587 Shares 2574 views

"Redemption", więzienie: gdzie?

Jak pan wie, że świat przemysłu filmowego – nie zawsze jest to rekwizyty i dekoracje. reżyserzy często dążą do maksymalizacji realizmu, a zamiast wymaganych fałszywych diamentów umieszczone na kamieniach odlewane, które kosztują miliony, a szkolne lub pałacowy sceny rozstrzelanych w tych szkołach i pałaców.

Tak więc, w niektórych epizodach „Gwiezdnych Wojen” rola Amidala przebywania pałac królewski dynastii Burbonów, oraz w „Hunger Games” Prezydent Śnieg żył w prawdziwym zabytkiem architektury o nazwie „Swan House”. I nie był wyjątkiem i kultowy film „Skazani na Shawshank”.

„Skazani na Shawshank” – podsumowanie

Aby rozpocząć, należy oczyścić na wydarzeniach, które miały miejsce w hitach nakręcony na podstawie powieści Stephena Kinga. Do tej pory, ten zespół jest uznawany za jedną z najsilniejszych i najbardziej znanych historii filmowej ucieczki z więzienia. Główny bohater – bankier Andy Dyufreyn że w wyniku pewnych okolicznościach w więzieniu Shawshank.

Prison spotyka bohater jest bardzo nieprzyjazny. Tutaj Andy obliczu okropności więzienia – Okrucieństwo i moralnego poniżenia. Dzięki wyrafinowanym umyśle, bohater Tim Robbins zarządzać z honorem z trudnymi sytuacjami. Kiedy przygotowuje pomysłowy plan ucieczki, który ostatecznie nie wykonuje w czasie uwięzienia w Shawshank.

Warto zauważyć, że w filmie jest dużo filmów o ucieczce z więzienia. Niezależnie od tego, czy przyszli przed lub po opisanej wzorem, nieuchronnie porównać z historią Andy Dyufreyna. A oni zawsze wydają się trochę mniej wyrafinowane i ciekawe. Być może wynika to z pewnym stopniem pewności, która jest obecna w filmie? Po tym wszystkim, „Skazani na Shawshank” został nakręcony w rzeczywistym miejscu przetrzymywania skazańców! Więc co jest Skazani?

Prison rzeczywiście istnieje?

Mało kto wie, że prototyp o nazwie instytucji Skazani – więzienie w Mansfield, Ohio. Jest to „snyalas jest w filmie o Andym Dyufreyna i jego brawurowej ucieczki. Po jego „rolę” prawdziwe więzienie stał się sławny, a ona zaczęła rodzaj pielgrzymki turystów.

Warto zauważyć, że przed arcydzieło strzelanie w Ohio State Poprawczy uczęszczanych reporterów telewizyjnych i producentów. kilka programów telewizyjnych, filmów i klipów wideo nakręcono w budynku, ale stało się rozpoznawalne dopiero w filmie Frank Darabont nazwał go – Shawshank.

Więzienie – historia i smutne fakty

Dokładna data budowy budynku, w którym mieści więzienie Ohio, jest obecnie nieznany. Historycy zgadzają się i wywołać różne daty – od 1886 do 1910 roku budynek należący do niemieckiej architektury zamkowej. Architekci nazwy uwieczniony na pierwszym kamieniu przewidzianą w więzieniu – były pewne Scofielda i Schnitzer.

Po wybudowaniu budynku została zakończona, więzienie zaczął brać jeńców. Działała poprawczy do 1990 r. Podczas jego pracy, więzienie pochowano około 200 osób, wśród nich – strażników i strażników. Więźniowie często zmarł infekcji grypy, gruźlica.

Najbardziej tragiczne wydarzenie, które miało miejsce w Ohio State Poprawczy – ucieczki w 1948 roku. Ta ucieczka nie jest związana z wydarzeniami z filmu o Skazani. Prison tego pamiętnego roku stracił jeden ze strażników – we własnym domu zginęło dwóch uciekł przestępców. Wzdłuż drogi, napastnicy zamordowany, a jego rodzina – żona i 20-letnia córka. Ciała wszystkich trzech znaleźć w polach kukurydzy trochę później. Jeśli chodzi o sprawców, były wykonywane w krześle elektrycznym , dwa dni po ucieczce.

Pod koniec lat 70. na liście Ohio State Reformatory więźniów miała więcej niż 2 tys. Man. Ale w zakładzie został złożony w sądzie, który zawierał ładunek nieludzkich warunkach przetrzymywania skazańców. Jednak po miejscu próby zatrzymania trwała około 10 lat. W 1990 roku, Ohio State Poprawczy zaprzestał działalności i przestała istnieć. Ale nie jest to budynek – to początek magnes przyciągnąć fanów do łechtać swoje nerwy, zwłaszcza po kręcenia kultowego „Skazani na Shawshank”.

odbudowa

Mało kto wie, że na filmie na odbudowę budynku musiała wydać porządek w sumie. Za to było w opłakanym więzieniu stanowym.

Obecnie złożone struktury Mansfield instytucja poddane większych modyfikacji. Patrząc na niego, już prawie niemożliwe, aby sądzić, że w jednym czasie to była straszna Skazani – więzienie. Zdjęcia, znalezione w sieci, to jest potwierdzone.

Dawne instytucje były tylko fasady. Płot, inne budynki więzienne, lokale przemysłowe i budynki gospodarcze rozebrane. Stało się to z powodu, że tylko fasady budynku głównym są prawdziwą wartość historyczna.

W filmie wszystkie te budynki są nadal widoczne. Zbudowany z czerwonej cegły wewnątrz więzienia jest teraz również istnieć tylko na filmie.

Filmografia

Skazani – więzienie z przyzwoitą listy ścieżek kinowej. Przed kręcenia kultowego filmu o ucieczce więźnia w Mansfield nakręcono kilka filmów i programów telewizyjnych na temat zjawisk paranormalnych. Lista filmów, nakręconych w Ohio State Penitentiary:

  • "Tango i Cash";
  • „Samolot prezydenta”;
  • „Harry i Walter jadą do Nowego Jorku.”

Ohio State Poprawczy dzisiaj

Od 1995 roku, tuż po filmowanie ucieczce Andy Dyufreyna ustanowił specjalną Towarzystwa Ochrony więzienia. Najwyraźniej inicjatorów i założycieli społeczeństwa – lokalni działacze. Jednak po założeniu organizacji, więzienie uzyskało status muzeum. Dla wyjazdów turystycznych Conservation Society więzienia pobiera opłatę, która dalej przechodzi do obsługi budynku.

Skazani – więzienie, gdzie istnieje ogromna liczba duchów. Jest to również jazdy zainteresowanie budynku. Od 2014 roku przyjął on na bieżąco, aby zorganizować wycieczki po ponurym zamku. Ciekawscy turyści są gotowi płacić za wyświetlenia łaskotanie nerwy, a więzienie jest po prostu potrzebuje funduszy na odbudowę.

Przez analogię z menfildskoy więzienia na świecie istnieje kilka opuszczonych miejsc zatrzymań, że jego świta przyciągnęła filmowców. Skazani, ale jest wśród nich najbardziej niezapomniany.