497 Shares 8054 views

akustycznie-System "Bluetooth". Recenzje, opisy, specyfikacje

Pięć lat temu, producenci sprzętu audio są dosłownie szalony, rozlewając się na rynku wiele głośników na -Protocol „Bluetooth”. Pomimo tej obfitości, audiogadzhety z baterią okazały się bardzo popularne.

Przyczyną sukcesu akustycznych systemów „Bluetooth” jest dość prosta. Zupa takiego planu jest zawsze do twarzy użytkownika. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie – od domu, a kończąc gdzieś na plaży. Dzięki modułowej urządzenie „Bluetooth” sinergiruyut łatwo ze smartfonu, gdy ta ostatnia może działać jako biblioteki, co jest bardzo wygodne.

Pomimo skromnych rozmiarów, „Bluetooth” akustycznie systemy, modele wyjaśniające czcigodnych producenci nauczyli się bardzo dobrze brzmieć, a czasem nawet może konkurować z przedstawicielami sektora stacjonarnych. Biorąc pod uwagę, że ostatnia cena nie jest tak mała, można powiedzieć, że przenośny głośnik, w niektórych przypadkach będzie najlepszym rozwiązaniem.

Więc przedstawiamy przegląd systemów przenośnych głośników Bluetooth. Rozważmy najbardziej interesujących przedstawicieli tego segmentu, które wyróżniają jakościową składnik zrównoważona i kosztów.

Natychmiast warto zauważyć, że system „Bluetooth” akustycznie pięćset rubli od jakiegoś „łącznik” lub „Euroset” w selekcji nie zostały uwzględnione, ponieważ coś specjalnego pochwalić prostu nie mogę. Pod względem brzmienia i wyposażenia tych modeli jest niczym.

Beats Pill 2.0

Wielu użytkowników stale skarcił marki i segmentu słuchawek w szczególności zakładamy, że wszystkie znaczące osiągnięcia spadł na barki agresywnego marketingu. Ale jak dla systemów przenośny głośnik Bluetooth, tutaj sytuacja jest inna. W tym segmencie ideologia marka działa jak należy i utrzymuje swoją markę.

2.0 Nowy model jest rodzajem Rebild ostatnia generacja „Bluetooth” akustycznie systemów dla telefonów komórkowych ( „Noma» Beats Pill). Druga wersja posiada wsparcie dla NFC, a przy tym przyjazny dla użytkownika interfejs dla czasu ładowania smartfona.

Wraz z głośnikiem baterii waży tylko 310 gramów, ale z dźwiękiem szerokopasmowe głośniki jest określany jako prawdziwych. Bass naturalnie ustępują, ale ulubionym modelem utwór stracić, jak to jest konieczne, choć nie tak głośno, jak chciałbym.

Harman / Kardon Esquire

Marka Harman / Kardon tradycja jest skierowany do segmentu premium. Z jednej strony, a taki system głośników z „Bluetooth” i kosztowne dla przeciętnych kosztów kupujący trudnopodomnye. Ale z drugiej strony – mamy zespół bardzo wysokiej jakości, przyjemny w dotyku i materiałów wizualnych, a także prawdziwie fascynujący dźwięk.

Na wyjściu otrzymujemy doskonale szczegółowy obraz z pełnym basem i nie posiada każde przenośne „Bluetooth” akustycznie system. Warto również wyróżnienie i żywotność baterii – około 10 godzin przy maksymalnej głośności. Ponadto, para mikrofonów w obecności zasady, można rozszerzyć możliwości urządzenia, na przykład, z głośnika.

Jedyną rzeczą, warto zauważyć, że głośnik jest czymś więcej niż pulpicie, a nie jesteśmy przyzwyczajeni do widząc ją – droga przenośne. Rzecz okazała się delikatna i zbyt ciężki (około kilograma), dlatego należy mieć na uwadze tę kwestię przed zakupem.

JBL Pulse

Nowy z JBL zachowuje całą tradycję marki – jakość i postępuj nie overprice. System Bluetooth głośnik „Pulse”, aby uzyskać rozsądne i niedrogie. Dodatkowo producent dodaje do modelu to miły bonus – multi-kolorowe dynamiczne oświetlenie, które fascynuje dobrą połowę użytkowników. Mimo obfitości świecącymi światłami, ogólny ton podświetlenia jest wybrany prawidłowo – nie ma ciśnienia na oczy, ostrość nie rozprasza i ma zróżnicowany zakres.

Tu można dodać bardzo wysoką jakość wykonania, dobry dźwięk, około pięciu godzin na bateriach przy maksymalnej głośności – i mamy bardzo ciekawy system głośników z „Bluetooth” na telefonie. Ogólnie rzecz biorąc, nie wystarczy kupić kolumnę, która będzie skromnie stanąć w kącie, a teraz dekoracji wnętrz.

