721 Shares 6252 views

Całowanie dzień w Rosji

06 lipca – Międzynarodowy Kissing Day, ale w Rosji, na tyle dziwnie, to święto nie stała się popularna dopiero teraz, chociaż Rosja całowanie kochał zawsze i wszędzie. Dlaczego są tylko tradycyjne rosyjskie pocałunki potrójnie!


To święto zostało wynalezione w Wielkiej Brytanii pod koniec 19 wieku, a następnie zatwierdzony przez ONZ (Organizacja Narodów Zjednoczonych). Od tego czasu w wielu krajach w Europie i Ameryce świętować dzień pocałunku różne imprezy świąteczne, masowych akcji, konkursach. Tak więc, na przykład, często organizuje konkursy na najdłuższy pocałunek lub nietypowe w Niemczech i we Francji. Nagraj którego czas został ustawiony na pocałunku dzień w 2000 roku, to 30 godzin i 59 minut. Do dnia dzisiejszego jest to najdłuższy pocałunek w historii. Wykonana nawet w Księdze Rekordów Guinnessa.

Jeśli mówimy o całowaniu dzień w Moskwie, w Rosji jako całości, nie można uznać sowieckie czasy na te wakacje i całując publicznie uznano złą formę, o ile, oczywiście, nie był to znak powitania. Na Zachodzie natomiast już pocałował. Teraz to było bardzo różne czasy. W centralnym parku miasta publicznie posiadanych akcji w danym dniu, organizatorzy, którzy przygotowali miejsce, ustalić czas i zasady konkursów. Co więcej, nawet zainstalowany stoisk z wizerunkiem prezydenta, z których każdy może zrobić zdjęcie w momencie pocałunku.

pocałować dni – to nie tylko wakacje, ale kolejny powód, aby pokazać swoją miłość do rodziny i drogich osób. Ponadto jest to również rodzaj rytuału. Starożytne ludzie szczerze wierzył, że w tej chwili dwie osoby dzielą dusze. Więc co jest naprawdę pocałunek? Ten dotykowy do czegokolwiek lub kogokolwiek z jego ust, aby wyrazić swoje uczucia. Dlaczego ludzie to robią? Tak, bo to jest po prostu ładny, choć wielu naukowców nas wierzy, że proces ten jest genetycznie zaprogramowany w człowieku.

Dniu pocałunku na każdym rogu można zobaczyć różnorodne pocałunkami. Najczęstszym jest, oczywiście, miłość, która uosabia emocje. Ponadto, nie mniej popularny przyjazne całować, kiedy ludzie w spotkaniu wyraził poczucie radości i uczucia. Ponadto, istnieją pocałunki pokrewnych oraz, oczywiście, powietrze.

6 lipca – Międzynarodowy Dzień Całowanie jest nie tylko dla ludzi, którzy lubią lub młodzieży, ale również dla niektórych naukowców. Niewiele osób wie, ale w tym dniu ogłosił wyniki badań, które zostały przeprowadzone w tej delikatnej dziedzinie. Udowodniono na przykład, że człowiek, który całuje żonę codziennie rano, otrzymuje wynagrodzenie znacznie wyższy niż tych, którzy zaniedbane ten zwyczaj. Prawdziwy pocałunek powinien trwać co najmniej trzy minuty. Niektórzy ludzie są tak bardzo lubię to robić, że poszczególne państwa mają wprowadzić zmiany do prawa. Na przykład, w amerykańskim stanie Connecticut jest zabronione mężów całuje swoje żony w niedziele, które, szczerze mówiąc, zaskakujące.

Jak na lekarstwo, doradza się całować nie tylko od święta i na co dzień, jak ten proces ma magiczne i lecznicze właściwości. Na przykład za pomocą tego można schudnąć, aby rozszerzyć na kilka lat swojego życia, a nawet poprawić odporność. Ludzie, którzy robią to codziennie, 2 razy mniej chorują od patologii serca.

W dniu pocałunkami w Moskwie szczególnie uroczysty, jest wrażenie, że w tym dniu, miasto staje się uosobieniem miłości. Obok festiwali, przywołania i różnych legend związanych z symbolem festiwalu, opinie naukowców omówione. Ciekawostki o całowaniu zawarte w pismach greckiego filozofa Platona. Przypuszczał, że początkowo każdy człowiek miał dwie pary nóg, rąk i dwóch głowach. Bogowie raz bardzo zły na człowieka, na jego arogancji i jego kara została podzielona na dwie części, rozrzucając je na całym świecie. Od tego czasu ludzie szukają dla siebie, a spotkanie jest możliwe tylko poprzez bezinteresowny pocałunku.