.

Podłoga Syfon do pisuarów – bardziej uciążliwy sposób. Dlatego instalacja takich wzorców korzystnie w układzie uciekają toalet w miejscach publicznych. Zgodnie z naturą dostarczania wody wydziela się następujące systemy podłogowe:

  • tselnootlitym pisuar z syfonem;
  • ceramiczny pisuar z syfonem;
  • składany pisuar z syfonem.

montowanie

Zainstalowaniu syfon pisuaru jest dość pracochłonne. popełniane błędy mogą spowodować uszkodzenie drogiego fajansu, wyroby sanitarne, podłogi lub płytek ściennych.

Zainstalowany syfon do pisuaru, co następuje:

  • zdemontowany i demontażu starego systemu;
  • czyści się z zanieczyszczeń rury kanalizacji i drenażu;
  • kompilacja nowego syfonu zgodnie z zaleceniami producenta;
  • gotowy do montażu zespół jest przymocowany do zlewu, a następnie jest dostarczana do rury ściekowej;
  • sprawdzane pod kątem szczelności, przeprowadzana jest na wykonywaniu testów.

Konkludując

Wcześniejsze generacje dobrze traktowani eksploatacji ograniczony zestaw armatury. Nowe mieszkania syfon pisuaru poziomej często instalowany domyślnie. W niektórych obszarach mieszkalnych dostarczyć kilka łazienki. Dlatego, bidet i wc sąsiedztwo tutaj jest logicznym rozwiązaniem.

W ogóle, syfon pisuaru jest logiczną częścią pokoju dowolny męskiej. Takie urządzenia sanitarne zapewnia nie tylko komfort dla człowieka, ale także wizualnie atrakcyjnym rozwiązaniem. Utrzymanie czystości w pomieszczeniu, co pozwala zaoszczędzić na zużyciu wody, higieny osobistej – tylko ułamek tych motywów, które zmuszają do nabycia domów podobnych systemów.