Philips Fidelio P9X

Ten system głośników jest logicznym rozwinięciem ostatniej generacji P9. Zupełnie usunąć przykrywkę stojak, który dodany do całej konstrukcji zwięzłości i elegancji. Jeśli chodzi o dźwięk obrazu meta modelu gdzieś w czołówce, głównie ze względu na pasywnych systemów grzejnikowych i udanych zakres głośniki z parą głośników wysokotonowych, którzy wyróżniali się nie tylko szczegółowy dźwięk, ale również dopuszczalne bas.

Jeśli chodzi o wielkość, większość użytkowników jest zadowolonych z najwyższych wskaźników. Również wiele przyjemność i autonomia model – około 8 godzin. Ponadto, obecność konkretnego interfejsu AUX umożliwia podłączenie praktycznie każdego audioperiferiyu oraz moduł NFC płynnie synchronizuje się z systemu gadżetów mobilnych.

Sony SRS-X5

„Sony” Firma posiada w swoim arsenale imponującym składzie głośników, a nowy gadżet SRS-X5 wykazuje doskonałą jakość, jakość i moc dźwięku. Model ten okazał się zauważalnie szczuplejsze swoje poważniejsze odpowiedniki – X7 i X9, ale waga mimo to pozostał ponad kilogram.

Jeśli weźmiemy pod uwagę zabrudzonych materiałów stosowanych w budowie i wyglądzie atrakcyjnej, a następnie wykorzystać te odkryte akustyki nie jest konieczne, tylko szkoda, zarysowania lub policzek ketchup.

Z dźwiękiem w systemie jest wszystko w porządku: trzy głośniki o łącznej pojemności 20 watów daje doskonały obraz dźwiękowy. Jeśli nie należysz do kohorty miłośników doskonałego dźwięku, głośnik ten może łatwo stać się głównym źródłem dźwięku w domu. Ponadto, w synergii z inteligentnego modelu telefonu jest łatwo zamknąć za pasem średnich głośników komputerowych i radio z odtwarzaczem CD.

Twórczy Airwave HD

Marka jest jednym z niewielu producentów, którzy koncentrują się na sektorze multimediów. Firma szybko nawigować i rozpoznać potencjał przenośne systemy audio, który oferuje użytkownikom bardzo ciekawe rozwiązania.

Twórczy Airwave HD ma nietrywialne projektowania, a nie najdroższe materiały stosowane w budownictwie. Ale jakość dźwięku nie jest gorsza czcigodnych przedstawicieli rynku. Ponadto model posiada sprytny mikrofon, co sprawia, że zestaw głośnomówiący oraz moduł NFC pozwala na łatwe synergicznie z gadżetów mobilnych. I wszystkie te uroki będzie kosztować prawie połowę ceny modeli big-name. Wielu użytkowników zauważyło wiele razy, że ten sklep stick akustyka każdej etykiecie segmentu premium, gadżet może być sprzedawane po wygórowanych cenach.

Yamaha NX-P100

„Yamaha” ma bardzo bogatą rezerwy w segmencie akustyka, więc jest szczególnie miłe, gdy marka sprawia, że szerokie wykorzystanie ich osiągnięć, w tym w systemach przenośnych.

Model NX-P100 jest w ładnej i zwartej obudowie o różnych kolorach. 500 gram konstrukcja optymalnie dopasować w każdej kampanii lub domu zgromadzeń, a dwa głośniki pełnozakresowe zapewniają doskonały dźwięk Użytkownika.

Dodatkowo system wyposażony jest w moduł NFC, który pozwala na podłączenie dowolnego mobilnego gadżetu i obecności interfejs USB – ładowanie tej techniki. Warto również zauważyć, że podała spółka średni stopień ochrony dla modelu – IPX4, co oznacza, że strumień wody i piasku jednostka nie boi. Ten ostatni punkt dla wielu staje się kluczowa przy zakupie, ponieważ połowa użytkownicy chcą zobaczyć w opcji willi plaży przenośne akustyka. Rzucać się w bardzo dobrej żywotności baterii i uzyskać rozwiązanie hands-stop za odwiedzenie melomanów.

Reasumując

Przenośne głośniki wyposażone gadżetów jest to, że ich praktyczne zastosowanie i wartość trudno wyobrazić sobie w domu, to jest, gdy potężny system audio jest dostępna. I tylko wtedy, gdy znajdziesz się w otoczeniu przyrody i ciepłej plaży w towarzystwie podobnie myślących, rozrywką wygląda szary bez przenośnych głośników.

Ogólnie rzecz biorąc, wysokiej jakości dźwiękiem w formacie przenośnym – to trend, więc tutaj trzeba stale monitorować wiadomości i rebranding ulubione modele. Lista powyżej pozwoli Ci poruszać się trochę w całej tej różnorodności, która jest reprezentowana na rynku sprzętu audio.