217 Shares 5965 views

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Plantronics: połączeniowe i opinie klientów

Technologia bezprzewodowa obejmujących różne sfery życia. Być może najbardziej obiecujący kierunek rozwoju tej koncepcji jest zestaw słuchawkowy Bluetooth, który już zdobył wielu zwolenników i kontynuuje swój rozwój. Region ten jest reprezentowany przez wiele firm, więc wybór koneserów poręczne gadżety rozległych – wystarczy, aby określić wymagania dotyczące funkcjonalności i wzornictwa. Doświadczenie pokazuje jednak, że pozornie proste urządzenie może dostarczyć wiele kłopotów w pracy. Aby pozbyć się tych problemów i zwiększają zdolność urządzenia mobilnego, należy najpierw wybrać ergonomiczny i niezawodnych modeli. W szczególności, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Plantronics odnosi się konkretnie do takich gadżetów. Firma rozwija się nie tylko funkcjonalne uzupełnienie telefonu, ale również zapewnia im stylowy design.


urządzenie słuchawkowy

Urządzenie to kompaktowy dodatek do telefonu, dzięki czemu transmisja dźwięku odbywa się bezprzewodowo. W związku z tym techniczny napełnianie i sterowanie podporządkowanych, aby osiągnąć ten cel. Tak więc, w konwencjonalnej konstrukcji takie urządzenie zawiera: kontroler przyciski do sterowania ilościowym, wskaźniki połączenia, przełącznikiem zasilania i złącze ładowania. Dzięki takiemu wyposażeniu zestawem słuchawkowym Bluetooth Plantronics umożliwia wygodne odbieranie i kończenie połączeń, aby monitorować poziom baterii, regulować głośność, i tak dalej .. Niektóre modele są wyposażone w opcjonalne funkcje i tym aktywowane głosem wybieranie.

Plantronics lineup

Firma Plantronics stał się jednym z pierwszych do opanowania technologii, który jest realizowany za pomocą komunikacji bezprzewodowej poprzez moduł Bluetooth. Do tej pory, jego zasięg obejmuje całą rodzinę Voyagera, który ma trzy główne modele. Tak więc, jako podstawowego rozwiązania powinny rozważyć możliwość Voyager Legend. Ten wszechstronny zestaw słuchawkowy Plantronics, który łączy w sobie funkcjonalność, atrakcyjny design i łatwość obsługi. Wśród gadżetów cechy wyróżniają się: doskonałą jakość dźwięku, obecność możliwych poleceń głosowych, potrójny mikrofon i łatwe do noszenia i zarządzania.

Modyfikacja Legend UC można uznać za kontynuację modelu bazowego, ale z tendencją do użytku profesjonalnego. Jest realizowany przewagę kosztem szerszym otoczeniu, czujnik obecności, możliwości korzystania z dodatkowych urządzeń ładowania i synchronizacji z szerokiej gamy urządzeń – od komputera do telefonu. Także ci, którzy wymagają dużo tego sprzętu jest dostępny zestaw słuchawkowy Plantronics Focus UC. W tym przypadku, przechowuje wszystkie standardowe funkcje i elementy sterujące, ale nacisk na bardziej efektywne redukcji szumów.

połączenie

Przed pierwszym użyciem, właściciel musi wykonać połączenie między zestawem słuchawkowym a urządzeniem kompatybilnym z nim. Ta czynność jest wykonywana w trzech etapach, jako że zostaną przeprowadzone i zakończone niezbędne ustawienia. Teraz można przejść do pytania, w jaki sposób podłączyć zestaw słuchawkowy Plantronics do urządzenia docelowego. Pierwszy etap zestawu przełączany jest skonfigurowany do synchronizacji. O Urządzenie jest gotowe do być sparowane będą zeznawać charakterystyczne wskaźniki migające. Potem następuje drugi etap, podczas którego należy aktywować działanie Bluetooth w telefonie lub komputerze.

