494 Shares 5134 views

Jak sprawdzić saldo „Beeline” drugą stronę?

Użytkownik będzie zawsze w kontakcie z najbliższymi, przyjaciółmi i krewnymi, operator „Beeline” oferuje swoim klientom specjalną usługę aktywowany. Można go używać do nauki innych równowagi zewnętrznej. To nie tylko zawsze zdawać sobie sprawę z warunków pokoju, ale również w odpowiednim czasie, aby pomóc, gdy kwota środków na koncie do zera. Jak korzystać z tej opcji dla wszystkich klientów, czy jest ona dostępna? Kwestia ta zostanie omówiona szczegółowo w obecnym artykule.

Opis usług

Saldo pozostałych «Beeline» abonenta można znaleźć praktycznie w ciągu kilku klawiszy. Jednakże, należy najpierw uzyskać zgodę osoby, której mobile jesteś zainteresowany w równowadze. Jak to zrobić? Kwestia ta zostanie omówiona poniżej.

Realizacja sprawdzić stan konta z innego pokoju po pomyślnej aktywacji opcji wpisując USSD-żądanie. Jest ona dostępna tylko po opcja jest włączona, numer jest dodany, a zgoda posiadacza karty SIM. Należy pamiętać, że osoba, której numer jest weryfikowana przez innych abonentów mogą łatwo zrezygnować z tej możliwości. Tak więc, jeśli nie można rzucać pytanie i dowiedzieć się, ile rubli jest zarejestrowany na koncie, chociaż dzień przed operacją przeprowadzono, to najprawdopodobniej, klient wycofał zgodę.

Kto może korzystać z usługi?

Czy każdy może wyjaśnić równowagę „Beeline” drugą stronę? Jak każde inne możliwości przewidzianej w komunikacie dostawcy, „Balance blisko” usługa ma wiele niuansów i funkcji, które powinieneś wiedzieć, zanim zaczniesz go używać.

  • Podłączyć opcja może być pre-paid, niezależnie od warunków, w których są obsługiwane (obywateli / klientów korporacyjnych).
  • Sprawdź numer może tylko klienci, którzy korzystają z usług komunikacji w kolorze czarnym i żółtym operatora.

  • Nie ma limitu na liczbę osób mających prawo wglądu do ksiąg stanu innych pomieszczeń – jest dozwolone 3 pokoje. Aby dodać nowy klient powinien najpierw zostać wykluczone z listy numerów, które zostały udzielone pozwolenie, na abonenta.
  • Skąd mam wiedzieć, równowagę innego abonenta „Beeline”, jeśli zgoda została odebrana od niego? W tym przypadku konieczne będzie czekać na odpowiedź z jego strony. W przeciwnym razie, funkcjonalność kontroli wagi nie będzie dostępna.
  • Usługa nie jest płatny (podłącz i wysyłać żądania do przeglądania równowagę opłatą). Będzie musiał zapłacić tylko do dodawania liczb.

Możliwość sterowania poleceniami, które mogą być przydatne

Dla klientów, którzy sprawdzają równowagę innego abonenta „Beeline”, i dla tych, którzy są użytkownicy, który śledzi stan pokoi, istnieją pewne użyteczne kombinacje opcji zarządzania. Usługa jest sterowany za pomocą menu * 131 *. Aby utworzyć konkretne polecenie, należy zarejestrować się po drugim numerem łańcuchowego, który odpowiada żądanej akcji:

  • 1 – wysyłanie pozwolenie (w pełnym polecenia jest następująca: * 131 * 1 * ;

  • 0 – przegląd poprzednio wysłany zezwolenia, po zera ponownie powinien ustawić symbol „gwiazdka”, co oznacza numer telefonu osoby, która traci prawo do sprawdzenia równowagi (jeśli chcesz zrezygnować z usługi w ogóle, a zakazują sprawdzić saldo swojego pokoju, trzeba wygenerować polecenia * 131 * 0 #);
  • 9 – lista wszystkich osób, które mają prawo sprawdzić saldo swojego pokoju;
  • 5 – wysyłając wniosek o pozwolenie, aby zobaczyć równowagi (np * 131 * 5 * 9066660066 #).

Jak sprawdzić saldo „Beeline” drugą stronę?

Więc po prawidłowym przejściu każdego polecenia etapie, aby sprawdzić saldo bliskiej osoby może zostać wpisane na listę kontaktów, nie należy wprowadzać za każdym razem tej sekwencji. Pytanie: * 131 * 6 * #. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, podaje się tylko dziesięć cyfr (bez ośmiu).