240 Shares 5238 views

Film „Piąta Fala”. Aktorzy, role i działka

„Piąta Fala” – film, który ukazał się w 2016 roku. Obraz został nakręcony na tytułowej książki, która właśnie wykonane splash na świecie. Chociaż powieść i została powszechnie uznane, że krytycy filmowi nie doceniać pozytywne opinie można było policzyć na palcach. Rosyjski wynajem jest bardzo niefortunne, publikacje autorytatywnych zauważyć oklepane działkę, słabą grę i słabe efekty specjalne.


Filmowanie „piątą falę”, aktorzy (zdjęcie poniżej), które są uderzające w ich piękno, rozpoczęła się w 2014 roku i odbyła się w Atlancie. Niestety, mimo że zdjęcie zostało spłacone, ze względu na negatywne opinie na temat kontynuacji nie jest znana. Oryginalna historia jest trylogia, więc fani mogą również liczyć na premierze nowej części.

Film

Ziemia przeszła pięć etapów inwazji obcych, a po ostatniej nazwie filmu.

Rodzice głównego bohatera zginął podczas chwytania i brat są brane do bazy wojskowej. Wysłała go, aby je zapisać. Szukano, główny bohater spotyka faceta. Jednak nie jest kim podaje. Wkrótce zdaje sobie sprawę z tego i wie wszystko, co potrzebne, aby znaleźć jego dane firmy Brother.

Koniec filmu „Piąta fala” (aktorzy nie tylko mówić o trudnościach podczas kręcenia tej części) wygląda całkiem imponujące. Facet, z którym główny bohater rozwijania relacji podważa bazę wojskową, oszczędzając w ten sposób dzieci i siebie od oskarżenia. Koniec wyraźnie nawiązuje do faktu, że planowane jest, aby kontynuować fotografowanie. Jednak twórcy obrazu nie komentuje.

Chloe Grays Morets

Aby zagrać główną postać Cassie sugerowano, że aktorka jest ze względu na fakt, że, po pierwsze, w tym samym wieku z jego charakteru, a po drugie, łączy w sobie piękno i talent. Podczas kręcenia filmu, filmowcy nie tylko mówić o tym, że Chloe jest podobny do charakteru swojej bohaterki, więc łatwo jest przyzwyczaić się do obrazu. Potwierdzają to również innych aktorów filmu „Piąta fala”. To samo powiedział i autor oryginalnej historii. Natychmiast lubiłem tę aktorkę, więc nie mógł sobie wyobrazić nikogo innego na jego miejsce.

Mimo bardzo młodego wieku Chloe udało się wycofać w wielu strzelca, który otrzymał dobre recenzje. W wywiadzie ona wielokrotnie podkreślał, że zagrała w filmach akcji od 11 lat, więc jest w stanie sama wykonać wszystkie akrobacje. Jeśli mówimy o znak, a następnie ważną rolę w jej życiu gry brata, z tego powodu, że jest gotów zrobić wszystko, by go chronić.

Zakkari Artur

Przed wybranego aktora do roli młodszego brata Cassie (którego nazwa to Sam), dział odlewania przeglądowi wiele różnych opcji. Głównym kryterium wyboru było to, że chłopak nie wygląda zbyt małe, ale nie będzie w tym samym nastolatek. Wynika to z faktu, że zbyt młody aktor nie mógł przekonująco zagrać postać, która może przenieść wszystkie testy, a zbyt stary, aby pracować będzie przekazał całą gamę emocji. Dlatego dziecko została podchwycona, który ma w swoich 9 lat jest po prostu niesamowity talent. Aktorzy „piąta fala” wielokrotnie stwierdził, że chłopiec bawi się świetnie. A zwłaszcza uzyskał doskonałe sceny emocjonalne. Zack i mieszka całkiem miły i zabawny facet.

Nick Robinson

Aktorzy do roli Ben i Evan podniósł dość trudne, ponieważ trzeba było pokazać chłopakom, z których jeden jeszcze nie minął próg dojrzałości, a drugi tylko do jego kciuki. Casting był na dużą skalę, na próbie było wiele podmiotów. Należy zauważyć, że wśród nich byli mieszkańcy nie tylko Stanów Zjednoczonych, ale także w Australii i Wielkiej Brytanii.

Nick Robinson, utalentowany, jak Chloe, który zagrał głównego bohatera.

Ben – postać ma silną osobowość. W swoim życiu od dawna zwolennikiem w piłce nożnej szkoły, miał wielu przyjaciół i był bardzo popularny. Po inwazji kosmitów, zmienił i stał się zupełnie innym człowiekiem. Oto Nick w filmie „The Fifth Fali”.

Aktorzy, którzy mają duże doświadczenie w tej dziedzinie, wielokrotnie stwierdził, że jako młody człowiek jest zdolny i mądry. Wygrywa rozwijać nowe opcje dla sceny i dał nowe pomysły.

Aleks Rou

Aleks Rou powiedział w wywiadzie, że kochał swoją postać z pierwszych linii skryptu. Evan – bohater, który miał znaleźć miłość, a potem także przetrwać jej stratę. Po inwazji kosmitów, musiał przeżyć, więc był zamknięty emocjonalnie człowiekiem. Dopiero po tym, jak spotkał się z główną postacią, Evan był w stanie pokazać swoje najlepsze cechy. Był jednym z niewielu, który przyciąga wzrok widza od pierwszego pojawienia się w filmie „The Fifth Fali”. Aktorzy powiedzieć, co główny bohater był w stanie dać mu nadzieję.

Alex wygrał reżyserów, pisarzy i producentów na własne oczy, a które mogłyby pokazać piękno duszy i wyglądać groźnie i zimną krwią. Aktor opowiedział, jak był zadowolony, że dostał tę rolę.

Mike Monroe

Mike Monroe – kolejna gwiazda, zatwierdzony za rolę w filmie "The Fifth Fali". Aktorzy są stale w wywiadzie odnotowano jej wspaniały charakter i łatwość komunikacji.

Dostała rolę w filmie po zagrała w filmie na podstawie powieści Stephena Kinga „It”. Postać dość trudne. Miała grać profesjonalnego snajpera, który po prostu nie może okazać słabości.

Ringer mieszka ze złamanym sercem przez kilka lat, ale dla innych jest to wspaniały człowiek i wielki znawca przetrwanie. Bene mogła zobaczyć jak najlepszej jakości, więc stara się obudzić w nim liderem. Tylko w tym przypadku będzie on w stanie zmienić siebie i pomagać innym. Ringer, jak sama aktorka, bardzo żywy i gotowy zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel. Film „The Fifth Wave”, aktorzy i roli, które są krótko opisane w artykule było doskonałą okazją do Mayki Monro udowodnić sobie.