110 Shares 6586 views

Karting w Tiumeń: przegląd klubów

Mieszkańcy dużych miast mają dostęp do najlepszej rozrywki. Oni na pewno nie siedzieć w domu, nie spędzają weekendy w towarzystwie telewizora. Rosnąca popularność w Tiumeń zyskuje Karting – Wyścig na kartach (samochody bez ciała). Niektóre z nich są zdolne do prędkości do 260 km / h, dla których lubił fanów jazdy, a ryzyko to ekstremum. Jak już wspomniano, gokart w Tiumeń jest to ukochany rozrywką, dlatego miasto jest wystarczająco dużo klubów, które oferują podobną zabawę. Ale jesteśmy ze wszystkich reprezentowanych różnorodność spróbuj wybrać tylko najlepsze instytucje i ich obiektywna ocena.


„slajdy Voroninsky”

Jeśli szukasz gokart w Tiumeń „Voroninsky coaster” to chyba pierwszy wchodzą na twoich oczach. Ten stan wypoczynkowe i Sports Centre, który oferuje nie tylko możliwość, aby mieć wielki czas, cięcia w małych szybkich samochodów, ale także stać się prawdziwym profesjonalistą.

Program zajęć obejmuje szkolenie teoretyczne i praktyczne w kartingu, gdzie każdy będzie mógł zapoznać się ze strukturą kart, zarządzanie subtelności. Jeśli po jednym okrążeniu zdasz sobie sprawę, że nie są gotowi rozstać się z nowym przyjacielem przez długi czas, gokart i stać się ulubioną rozrywką, można przystąpić do udziału w zajęciach, podnoszą swoje umiejętności. Co więcej, bardzo często rodzice przyprowadzają swoje dzieci tutaj w nadziei, że im rosnąć przyszłych sportowców. Wiele z nich zadowolony, że ten rodzinny kompleks, gdzie Skating dozwolony dzieci od 7 lat. Czekasz na długich tras meandrujących i uczenia się od najlepszych trenerów w mieście.

Koszt wynajmu karty zaczyna się tu od 150 rubli za 5 minut. Dla zwiedzających opracowanych programów wystarczającej przyloty, istnieje możliwość wynajęcia całego toru.

Lokalizacja: miasto Tiumeń, itp .. 9 lutego

Dysk żyć

I tu jest wielki gokartowy w Tiumeń ( „Sunny”), z których opinii wezwał wszystkich do odwiedzenia różnych torów wyścigowych. Karting Center został otwarty w centrum handlowym „Sunny” w 2009 roku. W tym czasie były tylko dwie mapy, a trasa została zorganizowana na wolnym powietrzu w centrum nieruchomości. Ponieważ popularność miejsc wzrostu administracja postanowiła rozszerzyć flotę samochodów wyścigowych i budować kryte centrum kartingu. Idea ta znajduje odzwierciedlenie w sercach żarliwych fanów takiej ekstremalnej rozrywki.

Goście są zadowoleni, że dzisiaj w centrum utylizacji 11 dorosłych i 6 dzieci karta – wielką atrakcją dla rodzin. układ rozrządu pokazuje najlepsze okrążenie w każdym przyjeździe do ustalenia rekord klubu. Goście mogą usiąść wygodnie w miękkim środku obszaru, dopingować zawodników, oglądanie ich na dużym ekranie.

Jeśli mówimy o kosztach usług, procedura 10-minutowego wyścigu będzie kosztować 400 rubli, ale zwiększa koszt wynajmu weekend do 500 rubli za 10 minut.

Adres: Tiumeń, ul. Permyakov, 50b, 4 piętro.

Monte-Carlo

W tym klubie można udowodnić, że karting w Tiumeń – zabawa, dostępną dla każdego. Nie trzeba być zawodowym sportowcem, aby przejść szkolenie, aby przejść do wyścigu. Wnosimy do wiadomości wszystkich odwiedzających 24 nowoczesnych kart high-speed, kilka tras o różnym stopniu trudności, możliwość wzięcia udziału w wyścigu i przeszkolenie w kartingu szkoły. Zapraszamy nie tylko dorosłych, ale także dzieci, które będą korzystać z takiego wypoczynku.

Jeśli mówimy o kosztach wynajmu gokarty, goście mówią, że jest więcej niż demokratyczne. Wynajem na dni powszednie i weekendy, kosztuje 350 rubli za osobę (pozwala podróżować 10-12 okrążeń). W razie potrzeby, można wynająć całą trasę i zrobić prawdziwy wyścig. Koszt tej usługi to 7000 za godzinę. Obejmuje on nie tylko możliwość korzystania z autostrady, ale także gokarty 8-biegowa.

Adres: Tiumeń, ul. Przyjaźń, 211.

podsumowując

Karting w Tiumeń – popularna zabawa zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Prezentujemy Państwu najlepsze centrach miast gokarty, mówił o swoich usług, ceny. Mamy nadzieję, że docenią Państwo gokarta w Tiumeń i pamiętaj, aby wziąć udział w ekstremalnym wyścigu i porywające.