284 Shares 2168 views

Lista rzeczy na wakacje na morzu. Co zabrać ze sobą podczas podróży?

Są w szeregu dni roboczych Są dni, kiedy nie oszaleć, wysyłanie wszystkie obowiązki z dala, a nie rzucać cały ten sam moment, po uciec od kłopotów i problemów gdzieś w zachodzie słońca, pomaga tylko jedna myśl: tutaj będzie modyfikować miesięcy (dwa, trzy, sześć miesięcy), i podjąć wreszcie długo oczekiwane wakacje. Zbierać i stąd w każdej bajce, kawałek raju, a ja będę dni i nocy słuchania śpiewu ptaków i świerszcze kolei zanurzyć się w krystalicznie czystej wodzie i wchłonąć dal z nieba, oczy ciemne i gwiaździste tropikalnej nocy.


Ale jak tylko zbliża się wielki dzień, wszyscy zaczynają panikować: co z rzeczy, do podjęcia w długiej podróży? Że konieczne jest, aby nie zapomnieć? Prawdopodobnie wkrótce potem staje się jasne, że coś niezwykle ważne i konieczne zostało zapomniane w ich rodzimych ziem, a tu, jak się wydaje, takie małe rzeczy, ale reszta jest już zepsuty.

Na szczęście takie przypadki są bardziej zorganizowane i doświadczeni podróżni nie są leniwi i wydał jasne listy, która zawiera wszystkie rzeczy, przez wzgląd na jego zapominalskich rodaków, którzy z pewnością będzie przydatna każdy urlopowicz. Lista rzeczy w morzu, na wakacjach lub na drodze będzie też po prostu niezastąpiony, jeśli opłaty muszą być wykonane w jak najkrótszym czasie. Po dodatkowy czas się zebrać myśli i ustalić listę niezbędnych przedmiotów i rzeczy nie zawsze.

Co zabrać do morza

Lista rzeczy na morzu powinny być przygotowane z wielką starannością. Ważne jest, aby nie zapomnieć, aby umieścić w torbie ochrony przeciwsłonecznej, strojach kąpielowych i innych akcesoriów specjalnych. Zrób listę przedmiotów i dokumentów, należy zaznaczyć, że zostało już ustanowione, więc to nie pamiętam, czy wszystkie właściwe rzeczy są zrobione. Tak, lista powinna zawierać …

dokumenty

Najważniejszą z nich, oczywiście, paszport. Po tym wszystkim, bez niego nie będzie możliwe nawet siedzieć w samolocie. bilety lotnicze – Dalej. Ponieważ tylko jeden paszport nie obsługuje prawo biletu powrotnego. Będzie również potrzebują lekarza polisę.

odzież

Wszyscy (zwłaszcza kobiet) zna sytuację, w połączeniu z „najbardziej niezbędne i ważne” rzeczy, w wyniku czego nigdy nawet nie nosić w czasie wakacji. Bo coś bardzo praktyczny przedstawiono poniżej minimalnego wykazu niezbędnych rzeczy na morzu kobiet.

1) bielizny. Figi można wziąć cztery kawałki, dwie lub trzy pary skarpetek i trzy biustonosz: biały, czarny i cielisty.

2) strój kąpielowy. Można, oczywiście, trzeba kupić go na miejscu. Ale jak wiadomo, cena takiego prostego zakupu może być dosłownie ponad chmurami. Dlatego lepiej jest, aby dbać o tematyce ubrania, więcej przebywających w ich rodzimych ziem. Lepszym – kupić parę kostiumów kąpielowych. W przypadku będzie jeden lub rozerwać się długo suche po myciu, ręka zawsze oszczędzić.

3) spodenki. Niezwykle praktyczna rzecz. Mogą i wybrać się na spacer i odwiedzić plażę i iść do sklepu i po prostu pójść w jego pokoju.