W końcowym etapie dokonywana jest bezpośrednio podłączyć bezprzewodową gadżet do jednostki głównej. Aby to zrobić, w telefonie, smartfona lub komputera do uruchomienia urządzenia Bluetooth oraz tryb wyszukiwania, aby znaleźć listę znaleźć odpowiednią nazwę modelu. Po potwierdzeniu synchronizacji słuchawkowy Plantronics być stosowany jako ważnego urządzenia z akcesoriami. Jednak w momencie potwierdzenia może być konieczne wprowadzenie hasła. „0000” muszą być wprowadzone domyślnie.

Kontrola headset

Prosty plan zarządzania. Już wspomniano główne przyciski i elementy sterujące, przez który użytkownik może dokonać połączenia, zniesienia je wyregulować głośność itd. D. To jest Twoja szansa nowoczesny zestaw słuchawkowy Bluetooth Plantronics nie ogranicza. Na przykład, poprzez sterowanie głosowe, można odbierać połączenia, wypowiadając słowo Odbierz. Jeszcze bardziej rozwiązanie technologiczne polega na wykorzystaniu czujników kosmicznych. Zadaniem takiego czujnika – do uznania, gdy użytkownik nosi słuchawki w uchu. Następnie zostanie ona automatycznie odbierać połączenia.

Porady Eksploatacja

Pomimo złożoności technicznej realizacji gadżetu, to nie gwarantuje doskonałą transmisję sygnału. Ale bliżej optymalnej wydajności pójdą prostych wskazówek. Na przykład programiści pamiętać, że stabilna synchronizacja jest możliwa tylko pod warunkiem, że zestaw słuchawkowy Plantronics nie jest już usuwany niż 10 metrów od telefonu. Jeśli połączenie zostało utracone, można przywrócić go przez naciśnięcie przycisku wywołania lub za pośrednictwem ustawień sterowania Bluetooth w telefonie. Warto też słuchać sygnałów, które są transmitowane zestaw słuchawkowy. Są one w szczególności przyczynić się do terminowego wykonywania ładowania gadżetu lub zapytać o zakończeniu koniugacji.

Pozytywne opinie na zestawie słuchawkowym

Najbardziej pozytywne reakcje Zakłada ergonomię zestawu słuchawkowego. Odnosi się to również do produkcji materiałów i konstrukcji urządzenia z projektowania i wdrażania kontroli. Na podstawie praktyki stosowania właściciele podkreślają, że zestaw słuchawkowy Plantronics wygodnie „siedzieć” na ucho, i wymaga minimalnego zaangażowania głównych funkcji procesu zarządzania. Również stać i godność kluczowych parametrów operacyjnych – transmisja dźwięku. I dobra słyszalność jest zaznaczone na obu końcach połączenia. Ponadto, zestaw słuchawkowy pozwala słuchać muzyki z telefonu w trybie odtwarzacza bezprzewodowego, który nie jest dostępny we wszystkich modelach innych producentów.

negatywne opinie

Obraźliwa mankamentem wielu uważa realizację ustawienie głośności. Chociaż rozprawa żadnych skarg, korekta może powodować niedogodności z powodu jego cykliczności. Oznacza to, że po minimalna lub maksymalna wartość powinna być odwrócona, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność odpowiednio. Brak pełnej rusyfikacji – kolejny minus dla których krytykował zestaw słuchawkowy Plantronics. Opinie, na przykład zauważyć, że prawie wszystkie komunikaty głosowe dźwięku w języku angielskim. Istnieje kilka skarg na jakość obsługi głosowej, ale bezbłędne działanie tej funkcji nie jest przestrzegana, żaden z istniejącego zestawu tego typu.

wniosek

Zażycie w kierunku funkcjonalnych i technicznych zalet tych urządzeń, a następnie przyjść do głosu stylistycznych cech. Wszystkie takie same zestaw słuchawkowy do telefonu Plantronics jest godny uwagi i jako akcesorium projektu, który może dodać nośnik obrazu. Firma oferuje modele w różnych kolorach, ale wszystkie one charakteryzują się oryginalnym stylem wykonania. Jednak cechą modeli tej marki stały się duże rozmiary, podczas gdy inni producenci, przeciwnie, wydają się podążać ścieżką, aby zminimalizować rozmiar. Wskaźniki skuteczności, ten niuans nie jest szczególnie dotkniętych, ale postrzega samica publiczność duży gadżet na głowę jest nadal nieco zniechęcony.