353 Shares 7755 views

W rzeczywistości, jak podłączyć joystick, nic wielkiego

Realizm w dzisiejszych grach bród: to historie życiowe i dobrą grafikę i praktycznie nieograniczone możliwości w rozgrywce. Jednak nie wszystko ogranicza się do składnika oprogramowania gry. Wszystkie rodzaje urządzeń: Specjalne głośniki, okulary 3D i joysticki są zaprojektowane, aby dać jeszcze więcej realizmu. Jeżeli pierwsze dwa urządzenia dopiero niedawno zaczął zalewać nasze życie, kontrolery gier są znane od konsol do gier TV.

Wydawałoby się, że to w zwykły joystick? Ale wyobraź sobie: gra wyścigi samochodowe, nie będzie naciskać strzałki na klawiaturze i włączyć prawdziwe koło! Joysticka dla symulatora lotu jest prawie całkowicie przeniesie Cię za kierownicą samolotu lub helikoptera. Realistycznie? Nadal!

Po podłączeniu wielu urządzeń do komputera, użytkownicy często mają do czynienia z pewnymi problemami. Rozważmy w tym artykule, jak podłączyć joystick.

Po pierwsze, określa, że jest połączone za pomocą łącznika. Następnie bada komputer i zlokalizować port odpowiadający złączu urządzenia. Przed podłączeniem joysticka, upewnij się, że złącze i port na mecz komputera.

Dla dowolnego sprzętu w komputerze wymaga specjalnego, specyficzne tylko dla swojego oprogramowania, zwanego sterownika w kraju. Zazwyczaj chodzi na dysku z urządzenia. Przy zakupie joystick należy zapytać sprzedawcę, czy producent sterownika dostarczonego.

Tak więc, gdy joystick na PC jest fizycznie podłączone do komputera, należy zainstalować oprogramowanie do niego. Aby to zrobić, włóż płytę, która miała go zakończyć. W większości przypadków, Windows znajdzie odpowiedni sterownik na płycie CD i instaluje je. Ale czasami trzeba to zrobić ręcznie. W tym przypadku, po prostu otwórz ikonę napędu w „Mój komputer” i uruchomić instalację.

Podczas instalacji, kierowca musi zapoznać się z umową licencyjną i zaakceptować. Po tym, rozpocząć instalację. W trakcie całego procesu użytkownik musi tylko nacisnąć przycisk „Dalej”, „OK” lub „Gotowe”. Według instalacji sterownika w systemie Windows jest zakończona, uruchom ponownie system może zaoferować. Zgadzam się z nim.

Proces instalacji oprogramowania dla wszystkich rodzajów urządzeń mogą być znane wielu użytkowników, ponieważ w ogóle nie jest taka sama dla wszystkich urządzeń. Istnieje jednak jedna cecha. Po udanej instalacji sterownika, będzie oferowane procedurę kalibracji. Jest to dość proste i sprawiają, że koniecznością. Będziesz po prostu trzeba kliknąć „Dalej” i postępuj zgodnie z instrukcjami. Kalibracja joysticka jest przeznaczony do rozpowszechniania prawidłowo osie współrzędnych w grze i ustawić dokładność urządzenia. Czasami zdarza się, że już zainstalowany i podłączony joystick zachowuje się niepoprawnie w grze. W tym przypadku zaleca się, aby powtórzyć proces kalibracji.

W tym procesie jest uznana za kompletną. Jak widać, w jaki sposób podłączyć joystick, nic wielkiego. Pozostaje tylko uruchomić grę i go przetestować.

Aby uzyskać instrukcje, jak podłączyć joystick, pozostaje dodać tylko jedno: jeśli z jakiegokolwiek powodu dysk kierowca nie posiada lub utracił prawo oprogramowanie można znaleźć w Internecie. Podczas poszukiwania tylko wybierz sterownik, który jest odpowiedni dla danego joysticka. Instalacja innego oprogramowania nie gwarantuje prawidłowe działanie urządzenia, a w niektórych przypadkach może prowadzić do pogorszenia jej.