4) dżinsów. Po tym wszystkim, wieczorem może nie być tak ciepły jak dni, a więc lista rzeczy na wakacje na morzu musi zawierać ten element.

5) przepony. Doskonała alternatywa kobiece szorty.

6) koszulki. Praktyczna rzecz chodzić w gorącym klimacie. Po prostu nie ma zbyt wielu z nich na morzu. Lista najpotrzebniejszych przedmiotów nie zawiera więcej niż trzy kopie.

7) nakrycia głowy. Może to być czapka, kapelusz lub Panamy. Najważniejsze – że głowa nie była narażona na intensywne światło słoneczne ciepło. Zatem głowica zdecydowanie powinien być na liście rzeczy na wakacjach na morzu.

8) strój. Wskazane jest, aby zabrać ze sobą tylko jedną sukienkę, ale jeśli masz miejsca w torbie, można podjąć kilka: krótka i długa.

9) Kurtka z podłużnych rękawów. Oprócz dżinsów. Jeśli będzie wyróżniać się nagle denok złą pogodę, będzie to zaoszczędzić od zimna.

10) Piżama. Lista rzeczy na wakacje dla miłośników morza spać w przytulne piżamy musi być takiej klauzuli.

obuwie

1) klapki. Lepiej zaopatrzyć się, tylko w przypadku dwóch par. Jedna z nich będzie na wycieczki do plaży, a drugi – do zwiedzania miasta.

2) bieganie lub baletowe mieszkania. Jeśli miejsce jest w torbie jest bardzo ograniczony, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do baletu mieszkań. Są bardziej uniwersalne: można je umieścić na i szorty, i spódnice, oraz dżinsy. Ale wzburzone buty wyglądają świetnie z przepon samo absurdalne i bez smaku. I buty zajmują znacznie mniej miejsca.

3) sandały. Ideal – jedna para na dolnym torze. Od obcasach nogi męczą się w godzinach wieczornych, i wspaniały urlop ma szansę przekształcić się w straszliwym torturom.

inny

1) Punkty. Okulary z dioptrii (dla tych, którzy mają problemy ze wzrokiem).

2) dekoracji. Złoto nie powinno być podjęte, ale kamienne ozdoby powinny być dobre w przygotowaniu dodatkową listę co zabrać ze sobą do morza. Lista rzeczy na morzu może być również uzupełnione biżuterią: jest tani, ale często jest to bardzo eleganckie i atrakcyjne.

3) w przypadku deszczu parasol.

4) obejmuje na wycieczkę do morza.

5) kosmetyki. Opiekuńczy i sprzęt ochronny. Bardziej dekoracyjne kosmetyki, które z pewnością będą musieli chwycić w celu spektakularny wygląd. Należy również wziąć szczotkę do włosów, krem do rąk, pilnik do paznokci, paznokci i środki do jego usunięcia.

6) zestaw. W musi obejmować środki przeciwbólowe, bawełna, Zelenka nadtlenek chusteczki alkohol, węgiel aktywowany, plaster i nożyczek.

7) produkty higieniczne: mydła, środki czyszczące, szampony, pasty do zębów i szczoteczki, tampony lub tampony.

8) Spray owady – jest również ważne i powinny być zawarte w liście rzeczy na wakacje na morzu.

9) Sprzęt. Telefon, ładowarka i słuchawki, tablet, modem do Internetu oraz, jeśli to konieczne, aparat.

Przyjemna podróż dla najmłodszych

Rodzice podróżujący na trasie z dzieci potrzebują specjalnego listę rzeczy w morzu z dzieckiem. Co zabrać, to zależy od kilku czynników, takich jak wiek dziecka i jego stanu zdrowia.

Dla dzieci potrzebują dużo opakowań pieluch dla dziecka starszego – dodatkowy zestaw ubrań. Jak wiadomo, dzieci są coraz częściej rozmaz dorosłych.

