852 Shares 8753 views

Czy muszę powietrza pozwolenie na broń i jak wybrać broń

Prawie każdy człowiek chce posiadać broń. Przed podjęciem decyzji o zakupie, trzeba zdecydować się na jego przeznaczeniem użytkowania. Wielu powie bronić. Ale tutaj mamy argumentować kupić pistolet pneumatyczny do samoobrony nie jest racjonalne. Oczywiście, nawet pistolety powietrzne wykorzystywane do polowania na dość dużych zwierząt takich jak groundhogs czy wiewiórki, ale to próbki skomplikowane i trudne – nie są w kieszeni biegunki. Ale niech nas wszystko w porządku.

Dlaczego nie kupić pistolet pneumatyczny

Po pierwsze, pistolety pneumatyczne – doskonały sposób, aby ćwiczyć strzelanie. Jest to bardzo opłacalne symulator, ponieważ cena strzału żałośnie małe. Ponadto, dokument pistolet powietrzny nie jest konieczne.

W drugiej kolejności, broń zawsze była rzeczą stanu. W wojsku, na przykład pistoletem, w uzupełnieniu do normalnej funkcji pocisku jest symbolem mocy.

Po trzecie, wielu ludzi chce mieć broń. Pistolet pneumatyczny – to najlepszy prezent dla mężczyzny, ponieważ jest łatwiej dostać niż wystrzał. Czy trzeba pneumatyczny pozwolenie na broń? Nie!

Zaczynamy wybierać

Przed udaniem się do sklepu, aby ustalić, co trzeba z pistoletu? Jeśli wybierzesz prezent wykazują panowania wygląd. Jeśli nadal będziemy strzelać, to należy zwrócić szczególną uwagę na ergonomię konstrukcji (czyli jego wygodę), dokładności, początkowej szybkości pocisku i innych cech.

Chcesz kupić więcej broni kaliber 4,5 mm – i jest to konieczne? Pozwolenie na pistolet powietrze nie jest wymagane tylko wtedy, gdy jego rozmiar jest mniejszy niż powyższy. W związku z tym, że dla siebie.

Pistolet i samoobrona

„Pneumatyczna – fajnie łamie butelkę szampana i wygląda jak prawdziwe !.” – o takie argumenty wędrować w głowach najbardziej żarliwych obrońców samoobrony przy pomocy tego typu broni. Delikatnie mówiąc, są one błędne.

Po pierwsze, mniej lub bardziej doświadczona osoba Gathering odróżnić to od wiatrówki na następujących podstawach:

  • Mała średnica pnia.
  • Dostępność specjalnego naprężeniu śruby na uchwycie.

Po drugie, ludzie, którzy mają realną broni wojskowej, spróbuj go bez specjalnych potrzebach nie wykazują. Dlaczego? A ponieważ tutaj, jak w teatrze, jeśli wyciągnięta, w większości przypadków, trzeba strzelać. I przy fotografowaniu napastnik z Pneumatic, będzie śmiać się, a potem da ci nad głową ze swoim samej beczki. Po tym wszystkim, głównym celem tego typu broni – sportowej i rekreacyjnej strzelania, przyzwyczajanie dzieci do zachowują się poprawnie z bronią. Dlatego pistolety powietrzne zezwolenie nie jest wymagane w Rosji, są one zaprojektowane w taki sposób, że nie jest de facto być bronią.

Nieco pistolety Urządzenie

Z zasady działania pneumatycznego dzieli się na trzy duże grupy: sprężyną tłoków cylindrów z gazem i prasowaniu.

  • grupa wiosna-tłokowy jest znane wszystkim z dzieciństwa. Każdy, kto kiedykolwiek zwolniony toczenia karabiny na strzelnicy, można już uważać się snajperem mistrz. System działa w następujący sposób: poprzez łamanie lufy, kompresję sprężyny tłok zostaje wycofany. Jak tylko nacisnąć spust, sprężyna wyda swoją energię, a tłok leci do przodu, a powietrze będzie apelować pocisk z lufy. Aby uczynić kolejny strzał, trzeba ponownie cock tłok.
  • bronie gazowe i jak wynika z nazwy, to dostaje swoją moc ze specjalnego zbiornika gazu. Wiele osób uważa, że jest sprężone powietrze, ale to nie dlatego, że jest łatwopalny. W butli jest dwutlenek węgla. Jazdy działanie jest prosty: podczas wypalania cylindra do cylindra przez dozownik wchodzi pewną ilość gazu, który jest więcej niż wystarczający do napędzania pocisku.
  • Broń kompresji. Tutaj aby wysłać kulę w „podróż” jest również stosowany sprężony gaz z butli, ale zasadnicza różnica pomiędzy tym systemem jest to, że zbiornik gazu dogonić siebie. Jest możliwe, aby pompy lub sprężarki. Jakość i skuteczność zależy od ceny systemu: czasami raz wystarczy odchylić dźwignię, a czasami dziesięć razy nie wystarczy.

Tak, to czy trzeba pneumatyczny pozwolenie na broń w Rosji?

Według wszystkich systemów pneumatycznych są podzielone na następujące grupy ustawy federalnej w sprawie broni:

  1. Broń, pysk którym energia jest mniejsza niż 7,5 dżuli. W tej kategorii czuje bezwzględnej większości reprezentowane na rynku dóbr. Do nabywania i przechowywania takich broni wymagane specjalne certyfikaty i dokumenty.
  2. Istnieje druga grupa. To podał broni o energii wylotowej większej niż 7,5 dżuli. Parametry te mają większość sportowych i myśliwskich broni. W Rosji, aby kupić system pneumatyczny, trzeba mieć ważną licencję myśliwską.

Czy muszę się zarejestrować w sąsiednim kraju na antenie pozwolenie na broń

Ukraina wciąż nie przyjęła ustawę o broni. Daleko od tej sfery ludzkiej ciekawości, może się to wydawać dziwne, ale fakt pozostaje faktem. Więc pytanie „Czy zezwolenie na pistolet powietrze jest konieczne” w rosyjskim prawie istnieje bezpośredni i jasnej odpowiedzi „nie”. Na Ukrainie, podczas gdy zastosowanie „Regulaminie systemu licencjonowania”, zgodnie z którym pistolety pneumatyczne do zakupu kaliber 4.5 mm jest możliwe bez zgody.