668 Shares 9993 views

Nóż kartka: stylowe akcesoria i niezwykły dar

Współczesny człowiek jest dość trudne do zaskoczy niezwykłe i oryginalne pamiątki. Obecnie najbardziej popularne są tak zwane nietypowe prezenty – większość z nich jest bardzo przydatne przedmioty i urządzenia codziennego użytku, wykonane w ekstrawaganckim designem. Nie tak dawno temu na półkach, przeznaczonych do zadziwia swoim klientom karty pojawił się nóż – ciekawą pamiątkę, wyposażony w mały rozmiar i niezwykłe wzornictwo przy zachowaniu funkcjonalności.

Kto wynalazł „cięcia karty kredytowej?”

Uważa się, że nóż karty – to wynalazek Corporation Iain Sinclair Design Ltd, miał czas, aby stać się sławny z powodu niezwykłych latarnie, ciekawy zegar i mini-kamer. Założyciel firmy Ian Sinkler wierzy, że wszystko, co otacza człowieka, powinny być zmieniane codziennie i poprawić, odpowiadających swoim czasie. Dlatego firma oferuje swoim klientom codzienne, pozornie wszystko odbywa się w pierwotnym projekcie. CardSharp – nóż, karta kredytowa, która jest przydatna dla każdego mieszkańca metropolii lub aktywnego wypoczynku. To narzędzie ma mały rozmiar i minimalną grubość, ale różni się niezwykłą ostrość, trwałość i łatwość obsługi. Koncepcja tego wynalazku, podobnie jak klientów z całego świata, a dziś można kupić nie tylko CardSharp, ale także liczne analogi oraz replikę tego niezwykłego produktu.

karta nóż: zdjęcia i szczegółowy opis

Pierwotna koncepcja tego produktu polega na tym, że po złożeniu nie ma ostrych krawędzi, a wielkość odpowiada standardowej plastikowej karty kredytowej. Jeśli rozszerzymy nóż – otrzymujemy uniwersalne narzędzie tnące małej wielkości, ale wygodnie mieści się w dłoni. Ten oryginalny pamiątek waży 13 g, w postaci pofałdowanej ma grubość 2,2 mm. Szczególną uwagę przywiązuje się do bezpieczeństwa produktów producenta. Ze względu na specjalny nóż blokady karty nie jest dokładnie otworzyć mimowolnie. Narzędzie jest sprzedawany w stylowym pudełku, z których każdy wyposażony jest w zestaw instrukcji.

Jak rozwinąć nóż kartę?

Więc nabyły to unikalne narzędzie skrawające lub otrzymał go w prezencie? Nadszedł czas, aby spróbować nóż w akcji. Włączyć blokadę blokującą, posiada diodę LED, która zmienia kolor podczas obracania. Kiedy ten element jest zmieniło się na zielone, można dokładnie ujawniają ostrze. W tym celu, delikatnie pociągnąć powierzchni cięcia, a następnie złożyć uchwyt osłony. Teraz twój nóż składany karta jest gotowa do użycia. Producent twierdzi, że to narzędzie jest solidny, a jakość ostrzenia może być porównywana z skalpela medycznej.

Opcje do zastosowania w domu

Karta Nóż wygląda stylowo i nietypowe, ale jak to jest łatwy w użyciu? Producent oferuje go nosić w portfelu. I rzeczywiście, pomimo faktu, że grubość noża więcej niż standardowej karty, łatwo mieści się w torebce średniej wielkości. To akcesorium jest niezbędne podczas podróży i podczas długich spacerów. Nóż równie dobrze wyciąć owoce i warzywa, karton, że jest w stanie poradzić sobie z grubszych materiałów – tworzywa sztucznego lub mięsa. To uniwersalne narzędzie do cięcia pomogą Ci w każdej sytuacji, to pomoże zrobić kanapki podczas pikniku, dokładnie wyciąć kawałek papieru lub otwórz szczelnym opakowaniu czegokolwiek.

Liczba posiadaczy kart stylowy nóż

karta nóż dzisiaj jest dość łatwo kupić w każdym regionie naszego kraju. Co ciekawe, koszt tego narzędzia do projektowania w różnych sklepach od 100 do 1200 rubli. Jak wytłumaczyć tak wielką różnicę? Noże w postaci map wytwarzanych przez wiele firm dzisiaj, ich produkty mogą się różnić w jakości. Jednak, aby wydać więcej niż tysiąc rubli, a niezwykła pamiątka nie powinno być. Pozytywne opinie można znaleźć wśród tych, którzy kupili narzędzia tnącego do 200-300 rubli. Jakie są korzyści z nożami kart według ich właścicieli?

Główną zaletą – oryginalność. Taki prezent jest naprawdę imponująca i nie pozostawia nikogo obojętnym. Jeśli chodzi o kształt i łatwość obsługi – opinie różnią. Wśród opinii można znaleźć nie jest najbardziej pozytywną ocenę. W szczególności, niektórzy właściciele takich produktów skarżą się, że karta nóż szybko zużyte lub początkowo nie było dobrze naostrzone. Ale system okiennych praktycznie wszystkie pochwały; najważniejsze – nie złamać mechanizm kiedy pierwsze odkrycia, a wkrótce będzie nauczyć się automatycznie otwarty i wyjąć ostrze, bez myślenia o tym, jak to zrobić dobrze.

Podsumowując, należy stwierdzić, że jeżeli średnia cena zakupu przez noża karty (500 rubli), to taki zakup jest bardzo satysfakcjonujące. To akcesorium naprawdę bardzo oryginalne, a czasami naprawdę przydatne.