Trzeba chwycić ciepłe ubrania na wieczorny spacer, ponieważ organizm dziecka jest bardziej wrażliwe na zimno. Chory w czasie wakacji – co może być gorzej?

Jeśli znudzi

Oczywiście, potrzeba i zabawne przedmioty: ulubiona książka z bajkami, zabawki, piżama z adorable cartoon bohatera. Jeśli nie jest to miejsce, można włączyć do listy rzeczy potrzebnych na wakacjach na morzu, gier planszowych (nie są nieporęczne, ale będą mogli bawić znudzone dzieci). Użyteczne jako wybarwienia i markerów towarzyszących, długopisy żel lub nie wymagają ostrzenia kredki wosku. Najważniejsze – to była część ich nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia dziecka. Do zawieszania na wiązania gumowej i opaski, ręczniki i kąpielowego wody. Nawiasem mówiąc, to dziecinna igraszka można zaufać, a najmłodszy podróżnik, jest fabrycznie zapakowane w plecaku małego dziecka.

Co zabrać na drogę produktów

Bardziej wygodne, oczywiście, zamówić jedzenie bezpośrednio na pokładzie samolotu i nie przeszkadzało ze wstępnych przygotowań do niej. Ale dla miłośników domowej kuchni jak jest żywność gotowa wykazy w drodze. Co zabrać ze sobą podczas podróży z jedzeniem?

picie

Przede wszystkim – czystej wody. Jeśli picia czystej wody nie jest akceptowany w rodzinie, można go zabrać zamiast herbaty lub domowy kompot z owoców. Należy jednak pamiętać, że płyn transport może odbywać się wyłącznie w 0,1-litrowych pojemnikach oraz całkowita wielkość nie jest więcej niż litr. Więc muszę wlać napój w małych słoikach.

Podróż żywność

Jedzenie nie powinno być łatwo psujących się i wydzielają silny zapach szybko rozpadające się. Zwłaszcza jeśli jest specyficzny. Zatem, pieczone, grillowane mięso i hamburgery na płaszczyźnie zabrać ze sobą nie warto.

Doskonałym rozwiązaniem – ciastka, zwłaszcza galetnoe (sucha i niskiej zawartości tłuszczu), czekolada. Musisz upewnić się, że żywność zawiera wystarczającą ilość białka. To może być gotowane mięso (kurczak, wołowina, Turcja), orzechy i trochę twardy ser. Można wziąć ze świeżych owoców lub suszonych owoców i warzyw. Będą one łatwiejsze do pakowania, jeśli wstępnie pocięte na kawałki średniej wielkości.

Jakie powinny być pakowane osobno

Nawiasem mówiąc, nie można zabrać do samolotu lub ułożone w puszkach w ciągu produktów słoiku. Jaja gotowane wziąć to możliwe, ale pod warunkiem, że są one trzymane oddzielnie od innych produktów, zwłaszcza tych, które mogą przyspieszyć psucie. Słodycze powinny być również złożone w oddzielnym, bezpiecznym opakowaniu zamykanym opakowaniu. Nawet w szczelnym pojemniku mogą być pakowane sałatki lub kanapki.

Gorący miłośnicy herbaty może wziąć na drodze z termos z wrzątkiem i torby ulubionej herbaty lub kawy z deskami. Tak więc, w pewnym sensie będzie to możliwe, aby cieszyć się przyjemną proces picia herbaty.

Oczywiście, dla bezpieczeństwa należy uważnie zapoznać się z zasadami lotu specyficzne dla firmy, że zdecydowano się na wykorzystanie tych usług. A dzieje się na drodze, trzeba zebrać podstawowe, pod warunkiem listę rzeczy gotowych, aby myśleć o niektórych swoich osobistych potrzeb. Jest możliwe, że istnieje coś więcej, bez których wyjazd nie byłby tak udany i owocny. I uzyskać zapomniane rzeczy w miejscu może być bardzo kosztowne. Powodzenia reszta!