423 Shares 3727 views

Najbardziej smaczne i zdrowe marchewki zapiekanka w multivarka

Postęp technologiczny dał nam wiele przydatnych rzeczy w życiu. Jedną z najnowszych innowacji było multivarka, który jest głównym asystent nowoczesnych gospodyń domowych. Rozważmy jeden prosty przepis na zapiekankę z marchwi, która jest na tyle prosty do wdrożenia z Multivarki.

Historia zapiekanka przepis

Początkowo zapiekanka przepis nie miał stałych składników, a jako nadzienia były produkty, które po raz pierwszy trafiły do rąk, ale rok później zdobył status pełnego naczyniu żaroodpornym naczyniu i popularnej w świecie kulinarnym.

Obecnie istnieje wiele rodzajów i przepisy na to danie, ale poniżej będzie napisane o tym, jak to jest przygotowanie marchwi zapiekankę w multivarka „Redmond”, ale, oczywiście, pasują multivarka innej firmy, najważniejsze – obecność trybie „pieczenia”.

Składniki, które są potrzebne do gotowania

Zapiekanka z marchwi w multivarka nie wymaga żadnych niezwykłych składników, większość produkty są już dostępne w lodówce.

– Jaja kurze – 2 szt.

– Low-fat twaróg – 300 g

– Świeże marchew – 300 g

– masło – 70 g

– rodzynki – 50 g

– Suszone morele – '50

– Cukier – 3/4 sztuki.

– Munk – 1/2 sztuki.

W przypadku zestawu określonych produktów, a następnie przejść bezpośrednio do wytwarzania naszych zapiekanek marchwi. Następnie rozważyć bardziej szczegółowo główne etapy przygotowania i ich cechy.

etapy gotowania

Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest starannie umyć marchewki pod zimną wodą i pocierać ją na tarce. Następnie należy umieścić marchewki w misce swojego Multivarki, dodać 50 g masła i zalać 1 szklanką wody filtrowanej.

Marchew trzeba zgasić, więc multivarka ustawić tryb „Parzenie” dokładnie 10 minut. Podczas gdy marchewka duszona, rozpocząć gotowanie masy serowej.

Twaróg i marchew zapiekanka w multivarka wymaga nie krucha, jednorodna i ser, więc trzeba szlifować swój dom, aby skończyć z grubej twaróg. Taki rezultat można uzyskać za pomocą miksera lub sito. Otrzymaną masę należy umieścić w misce posypać cukru. Następnie suszy się i płucze kandyzowane, pocięte na kawałki i umieszcza się w misce z twarogu.

Następnym krokiem jest ułożyć starannie gotowane gulasz z marchwi w misce z serem i wagi jagód, tutaj jest wlać kaszę, wszystkie mieszanki i napęd 2 jaja kurze. Potem nie zapomnij ponownie wszystko dokładnie łopatę.
Dobrze wszystko – podstawa garnek jest gotowy, a druga połowa prac spoczywa multivarka, ale przed wysłaniem wynikowy multivarku mieszanina, smarować dna miski z kawałkiem masła. Pozostałe 20 g oleju wystarczająco dużo, aby wykonać tę procedurę.

Mówi się, że w czasie przygotowywania zapiekankę w multivarka około 40 minut. Po tryb „pieczenia” będzie liczyć czas wyznaczony, twój wierny asystent będzie sygnał dźwiękowy, a tym samym do zrozumienia, że marchew zapiekanka w multivarka gotowy.

Świeży gorący garnek wygląda bardzo apetycznie, ale nie tylko zabrać swoje kulinarne arcydzieło z Multivarki, czekać na moment, gdy garnek do całkowitego wystygnięcia. Jeśli spieszyć, otrzymasz mieszankę kruszenie, zamiast pełnego posiłku. Po zakończeniu chłodzenia puddingów ją pociąć na małe kawałki, które mogą być dalej ozdabiania z cukrem pudrem lub kawałki suszonych moreli i owoce kandyzowane. Dodatkowo można ozdobić różne zapiekanek jagód, owoców lub wlać plasterkach niewielką ilość czekolady lub glazury, więc uczynić danie bardziej wyraziste i eleganckie. I teraz pozostaje tylko, aby zastosować go do stołu z kwaśną śmietaną lub jogurtem.

Alternatywny przykład wykonania podstawy do zapiekanek

Nawiasem mówiąc, nie koniecznie gotować podstawę zapiekanek suszonych moreli i rodzynek zamiast jagód, można dodać różne kandyzowanych owoców lub śliwek. Tak, jak zostało powiedziane powyżej, ten przepis sprawia, że dość proste dostać taki użyteczne i smaczne danie, jak twaróg i marchew zapiekanka. Multivarka receptura sprawia, że to danie jeszcze bardziej przystępne dla codziennego gotowania. Więc rano, kiedy wszyscy gdzieś w pośpiechu i są późno, to jest możliwe, aby przygotować to proste i szybkie do ręki kulinarne arcydzieło dla produktów, dla których nie trzeba biec do sklepu, więc są one zawsze dostępne w lodówce. Cook, eksperyment urzeczywistnia swoje kulinarne pomysły w życie!