248 Shares 5523 views

Dzień zdrowia

Jest jedno święto, które jest przeznaczone dla każdego człowieka na ziemi, a raczej na jego zdrowie. To się nazywa – Światowy Dzień Zdrowia. Jest obchodzony corocznie 7 kwietnia, a po raz pierwszy obchodzony w 1948 roku.


Ten dzień był trudny, został oznaczony przez innego ważnego wydarzenia. WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) stworzył również 7 kwietnia 1948 rok. Od tego wydarzenia, i to jest święto zdrowia. Członkowskie, które są częścią tej społeczności, każdego roku, wyznaczyć sobie konkretne cele dla poprawy zdrowia i ustalić plan ich realizacji.

Zwracają uwagę społeczności światowej w ważnych kwestiach, takich jak zmniejszenie śmiertelności dzieci, biorąc pod skrzydłami swoich kwestii macierzyństwa, opracowanie nowych metod leczenia chorób takich jak AIDS, gruźlicy i malarii i innych niebezpiecznych infekcji. Ponadto, przedstawiciele WHO monitorowania wydanie nowych leków, monitorowanie ich skuteczności i bezpieczeństwa, zaleca się bardziej nowoczesne metody leczenia, itd.

Dzień Zdrowia – wakacje, kiedy ludzie z całego świata zwracają uwagę na tak ważnych pojęć, jak trwałość i dobrą jakość życia. W to święto szczególnie skupia się na tym, że zdrowie tylko osoba może zapewnić radość życia i pracy twórczej.

Dzień Zdrowia – dzień od przypomnienia, że każda osoba na naszej planecie ma wielką odpowiedzialność za ich istnienia. Ponadto, każdy z nas powinien dbać o swoich bliskich i krewnych w podeszłym wieku, szczególnie jeśli są chorzy z nieuleczalnych chorób.

Na przykład, kto poświęconej Światowy Dzień Zdrowia w 2012 roku w wieku dojrzałości i prezentowane prace prowadzące z zaleceniami lekarzy, jak żyć pełną sekundę, ostateczną połowę swojego życia, jak pozostać aktywnym członkiem społeczeństwa. Kwestie te są bardziej pilne niż kiedykolwiek, ponieważ liczba ludności na świecie gwałtownie się starzeje, o czym świadczą statystyki.

Raport WHO podkreśliła, że dobry stan zdrowia, która powinna dążyć do każdego członka społeczeństwa, zwłaszcza w młodym wieku pomoże utrzymać pełną, wysokiej jakości i produktywnego życia w podeszłym wieku. Taki proces starzenia jest czynnikiem, który to samo odnosi się do bogatych i biednych, mężczyzn i kobiet.

Jak uczcić to święto? Byłoby dobrze, aby pamiętać, niezwykle Dzień Zdrowia! Scenariusz można myśleć z wyprzedzeniem i nazywają to zabawny i opiekuńczy ludzie. Było to szczególnie ważne dla niego w szkołach i uczelniach wyższych, chociaż kultura aktywnego trybu życia w postaci gry mogą być oferowane już w przedszkolu, w starszych grupach. Wtedy to święto wejdzie w życie codzienne dzieci i za każdym razem, gdy chcesz powtórzyć Światowy Dzień Zdrowia. Skrypt, który będzie pełen ekscytujących gier na świeżym powietrzu, dać im jasną motywację do utrzymania zdrowego stylu życia. Dzieci odczuwają potrzebę ćwiczenia poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie medycyny i higieny.

Najlepsze wakacje – to taki, który zaprosił weteranów tego sportu, lub po prostu ludzie entuzjastycznie o nich. Pokazują one, przez przykład, jak zachować doskonałą kondycję fizyczną i zatrzymać się popytu w zaawansowanym wieku. Taka komunikacja – najbardziej skuteczne.

Dla grup młodzieżowych lepszy dzień na wakacje w kraju, aby znaleźć. Aby prawidłowo zorganizować, konieczne jest, aby młodzi ludzie sami opracowali plan działania. Preparat może obejmować rodziców i młodszych braci i siostry, wesołych świąt są spełnione. Rodzice mogą przyczynić się, przypominając sobie, jak jako dziecko grając w „Summer Błyskawicy”.

Doskonałym rozwiązaniem tego problemu – obciążenie autobusy i opuścić miasto, bo 07 kwietnia (World Health Day) zbiega się z przebudzenia natury. Nie można podzielić na oddzielne grupy, a według scenariusza, należy przejść do ekscytującej kampanii, która jest zarejestrowana w trasę. To święto nigdy nie zapomnisz!