899 Shares 1318 views

Szelki rowerowe Pilot 750: opis, charakterystyka

Rower jest bardzo przydatną formą transportu. Jego popularność rośnie tuż przed oczami. Wynika to z kilku ważnych powodów:

  • Sytuacja ekologiczna na Ziemi niestety nie poprawia się, więc musisz przełączyć się na bardziej przyjazny dla środowiska transport, czyli rower;
  • Tani sposób przyciąga także niektórych osób: w przypadku benzyny i taksówek na trasie stałej nadal trzeba płacić, więc aby oszczędzić, warto przełączyć się na transport dwukołowych;
  • Jeżdżąc na co dzień na rowerze, można stale utrzymywać swoje mięśnie i zdrowie w tonie, więc jest to również użyteczny sposób poruszania się.

Dlatego ludzie stopniowo przemieszczają się na rower. Można to osiągnąć zarówno w pracy, jak iw szkole. Jedynie konieczne jest wybranie odpowiedniej jednostki. Stels Pilot 750 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy zdecydują się na zmianę z wygodnej foteli samochodowej na siodło rowerowe.

Dlaczego folder?

Stels Pilot 750 to rower składany. Jego główną cechą jest to, że jej rama składa się z dwóch części, które można składać na pół. Nie zawsze rozwinięta infrastruktura rowerowa, z tego powodu w miastach jest tak mało dróg rowerowych i niezawodny parking. Dlatego pojazd nie ma wyjścia. W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem będzie składane pudełko. Może być przechowywany w stanie złożonym nawet pod biurkiem. Jeśli w pobliżu miejsca nauki lub pracy nie ma specjalnego miejsca parkingowego, można po prostu kupić Stels Pilot lub inny składany.

Stels Pilot 750 24: specyfikacje

Jednostka ta może być przypisana do najczęściej spotykanych rowerów. Jest to stosunkowo niedrogi model, więc cechy charakterystyczne są niskie.

Stels Pilot 750 należy do klasy miejskiej. Dlatego jego "siedlisko" – gładkie drogi asfaltowe. Ponieważ ma tłumienie sztywności (sztywne widelec bez sprężyny), nie jest w stanie przytrzymywać i gasić żadnych wibracji zewnętrznych.

Sama rama wykonana jest ze stali. Jest cięższy od analogowych aluminium, ale tańszy. I warto się tym ostrożniej, jeśli powłoka ochronna farby leci, wtedy metal może zacząć rdzewieć. Ze względu na specyfikę materiału, Stels Pilot 750 waży siedem i pół kilograma. Jest to wskaźnik zwykłego górskiego hardtailu, ale nie składanego miasta (na przykład "Schultz" waży na dobre pięć kilogramów mniej). Ze względu na tę masę, rower Stels Pilot 750 nie będzie wygodny do noszenia.

Rozmiar ramki wynosi szesnaście cali. W zasadzie nadaje się do średniej wysokości. Wzrost może podnieść poziom siodła wyższy.

Stels Pilot 750: hamulce, koła, skrzynia biegów

Ten rower ma dwadzieścia cztery-calowe koła, które wyróżnia je między innymi, ponieważ są one mniejsze (dwadzieścia centymetrów) na konwencjonalnych fałdach. Ale jest to plus, ponieważ im więcej kół, tym lepsza jest stabilność, zwrotność i toczenie, co jest bardzo ważne w warunkach ruchu miejskiego.

Hamulce zarówno z przodu, jak i tylnego koła są obręczem. W przypadku transportu miejskiego na dwa kołowe nie jest konieczne. Stels Pilot to rower o dużej prędkości. Ma przed sobą jedną gwiazdę i kasetę z sześciu stron. W bardziej zaawansowanych modelach prędkość jest przełączana dzięki krzemowi planetarnemu, ale jest drogie, więc jest tu normalne.